Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החרמת רכב, מי לוקח את הרכב לחניון

שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 20.8.2020 בשעה 01:39, fatboy1340 כתב:

על איזה נסיון מדובר? אני הייתי שותף כבר לא מעט פעמים למבצעי אכיפה שנגמרו בהחרמת רכבים, ולהשאיר רכב בצד הדרך זו האופציה האחרונה בהחלט. בעדיפות ראשונה -נהג מורשה מטעם בעל הרכב, שניה- גרר/נהיגה ע"י שוטר.

ניסיון עשיר, תאמין לי. אם הרכב נעצר במקום מסוכן השוטר נוהג ברכב בנוכחות הנהג שנעצר ומחנה אותו במקום מסודר הכי קרוב. אין למשטרה שום סמכות לקחת את הרכב או לגרור אותו אם היא לא תופסת את הרכב לחקירה ו/או כמוצג. מה שפות"ש מתאר שעשו זה ממש לא חוקי! באיזה סמכות לקחו לו את הרכב לתחנה? פעם עצרתי נהג משאית בפסילה, הוא נעצר במפרץ חניה שאסור לעצור בו והמשאית שלו בלטה קצת לכביש, אז מצאנו נהג עם רישיון למשאית והוא החנה אותה צמוד למדרכה במפרץ, אבל בשום אופן לא לקחנו את המשאית. פעם אחרת עצרתי נהג בפסילה באותו מקום ובהסכמתו נהגתי ברכב כשהוא יושב לידי והכנסתי אותו לחניון בתשלום.

ובכלל ממתי המשטרה מחרימה רכבים בעבירות תנועה? באיזה מקרה יצא לך להיות שהמשטרה החרימה רכב במבצע אכיפה?

עריכה אחרונה על ידי 2pac
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה 57 פקודות תעבורה. קרא והשכל.

מתנדב במתנ"א מזה עשור

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה . בהודעה קודמת שאלת ממתי המשטרה מחרימה רכבים בעבירות תנועה - הראיתי לך. פות"ש ציין שהרכב נלקח לתחנות משטרה - כך נהוג לעשות במקרה שאין נהג מורשה להסיע את הרכב למקום חניה מוסדר. בהחלט יש חורים בסיפור של פות"ש ,מספר דברים שלא מסתדרים עם המציאות. ייתכן כי הרכב נלקח לתחנה לצורך בדיקת מז"פ,  ייתכן שהיה חשד שהרכב נגנב (פות"ש ציין שנהג בו אח של אישתו -כלומר לא קרוב ממדרגה ראשונה). פות"ש היה בחו"ל ,כך לפי דבריו, ייתכן שמשטרה התקשרה אליו, לא זכו למענה והחליטו להשאיר את הרכב בהשגחתם עד לבירור. המון אופציות, אך רק לפות"ש הפתרונים בנוגע למה שקרה בפועל. אולי יעלה אי אילו מסמכים שקיבל אח של אישתו/אישתו מהמשטרה וכך הסיפור יהיה ברור יותר. 

במקרה של עבירות שכרות /עבירות אחרות בתוספת השביעית- הרבה פעמים נמסרת הודעת איסור שימוש ברכב לנהג השיכור, ואז שואלים אותו מה הוא רוצה לעשות עם הרכב - להזמין חבר שיסיע אותו למקום מוסדר/יזמין גרר/יתן אישור לשוטר לנהוג ברכב.  המשטרה לא משאירה רכבים בשולי הכביש -כי א. זו עבירה על חוקי תעבורה ב. היא אחראית על הרכב מרגע עצירת הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אומר לך שלמשטרה אין סמכות להחרים רכבים בעבירות תנועה, ולא הוכחת לי אחרת.

ציטוט

ואז שואלים אותו מה הוא רוצה לעשות עם הרכב - להזמין חבר שיסיע אותו למקום מוסדר/יזמין גרר/יתן אישור לשוטר לנהוג ברכב.

הנה התקדמנו- שואלים את הנהג מה לעשות עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברית שפה קשה :

הגדרה ממילון: החרמה -הפקעת רכושו של מישהו כאמצעי ענישה.

במקרה של הודעת איסור שימוש וגרירת רכב לחניון זה בדיוק החרמה שדיברתי עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.8.2020 בשעה 19:25, יאן גולד כתב:

נכון, לא חניה פרטית, חנה צמוד למדרכה וקידם את האוטו מטר אחד.

אין סיכוי שאתה באמת מאמין שאח של אשתך "ירד רגע למטה להזיז את הרכב מטר" ובדיוק באותה שנייה צצה ניידת והחרימה את הרכב למרות שמדובר במגרש חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שכתבתי באחת ההודעות שלי כאן. אף שוטר תנועה לא יאכוף בחניון פרטי, או כנגד רכב שחונה ליד מדרכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא החרמה, זו השבתה.

הרכב נכנס למגרש לתקופה של 30 ימים בעקבות העבירה.

החרמה של רכב וחילוט זה נושא אחר שלא קשור למה שהתרחש.

ל'

• רעיון טוב! 1
תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פה כמה ימים, בינתיים ראיתי שדנתם בענין.

לא הייתי שם אבל ככה אשתי טוענת שהיה. הוא ירד להזיז את הרכב מטר אחד ונתפס.

השוטר אמר שיקחו את הרכב לתחנת המשטרה ומחר הוא יחזור. 

אבל למחרת הוציאו שלילה לנהג וצו איסור מנהלי, 

התקשר אליהם הגרר ושאל מה הקודן כדי להסיע את הרכב.

לפי מה שראיתי נותנים 48 שעות לנהג להחליט לאן לגרור, פה עשו הכל בלי לשאול אותי אפילו שיש היום דרך להשיג כל אחד בכל מקום.

המשטרה גרמה לי לשלם על ה"גרירה" כביכול 350₪ בשעה שהייתי יכול לארגן מישהו שינהג בכוחות עצמו עד החניון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש את הצורך לשאול אותך, אתה לא מודאג שהרכב נמצא בראמה, ולמי ש"שומר" עליו יש את המפתחות+הקוד לקודן?

*כן, אני בהחלט רומז שיש אפשרות שאחרי שהרכב יחזור לידיים שלך הוא יגנב.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.8.2020 בשעה 11:37, יאן גולד כתב:

לא הייתי פה כמה ימים, בינתיים ראיתי שדנתם בענין.

כל מה שאתה אומר נעשה בחוסר סמכות של המשטרה. אסור היה לקחת את הרכב לתחנה, חובה היה לזמן את בעל הרכב לשימוע, ואסור היה לגרור את הרכב בלי לשאול את בעל הרכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היום הרכב חזר אלי סוף סוף.

לסיכומה של פרשיה זו נשארתי עם כמה תמיהות.

א. האוטו חנה לצד המדרכה. מדוע השוטר לקח אותו באותו לילה לתחנת המשטרה?

ב. האוטו נלקח למחרת  ישירות לחניון , ללא התייעצות איתי בעל הרכב, (הייתי אז בחו"ל, נכון. אז מה? יש ואטסאפ) ולכן חוייבתי בגרירה. למה.

ג. האוטו נתפס והוכנס לחניון ב 18.08.20, אני באתי לשחררו ב 17.09.20 והשוטר לא הסכים. אמר לי שאף שאני בעל הרכב,

רק הנהג שעשה את העבירה רשאי לקבל אישור לשחרור הרכב. נאלצתי להזעיקו ממרחק. 

ד. השוטר אמר שהרכב משתחרר רק למחרת ב 18.09.20 אף שחודש אוגוסט היה 31 ימים. ז"א האוטו הושבת ל30 ימים שלימים של 24 שעות, 

בלי להחשיב את יום התפיסה ויום השחרור. האם זה החוק?

ה. אני אזרח קטן, מה שהיה היה. אבל לא כדאי לכם שמשטרת ****** תתפוס אתכם. מתאפיינים בחריצות יתר.

עריכה אחרונה על ידי יאן גולד
פרטיות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...