Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, פינדר כתב:

אבל זה שטויות. הכי גרוע בעיני, זה שהממשלה מתנהלת ומשדרת שתם הטקס, חיים כרגיל, אומיקרון זה שטויות וכו'. אז כל הארץ היא מסיבת הדבקה אחת גדולה שרובנו הגדול עוברים אותה בשלום, חוץ מאלו שלא.

פרופורציות. אין לי כח לעוד סבב של דמגוגיה, אבל פרופורציות. זה הסיפור.

לפני 28 דקות, פינדר כתב:

גם לא ברור לי האקטיב אגרסיב על החיסון הרביעי של ספריאל. מצד אחד קוראים פה לחיים כרגיל ושמי שבסיכון שישמור על עצמו ואז יורדים עליו שהוא שומר על עצמו.

אין לי בעיה עם זה שהוא מתחסן. מצידי שיתחסן כל יומיים. הוא פשוט מספר סיפור על זה שבישראל יש איזו התנגדות יוצאת דופן לחיסונים וחפיפניקיות באכיפה. ולא זה ולא זה לא נכון. ובכלליות למודל של החיסונים כרגע יש מגבלות מאוד ברורות. לדעתי הוא לא מבין אותן. זה הכל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, פינדר כתב:

בסופ"ש קראתי תיאור של אשת צוות במחלקת קורונה. על אנשים עם "מחלת רקע" שמגיעים לבתי החולים. חולים כרוניים שהיו יכולים לחיות עוד הרבה שנים. מגיעים לביה"ח בגלל בעיה בריאותית ספציפית שלהם, באישפוז מגלים שהם חיוביים לקורונה אז הם נשלחים למחלקת קורונה. ואז החולה שהיה אמור להיות במחלקה יעודית, תחת השגחה רציפה נמצא במחלקת קורונה, עם צוות גמור נפשית ופיזית, שנדרש למיגון מלא בכל כניסה, ובמקום השגחה רציפה בודקים אותו כל כמה שעות ובסוף הוא מת. מת עם קורונה או מקורונה. מה שברור זה שבלי העומס הבלתי נסבל כנראה שהיה ממשיך לחיות.

אז אתה מבין שהקורונה זה לא הבעיה, אלא היחס לחולי קורונה בבית החולים? תפסיק להתיחס לחולי קורונה כאל מצורעים בבית חולים, תטפלו במחלה שלהם ולא בקורונה…

די, מספיק. זה כבר עובר את הגבול.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, garicho כתב:

אתה עוד לא מבין שהקורונה זה לא הבעיה, אלא היחס לחולי קורונה בבית החולים?

תפסיק להתיחס לחולי קורונה כאל מצורעים בבית חולים! תטפלו במחלה שלהם ולא בקורונה…

זה מה שהיית צריך לכתוב לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, garicho כתב:

תפסיק להתיחס לחולי קורונה כאל מצורעים בבית חולים, תטפלו במחלה שלהם ולא בקורונה…

ברור. שידביקו חולים אחרים בקורונה ואז חלקם כן ימותו מקורונה..

קרא את כל השרשור הזה:

ציטוט מתוכו: "נכון גם שפעת הורגת אנשים. הקורונה הורגת אנשים שלא היו מתים משפעת."

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ עם כל הכבוד לקושי של מי שעובד בבית חולים כרגע, המשפטים הגנריים האלו של "לא הסיקו מסקנות שהיו צריכים להסיק" - אין מאחוריהם דבר.

הסיקו המון מסקנות מהגל הראשון, שגם היה שונה מאוד מהנוכחי, עם מחלה שונה. והסיקו מסקנות גם בחו"ל, גם פה. 

האמת, שחוץ מהכיף שבלהתווכח איתכם אני כבר גם לא מבין מה התכלית של השרשור הזה.

אתם מיעוט. למדו להתאים את עצמכם למציאות. אל תצפו לההפך.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

בינתיים הממשלה מתאימה את התקנות אליהם.

אני אישית לא מתכוון לעשות חיסון רביעי. פעם שלישית גלידה מספיק.

שישלחו את החיסון שלי למישהו במדינה מתפתחת באמת.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, יבגניפ כתב:

האמת, שחוץ מהכיף שבלהתווכח איתכם אני כבר גם לא מבין מה התכלית של השרשור הזה.

זה הגיבוב 2, גרסאת קורונה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

זה בדיוק מה שאני עושה.

מתאים את עצמי ומקטר פה...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להמאס לשמוע כל הזמן כמה קשה לרופאים 

עם כל הכבוד, כל אחד בוחר את המקצוע שלו

גם לי לא קל לעבוד ימים שלמים ברצף ולהרדם על ההגה אבל אני בחרתי במקצוע הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עצמאי ..  אתה לא אמור לקטר שאתה מוצף עבודה.
בעצם אתה בעצמך קובע את העבודה שלך.

הרי שמגיע זוג ורוצה חתונה ביום שאתה עמוס, אתה פשוט זורק אותו מהמדרגות ולא נותן לו שירות.
הרופאים לא ממש יכולים להודיע לחולים לא להגיע, הם חייבים לטפל בכולם.
אז בבקשה אל תשווה יום עמוס שלך ליום עמוס בהחיאות וקבלת חולים במצבים קריטים. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין העומס על הרופאים, משרד הבריאות מפרסם דו״ח שבועי לתחלואה דמוית שפעת ועד לפני שבועיים, הדו״חות האלה גם הכילו נתונים השוואתיים על התפוסה במחלקות הפנימיות בבתי החולים על פני כמה שנים:

כרפרנס, זה הדו״ח האחרון והוא מכיל את הגרף הרלוונטי בעמוד 12: https://www.gov.il/BlobFolder/reports/flu-15012022/he/files_weekly-flu-corona_flu_he_flu-15012022.pdf.

ממנו קל לראות שלאורך כל תקופת הקורונה ועד הימים האלה ממש, התפוסה היתה נמוכה בעשרות אחוזים מהממוצע בתקופה של לפני הקורונה.

אני לא יודע למה הגרף הזה נעלם מהדוחות של השבועיים האחרונים.

משרד הבריאות כן מפרסם נתונים רלוונטיים ב״לוח הבקרה״ של הקורונה אבל הוא משווה אותם אך ורק לשנה שעברה, בה התפוסה במחלקות היתה נמוכה מאוד.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

אתה עצמאי ..  אתה לא אמור לקטר שאתה מוצף עבודה.
בעצם אתה בעצמך קובע את העבודה שלך.

הרי שמגיע זוג ורוצה חתונה ביום שאתה עמוס, אתה פשוט זורק אותו מהמדרגות ולא נותן לו שירות.
הרופאים לא ממש יכולים להודיע לחולים לא להגיע, הם חייבים לטפל בכולם.
אז בבקשה אל תשווה יום עמוס שלך ליום עמוס בהחיאות וקבלת חולים במצבים קריטים. 

הרופאים בחרו במקצוע הזה והם ידעו לאן הם נכנסים

כמו שעו"ד לוקח בחשבון שלקוח יכול להתקשר אליו ב 2 בלילה

כמו שהעמיל מכס שלי טיפל לי במשלוחים קלילים שחוץ משיחת טלפון של 5 דק' לא דברנו בכלל , הכל תיקתק כמו שצריך והוא קיבל את הכסף, אבל פעם ב יש מקרים יותר מורכבים שהוא צריך יותר לעבוד על ניירת, לשגע את המסווג שלו, לפנות לספקים שלי, להתעסק בזה בשישי בצהריים כי מה לעשות שבסין שישי זה יום עבודה - זה חלק מהעבודה שלו

וכמוהו גם בעלים של אולם אירועים לוקח בחשבון שאירוע יכול להגמר ב  23:00 אבל יכול להגמר גם ב 5 בבוקר

כמו שרואים יודעים להסתובב עם תוית "אני רופא" ולהשוויץ בזה, כמו שבעל האולם יודע להסתובב בכבישים עם הפרארי שלו, יש גם  רגעים פחות ורודים בעבודה.

הרופא לא יכול להודיע לחולים לא להגיע ואני לא יכול  להגיד להגיד ללקוח שאני קצת עייף אז בוא נחתוך הבייתה.

בשום מקצוע לא הכל ורוד, ומי שלומד רפואה מבין לאן הוא נכנס. אז אין מה לבכות.

זאת העבודה שלנו, אף אחד לא למד רפואה בכוח. וגם כשאני צריך להיות יומיים שלושה בלי שינה אני תמיד מזכיר לעצמי שאף אחד לא הכריח אותך לבחור במקצוע הזה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Transporter כתב:

הרופאים בחרו במקצוע הזה והם ידעו לאן הם נכנסים

כמו שעו"ד לוקח בחשבון שלקוח יכול להתקשר אליו ב 2 בלילה

כמו שהעמיל מכס שלי טיפל לי במשלוחים קלילים שחוץ משיחת טלפון של 5 דק' לא דברנו בכלל , הכל תיקתק כמו שצריך והוא קיבל את הכסף, אבל פעם ב יש מקרים יותר מורכבים שהוא צריך יותר לעבוד על ניירת, לשגע את המסווג שלו, לפנות לספקים שלי, להתעסק בזה בשישי בצהריים כי מה לעשות שבסין שישי זה יום עבודה - זה חלק מהעבודה שלו

וכמוהו גם בעלים של אולם אירועים לוקח בחשבון שאירוע יכול להגמר ב  23:00 אבל יכול להגמר גם ב 5 בבוקר

כמו שרואים יודעים להסתובב עם תוית "אני רופא" ולהשוויץ בזה, כמו שבעל האולם יודע להסתובב בכבישים עם הפרארי שלו, יש גם  רגעים פחות ורודים בעבודה.

הרופא לא יכול להודיע לחולים לא להגיע ואני לא יכול  להגיד להגיד ללקוח שאני קצת עייף אז בוא נחתוך הבייתה.

בשום מקצוע לא הכל ורוד, ומי שלומד רפואה מבין לאן הוא נכנס. אז אין מה לבכות.

זאת העבודה שלנו, אף אחד לא למד רפואה בכוח. וגם כשאני צריך להיות יומיים שלושה בלי שינה אני תמיד מזכיר לעצמי שאף אחד לא הכריח אותך לבחור במקצוע הזה

מה שאתה מסרב להבין הוא שאם אתה לא ישנת 3 ימים ועושה פאדיחה בעבודה שלך אז יש איזה זוג טיפה פחות מבסוט מהחתונה שלו או וואטאבר. אם הרופא לא ישן 3 ימים ועושה פאדיחה אנשים מתים. אנשים מהמשפחה שלך, ושלי, יחי ההבדל הקטן.

אז האינטרס שהרופאים לא יהיו עמוסים, הוא שלי ושלך. וזה למה אתה שומע על זה כלכך הרבה בתקשורת, כי זה אסון לכולנו, לא בגלל שיש איזה רופא שמרגיש עייף ובא לו להתלונן על זה.

• אהבתי 4

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, Transporter כתב:

מתחיל להמאס לשמוע כל הזמן כמה קשה לרופאים 

עם כל הכבוד, כל אחד בוחר את המקצוע שלו

גם לי לא קל לעבוד ימים שלמים ברצף ולהרדם על ההגה אבל אני בחרתי במקצוע הזה

זהו, עכשיו איגוד הרופאים סימן אותך. 

בפעם הבאה שתצטרך טיפול רפואי תיאלץ ללכת לבית חולים שדה של הצלב האדום.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...