Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החרמת רכב, מי לוקח את הרכב לחניון

שימו לב! השרשור הזה בן 1308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אח של אשתי, נהג ברכבי ללא מלווה בשעה שתיים לפנות בוקר , ונתפס.

הגיעו כמה שוטרים, ובסופו של סיפור נכנס אחד השוטרים לאוטו ונסע לתחנת המשטרה, תוך הבטחה שמחר הרכב יחזור. 

למחרת  גיסי הלך למשטרה,  וקצין הוציא לרכב צו איסור מנהלי ל 30 יום. 

מישהו התקשר לשאול את הקוד כדי להסיע את הרכב לחניון.

כל זה סופר לי לאחר מעשה, כי אני לא בארץ.

נראה לי מוזר, שמגיע שוטר ולוקח את הרכב עוד לפני שקצין הוציא צו מנהלי, וגם אם הוציא צו מנהלי, למה נוסעים לי באוטו. אני אחראי להביא אותו לאן שאני מחליט. אף אחד לא שלח אישור שהרכב אוחסן איפה שהוא, ומתי.

האם לפנות למשטרה? לעורך דין?

למה זה נעשה הצורה חאפרית כזו.

עריכה אחרונה על ידי יאן גולד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא היה אף נהג אחר מטעם אחיך שיכל לקחת אחריות על הרכב ולהביא אותו לתחנה. המשטרה אינה נוהגת להשאיר רכבים של נהגים שביצעו עבירה ואינם מורשים להמשיך בנהיגה, בצידי הדרך ודי בצדק בעיני. ההסעה לחניון מתבצעת בד"כ ע"י גרר מורשה, ולא בנסיעה של הרכב המוחרם. אני מניח שביקשו את הקוד כדי להניע את הרכב ולהעמיס אותו על גרר/לשחרר את הילוך ל-N /משהו בסגנון. 

ברגע שקצין משטרה החרים את רכבך, אתה כבר לא אחראי עליו, אלא משטרת ישראל, ולאחר הגעת הרכב למגרש אחסון - המגרש אחראי.

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם הנהיגה חסכו לכם מאות ש"ח על גרירת הרכב.

בעקבות פסיקה של ביהמ"ש לתעבורה באר-שבע, אשר ניתן ע"ע כבוד השופט אלון אופיר, המשטרה צריכה לתת לבעל הרכב לבחור את אפשרות הגרירה  ואת מגרש ההחסנה(הוזלת עלויות בעל הרכב).

לידיעתך, הנך יכול להגיש בקשה לביהמ"ש לשחרור הרכב טרם חלפו ה-30 ימים.

• רעיון טוב! 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, kompy כתב:

לידיעתך, הנך יכול להגיש בקשה לביהמ"ש לשחרור הרכב טרם חלפו ה-30 ימים

השאלה תוך כמה זמן אני יקבל תשובה 

פה בארץ עם הסחבת בין כך יעבור הזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איך מחשבים את השלושים יום של ההחרמה,

האוטו נכנס לחניון ב 18.8 ויש בחודש אוגוסט 31 יום, אם אני סופר ב 30 יום גם את היום שנכנס וגם את היום שיצא זה יוצא ב 16.9

זה באמת ככה? 

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הראשון לא נספר האחרון כן.

לגבי ההליך מדובר בהליך מהיר אם יודעים את הדרך

ועכשיו פגרת בתי המשפט מקשה קצת על ההליך.

• רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן הפרטים:

https://www.gov.il/he/Departments/Guides/police_vehicle_confiscation?chapterIndex=3

תכל'ס במרכז הארץ, מחירי האחסנה די אחידים (סביב 30 ש"ח ליום).

בנימה כללית יותר- קשה לי להאמין שמשטרת תנועה ביצעה אכיפה במגרש חניה פרטי. אלא אם כן, היה דיווח למשטרה על נהג לא מורשה. יש יחידה מיוחדת שעוסקת באכיפה כזו.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, fatboy1340 כתב:

כנראה שלא היה אף נהג אחר מטעם אחיך שיכל לקחת אחריות על הרכב ולהביא אותו לתחנה. המשטרה אינה נוהגת להשאיר רכבים של נהגים שביצעו עבירה ואינם מורשים להמשיך בנהיגה, בצידי הדרך ודי בצדק בעיני. ההסעה לחניון מתבצעת בד"כ ע"י גרר מורשה, ולא בנסיעה של הרכב המוחרם. אני מניח שביקשו את הקוד כדי להניע את הרכב ולהעמיס אותו על גרר/לשחרר את הילוך ל-N /משהו בסגנון. 

ברגע שקצין משטרה החרים את רכבך, אתה כבר לא אחראי עליו, אלא משטרת ישראל, ולאחר הגעת הרכב למגרש אחסון - המגרש אחראי.

מהניסיון שלי אם נהג לא מורשה להמשיך בנסיעה משאירים את הרכב בצד או במקום מסודר הכי קרוב.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לא חניה פרטית, חנה צמוד למדרכה וקידם את האוטו מטר אחד.
תבדוק את מקור אמינות הדברים.
מקווה בשבילך שאלו דברי הנהג ולא האשה

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, 2pac כתב:

מהניסיון שלי אם נהג לא מורשה להמשיך בנסיעה משאירים את הרכב בצד או במקום מסודר הכי קרוב.

על איזה נסיון מדובר? אני הייתי שותף כבר לא מעט פעמים למבצעי אכיפה שנגמרו בהחרמת רכבים, ולהשאיר רכב בצד הדרך זו האופציה האחרונה בהחלט. בעדיפות ראשונה -נהג מורשה מטעם בעל הרכב, שניה- גרר/נהיגה ע"י שוטר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...