Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

אתה מקבל כאן הרבה תמיכה - אלא שמה שכתבת פשוט לא נכון:

1. המספרים שמשרד הבריאות מפרסם מראים שהמנה הנוספת מצמצמת הדבקות ועוד יותר מכך - תחלואה קשה ואשפוזים. בינתיים מדובר בהודעות לעיתונות ולא בפרסומים מדעיים, שלהם עדיין צריך לחכות.

2. המחסור בחיסונים בעולם נגמר מזמן, עד כה ניתנו בעולם למעלה מ-10 מיליארד מנות חיסון, והיום הייצור מדביק  את יכולת מתן המנות. ודרך אגב, ממה שאני רואה (באתרים פופולריים, אני לא עוקב אחרי מספרים רשמיים, ככל שהם בכלל מדווחים) כל מדינה מערבית שמכבדת את עצמה מחזיקה רזרבה של לפחות 2 מנות לאזרח.

האמונה שלך בחיסון כל יומיים לכולם עומדת בסתירה להצהרות לתקשורת של אנשים שאשכרה פתחו את החיסונים. זה שזה מודל לא סקלבילי זו עובדה. זה שזה לא מעניין אותך כל עוד אתה מקבל את המנה שלך זו גם עובדה. לא נורא. יש הרבה סוגי התמכרויות בעולם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, snoop90 כתב:

אתה לא רוצה לתת לי מה שמגיע לי, לא מפריע לי, באמת. אבל אז אין לי סיבה לשלם על כך.

ההפך! בריאים ! בריאים מאוד! ואם חלינו בקורונה? אתה יודע מה קורה לנו? אנחנו מבריאים.

מבריאים חוץ מהמאות שתופסים את המיטות במיון

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביניים מ שמראה סקיילביליות מדהימה הוא הנגיף.

התחזיות הן שנזקק לחיסון פעם בשנה. בוא נראה מה ישלוף הנגיף מהספייק שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו הולכים במעגלים. חיסון פעם בשנה זה סביר. אתה קיבלת 4 בשנה. המודל הנחמד הזה, מה לעשות, לא עובד ולא יעבוד. ושוב, מתישהו גם אתה תצטרך ללמוד להפסיק לספור את מספר המאומתים שיש לך כל יום ולהבין שהגנה יחסית ממחלה קשה זה בערך הכי טוב שיש לנו כרגע, וזה מספיק כדי לחיות חיים די רגילים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

מבריאים חוץ מהמאות שתופסים את המיטות במיון

כן, יש כאלה וזה חרא והם מפגרים. אבל הרוב המוחלט אפילו לא מגיע למיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

1. המספרים שמשרד הבריאות מפרסם מראים שהמנה הנוספת מצמצמת הדבקות ועוד יותר מכך - תחלואה קשה ואשפוזים. בינתיים מדובר בהודעות לעיתונות ולא בפרסומים מדעיים, שלהם עדיין צריך לחכות.

עם מלא כוכביות, מעל גיל 70 וכול מיני כאלה. הנתונים היחידים שיש זה לאנשים מעל גיל 60, ואין כול כך הבדל בגילאי 60-70.

עזוב, זה בכלל לא רציני.

הנקודה היא שאתה התלוננת שהוריאנט הבא יגיע מאיזה מדינה לא מערבית שלא חיסנו בה, אבל רצת להתחסן ברביעי ואתה רוצה שכולם יתחסנו יותר למרות שזה:

א. לא משנה - מגובה בנתונים

ב. בין היתר גורם לכך שמחסנים פחות במדינות אחרות - היכן שאתה טוען שכבר מחכה לנו הוריאנט הבא.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם הנפיצו וריאנט?

שליטה זה ממכר, אה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי צריך להוריד למכורים לחיסונים מעט מהמנה בכל פעם.
רק ככה נגמלים, אי אפשר בבת אחת.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • מצחיק 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה רק 5 חיסונים של פייזר אם אפשר 5 זריקות מכל סוג?

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ מבחינתך לקבל חיסון 3 פעמים בשנה (אני מתיחס לשתי המנות הראשונות כחיסון בסיסי אחד) זה הרבה.

בוא, חשוב על האלטרנטיבה - גם ברמת הפרט וגם ברמת המדינה - בלי להתיחס להסתברות שתזקק לאשפוז:

1. הסתברות גבוהה להפסד של 1-2 שבועות עבודה בשנה, וזה בהנחה של מחלה קלה, לא כולל הסבל שסובלים לא מעטים מהחולים הקלים לכאורה.

2. שירותים שלא תקבל או תקבל באיכות נמוכה בגלל מספר נותני השירות החולים - אתה רואה מדי יום את הפרסום לגבי צוות רפואי וצוות חינוכי, אבל זה נכון גם במסעדה, במוסך או במשרד הרישוי.

3. נזקים לטווח בינוני - סביב 10% מהנדבקים יסבלו מ-long-covid, ורבים יסבלו מהפגיעה בטיפול הרפואי בהם מסיבות אחרות - למשל גילוי מאוחר של סרטן או טיפול מאוחר במחלות שחלקן קטלניות וחלקן "רק" פוגעות באיכות החיים - גם בשל מחלת אנשי הצוות הרפואי וגם בשל חשש להגיע למרפאות ולבתי החולים. וזה בכלל בלי להתיחס לאפשרות של נזקים ארוכי טווח של הנגיף, שיש  חשש מהם, גם אם מחמת הזמן הקצר עדיין לא ידועים.

אז עם כל החסרונות של החיסון, ואפילו אם יש צורך במנה כל חצי שנה, הם מתגמדים לעומת החסרונות של אי התחסנות, כולל תקופתית.

@David32 אתה נשמע בדיוק כמו שאשא-ביטון לפני שנה וחצי: תן לי את תוצאות המחקרים לפני שהיתה אפשרות לבצע אותם. הרבה מאד מההחלטות צריכות להתקבל במצב של אי וודאות, ועל סמך מידע קודם. אז יש לך מחקרים של הבוסטר הראשון מלפני חצי שנה שנתנו תוצאות מצויינות, יש לך מידע מבוסס היטב על בטיחות החיסון - אבל אתה רוצה לחכות למחקר נוסף על הבוסטר השני, בזמן שהמגיפה משתוללת. עד שיהיו תוצאות של המחקר הזה הגל הנוכחי יחלוף ואולי יהיה גל נוסף, ואתה תכנס ל-endless loop כי לפחות לפי התוצאות הראשוניות הבוסטר השני נתן תוצאות מרשימות, אבל עדיין אין מחקרים על הבוסטר השלישי. אבל אם אתה רוצה להכנס לקבוצת ביקורת זו זכותך.

• משעמם 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...