Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטאז דיזל 2020 (כבר לא) בולעת דלק

טרול
מעבר לפיתרון נפתר ע"י טרול,
שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיה ספורטאז 1.6 טורבו דיזל 2020

עלתה לכביש ביום ראשון, שמתי לב לצריכת דלק ממש מזעזעת, רוב הנסיעות הן בין עירוניות , מיכל הדלק הוא 62 ליטר , מחשב הרכב מראה צריכה של 1/13 , אני לא מצליח לעשות מעל 600 ק"מ על מיכל אחד, מחשב הדרך מראה גם כמה נשאר עד התדלוק , זה מראה כאילו כל 2 קילומטר יורד ליטר. לפני זה היתה לי פיאט דובלו, נסיעה לתלאביב מחיפה אפילו לא מזיזה את המחוג של הדלק וכאן נסיעה לתלאביב מכסחת רבע מיכל . יכול להיות שמשהו לא תקין ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קמ נסעת על הרכב? כמה תדלוקים ביצעת?

אל תסתמך על מה שמחשב הדרך מראה. תסתמך על החישובים שלך. תדלק את האוטו פול, אפס טריפ, סע כמה שתיסע, וכשתיגש לתדלק תבדוק כמה ליטר סולר נכנס. ואז תעשה את החישוב של (קמ שנסעת) חלקי (ליטר שנכנס).

חשוב גם לא לקפוץ למסקנות בתדלוק הראשון וב2000 ק"מ הראשונים. אני לא בטוח לגבי תקופת ההרצה (חלק אומרים שצריך, חלק אומרים שמבוצע במפעל, כל אחד אומר משהו אחר) לכן לא אתייחס לנושא הזה. אבל רק לאחר כמה תדלוקים תוכל לראות את הצריכה האמיתית פלוס מינוס של הרכב. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום תידלקתי פעם שלישית  בפעם הראשונה תדלקתי 50 ליטר בתדלוק השני תידלקתי 57 ליטר ובתדלוק היום תידלקתי 55 ליטר, נסעתי על הרכב מיום ראשון השבוע ועד  היום 1653 ק"מ  יוצא שכל יומיים אני מתדלק

עריכה אחרונה על ידי טרול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סוכם את ההודעה השלישית בשרשור:
אני סופר 50+57+55 כלומר 162 ליטרים על 1653 קמ זה באמת 1:10 .
אני טועה בחישוב ?
דיסקו עשה על הרכב הזה נסיעות מבחן וגם ראה במחשב 1:15 .

זה מעניין , קיה כבר חטפו בעבר קנס על אי דיוק בפרסום צריכת הדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת רכב ללא דלק ( או כמעט ללא ), תידלקת 50 ליטרים.
מכאן מתחילים לספור. נסעת xxx קילומטרים - תידלקת 57 ליטרים, נסעת שוב XXX קילומטרים והיום תדלקת 55 ליטרים.
מה זה אומר לי - נסעת 1650 קילומטרים על 112 ליטרים.
זה אומר 1:14.7 קילומטרים לליטר.
צריכת סולר מעולה.
מה אתה רוצה, לתדלק פעם בשבוע?
תיסע 100 קילומטרים ביום.במקום 300.
החישובים שלך עדיין צריכים זמן כדי להפוך ליותר מדוייקים.
אני מניח שמחשב הרכב קרוב לצריכה הממוצעת.

וזה באמת לא דובלו דיזל ידנית.
קיה פחות חסכונית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק לגבי הצריכה ברכב הזה, בפיאט הייתי עושה על מיכל מלא כמעט 900 ק"מ ואפילו עברתי 1000 עד תקיעה מוחלטת של הרכב, מכאן ההשוואה שלי וההרגשה שמשהו לא בסדר. 

דבר שני הלוואי ויכולתי לנסוע 100 ק"מ ביום , זה היה ממש צ'ופר, המזל הגדול זה שאני לא משלם על הדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, היתה לי פעם פולו קלאסיק SDI שגם אחרי 250 אלף קילומטרים עשתה 1:18 משולב.
מה זה קשור?
ואם אתה לא משלם על הדלק, מה שמפריע לך זה להכנס ל 5 דקות לתחנת לתדלק?

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מופתע, לי הייתה סיד דיזל מודל 2018, במשך כחצי שנה מהעבודה.

לא ממש טרחתי לחשב צריכת דלק ממשית מכיוון שהדלק היה בחינם, אבל כן היה בולט שהרכב לא חסכוני בעליל.

אפילו הייתי מתבדח על כך כשהיו לוקחים את הרכב שלי לסידורים מחוץ לעיר כי הוא רכב דיזל, ומציין כל הזמן צריכת הדלק שלו גרועה משל האוקטביות של העובדים האחרים.

אפילו הבנץ (דיזל) הבטטה שלי יותר חסכונית, בהרבה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה בספירה לא מסתדר לי. אצלי , פיקאסו דיזל, אני עושה כ 800 ק"מ למיכל (60 ליטר) . אם זו נסיעה לאילת אז 1000 ק"מ בכיף. איך פות"ש עושה רק 600 למיכל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מנועי דיזל צרפתיים הם נפלאים, לעומת מנועי דיזל קוריאניים שלא מככבים בצריכת הדלק.

זה ידוע לי אפילו עוד מדגמי הדיזל של תחילת העשור הקודם של קיה (קיה סול למשל)

• אהבתי 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בכלל איך אתם משווים צריכת דלק של רכב מסוג אחד לסוג אחר

מילא היה אותו דגם רכב

• אהבתי 1

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קשקאי 2019 דיזל.

בניסוי שעשיתי,כביש חיפה תל אביב,במהירות של 90 קמ"ש עד 100 ללא מזגן,,יצא לי 25.8 ק"מ לליטר.

במהירות גבוהה,למשל 130-150 יוצא לי 16 לליטר

בתוך העיר 14 לליטר עם מזגן ופקקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, elik0 כתב:

אני לא מבין בכלל איך אתם משווים צריכת דלק של רכב מסוג אחד לסוג אחר

מילא היה אותו דגם רכב

מה הפליאה, ההשוואה במקום.

מדובר במנועי דיזל עם נפחים דומים סה"כ, זה לא שהשווינו מנוע דיזל למנוע חשמלי..

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...