Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפי אפליקציית רמזור:

SmartSelect_20220202-203033.jpg

אתה יכול להתעדכן שם - אני מניח שהאפליקציה מתעדכנת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה לגבי השינויים שיכנסו לתוקף ביום שני בבוקר.
זה באמת מה שהיה עד כה.. השאלה האם ההקלות של יום שני נוגעות גם לאקדמיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Legend כתב:

ארמין מגיע בעוד חודש...

בתור אחד שגדל עליו הוא כבר לא רלוונטי

לא הוא ולא טייסטו

זאת הסיבה שהוא מתחיל לעשות ולנגן סגנונות שונים מהסגנון שלו כמו טראנס ועוד

אבל רוב המוזיקה שלו לא מתאימה לקהל בארץ

חוץ מהשם לא נשאר שום דבר

לכל זאנר יש את התקופה שלו אין מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

@עדי-אלהנוהל התקין הוא שאתה מעדכן את רופא המשפחה, הוא מעדכן איזה צ'קבוקס במחשב, ואז משחרר אותך ביום השביעי (אני מניח שאצלך זה יהיה השמיני, יום א') מישהו מהקופה אמור ליצור אתך קשר (טלפוני או SMS או דומה) ולשחרר אותך.

כמובן שזה יתבטא בחופשת המחלה.

זה אומר שיום ראשון אני לא יכול לצאת באופן אוטומטי מהבידוד אני חייב אישור רופא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Blaz00r כתב:

בשעה טובה אני יכול לחזור להסניף כלבים

רק בריאות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקר (טרם עבר ביקורת עמיתים) מראה שלא מחוסנים שחלו באומיקרון, יפתחו רמה נמוכה מאוד של נוגדנים ולא יהיו מוגנים כנגד אומיקרון או נגד זנים אחרים.

בשורה רעה לאלו שקיוו שזה הנגיף שיביא אותנו לחסון עדר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה. זה כמו שאין חסינות עדר לזן של שפעת שיבוא עלינו. האומריקון לא יחזור שנה הבא. יגיע איזה זטא 2 . לך תדע. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

מחקר (טרם עבר ביקורת עמיתים) מראה שלא מחוסנים שחלו באומיקרון, יפתחו רמה נמוכה מאוד של נוגדנים ולא יהיו מוגנים כנגד אומיקרון או נגד זנים אחרים.

בשורה רעה לאלו שקיוו שזה הנגיף שיביא אותנו לחסון עדר.

זה ממש ממש לא מה שרשום במחקר. לא מבין איך הגעתם למסקנות האלה גם אתה וגם הטרול מטוויטר:

"In contrast, samples from naive unvaccinated individuals after BA.1 infection mainly contained neutralizing antibodies against BA.1 but only occasionally against the other variants"

"Our data support the hypothesis that the Omicron variant represents a distinct new serotype. Therefore, unvaccinated individuals, infected with the Omicron variant only, might not be protected well against infection with a non-Omicron SARS-CoV-2 and should consequently be vaccinated in addition for full protection"

הם סך הכל אומרים שמי שחלה באומיקרון לא בטוח יפתח חסינות נגד זנים אחרים של COVID בניגוד למה שקרה עם כאלה שנדבקו באלפא, בתא ודלתא או חוסנו ופיתחו עמידות גם לאומיקרון ולאלה שהיו לפניהם.
בסדר מה בדיוק מפתיע בזה? כל פעם שיוצאת מוטציה כולם מפחדים שהחיסון לא מתאים לה.
חו. מזה האומיקרון כולל כל כך הרבה מוטציות שאפשר להתייחס אליו כבן דוד נחמד של קורונה, זה בדיוק מה שאני ואחרים מנסים להעביר כאן כבר 100 עמודים, זה סרט אחררררר.
מי אמר שזה מבטל את המשאלה שהוא יביא לסוף הקורונה? הוא הרי הזן הכי נפוץ בעולם כרגע. הגיוני שהמוטציה הבאה תהיה מוטציה שלו.
הסיכוי של המוטציה הבאה להיות דומה לאלפא, בתא או דלתא הוא הרבה יותר נמוך מאשר להיות דומה לאומיקרון, ואם ככה המחקר הזה והמסקנות שלו לא מעניינים... כי יש מצב שהנוגדנים של מחלימי אומיקרון יתאימו למוטציה שיצאה מאומיקרון. זה יחס הכלה בכיוון אחד בסך הכל לא בשניים, אבל למי אכפת משניים?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל...
כן מדברים על זה שבמדינות שהאומיקרון התפשט אז הדלתא נעלם.
לכאורה זה מעיד על כך שמי שחולה באומיקרון מקבל חסינות מדלתא.

כי אם זה לא המצב, אז ברגע שהתחלואה באומיקרון תרד אז הדלתא יופיע שוב. 
או יותר נכון , הדלתא היה אמור להמשיך להסתובב. 

נקווה שהאומיקרון 2  יתן סבב הסיום , סוג של קינוח אחרי האומיקרון עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שקראתי, ההתייחסות לירידה של ה-דלתא היא באחוזים ולא במספרים.

שזה לא בהכרח מעיד על ירידה של הדלתא(אלף נדבקים יומיים כאשר 100 אחוז מהם הם דלתא, שווי ערך ל-10 אלף נדבקים יומיים כאשר רק 10 אחוז מהם נדבקו בדלתא). אני מניח שעם הזמן נגלה אם האומיקרון אכן הצליח להוריד מספרית את הדלתא. 

מה שכן, המהירות שבה מקטלגים את האומיקרון כ"חסר תועלת" בחסינויות עדר, על סמך מחקר אחד שנערך על קבוצות של 13 אנשים, ללא שום הבדל בגילאים, בחומרת המחלה, בעיתוי החיסון, או אפילו בעיתוי ההדבקות. היא מדהימה. 

ואלו אותם אנשים שמתייחסים לכול "מחקר" שיוצא נגד החיסונים והתועלת שלהם בתור זבל פופליסטי של מתנגדי חיסונים. הגמל הפסיק ממזמן לראות את דבשתו. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

הגיוני שהמוטציה הבאה תהיה מוטציה שלו.

לאו דווקא. יתכן, ואפילו סביר, שהמוטציה הדומיננטית הבאה קיימת כבר כמה חודשים ומבעבעת מתחת לפני השטח באיזה מקום שמבצע פחות ריצופים, וממתינה למטוס שיקח אותה למדינה מערבית.

• משעמם 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, davemustaine87 כתב:

ממה שקראתי, ההתייחסות לירידה של ה-דלתא היא באחוזים ולא במספרים.

שזה לא בהכרח מעיד על ירידה של הדלתא(אלף נדבקים יומיים כאשר 100 אחוז מהם הם דלתא, שווי ערך ל-10 אלף נדבקים יומיים כאשר רק 10 אחוז מהם נדבקו בדלתא). אני מניח שעם הזמן נגלה אם האומיקרון אכן הצליח להוריד מספרית את הדלתא. 

מה שכן, המהירות שבה מקטלגים את האומיקרון כ"חסר תועלת" בחסינויות עדר, על סמך מחקר אחד שנערך על קבוצות של 13 אנשים, ללא שום הבדל בגילאים, בחומרת המחלה, בעיתוי החיסון, או אפילו בעיתוי ההדבקות. היא מדהימה. 

ואלו אותם אנשים שמתייחסים לכול "מחקר" שיוצא נגד החיסונים והתועלת שלהם בתור זבל פופליסטי של מתנגדי חיסונים. הגמל הפסיק ממזמן לראות את דבשתו. 

בUK הייתה רמת הדבקה של 50 אלף

ליום בדלתא לפני האומיקרון. אחרי שהוא השתלט כל הריצופים הפכו לאומיקרון. ככה שאי אפשר להגיד במקרה הזה שהדלתא מתחבא בעליה במספרים. מ.ש.ל

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

לאו דווקא. יתכן, ואפילו סביר, שהמוטציה הדומיננטית הבאה קיימת כבר כמה חודשים ומבעבעת מתחת לפני השטח באיזה מקום שמבצע פחות ריצופים, וממתינה למטוס שיקח אותה למדינה מערבית.

image.png.61b72fa5857e5fe267279fc71e474aeb.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...