Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדאר קדמי בעייתי באיוניק חדשה

ben ari
שימו לב! השרשור הזה בן 1351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, זה מרגיז.

כשקניתי רכב חדש רציתי שלא תהיינה בו תקלות. אוף.

בכל אופן, מה שקורה באוטו זה שהרדאר הקדמי הפסיק לעבוד. הרכב לא התריע על זה - זיהיתי את זה לבד כשבקרת השיוט האדפטיבית לא זיהתה את הרכב שמלפנים. אחרי זמן מה האוטו התעורר והודיע לי סוף סוף כי הוא ביטל את בקרת השיוט כי "הרדאר חסום". פעמיים גם צצה לי הודעה שהתראת התנגשות קדמית לא פעילה גם כן, אבל ההתראה נכבתה באורח פלא בשתי הפעמים לאחר מספר דקות.

בפועל הרדאר נקי לחלוטין, אין שם ולו טיפת אבק. לא חסום ולא נעליים.

למעשה, ברור שיש אחריות של החברה והכל בסדר, אבל אין לי שום כוח או רצון ללכת לשרוף שעות במוסך, ובטח לא מבסוט מהמחשבה שיפתחו לי חלקים אלקטרוניים רגישים.

יש מה לעשות? 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת שאלה וענו לך. נכון שזה לא נעים, בטח ובטח ברכב חדש, אבל אתה לא באמת מצפה שיפתרו לך תקלה כזאת כאן בפורום נכון?
תנסה לבדוק עם מוסכי היבואן אם יש להם שירות שינוע, שיגיעו אלייך לבית/לעבודה ויקחו את הרכב למוסך. אני אישית פחות אוהב את זה אבל לא חושב שיש אופציה אחרת. 

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 4

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ben ari כתב:

הו, תודה! לא חשבתי על זה!

(וברצינות, לא פניתי בבקשת עזרה כדי לקבל הערות ציניות. אתה תשלם לי על השעות שאבזבז שם?)

אין פה שום הערה צינית ואף אחד פה לא ישלם לך שום דבר. בהצלחה.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מעניין 1

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Menro כתב:

שאלת שאלה וענו לך. נכון שזה לא נעים, בטח ובטח ברכב חדש, אבל אתה לא באמת מצפה שיפתרו לך תקלה כזאת כאן בפורום נכון?

Just now, non22 כתב:

אין פה שום הערה צינית ואף אחד פה לא ישלם לך שום דבר. בהצלחה.

לא, לא "שאלתי שאלה וענו לי". זו תשובה צינית בהחלט, גם אם אתה קורא לזה בשם אחר משום מה ומרגיש מאד חכם. 

• רעיון גרוע 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת ללמוד דיאגנוסטיקה, לקנות ציוד של יונדאי ולאבחן בעצמך. אפשרי לחלוטין, ואז אולי לא תצתרך ללכת למוסך (אבל כן יש מצב שיחליפו חלק אלקטרוני רגיש).

עריכה אחרונה על ידי David32
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני רואה שכולם קמו היום ציניים ושנונים נורא. פלא שקשה לאנשים חדשים להרגיש נעים בפורום הזה.

ברגע שאבין איך למחוק את השרשור הזה, אעשה זאת. בקרב שנינויות יש לי מן הסתם יותר עקיצות, אבל לא זו המטרה שלי. היו שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שלא הייתה לנו כוונה לפגוע בך או לצחוק עלייך. יש מצב שהתגובה של @non22 הייתה מעט צינית, אבל גם עם המון רצינות. 
ברגע שקראתי את התגובה שלך אליו ("אתה תשלם לי על השעות שאבזבז שם?" כאילו שהזמן שלך יקר יותר משל אחרים) אז עניתי לך בהתאם לגישה שלך, ששאלת שאלה וענו לך עליה, אין פה קטע של "להרגיש מאוד חכם". 
מהיכרות עם הפורום, החברים כאן יעזרו כל עוד הם יכולים, אבל גם אין פתרונות קסם, בטח שלא בתקלות במערכות בטיחות אקטיביות. 
אז האופציות שלך הן: 
1. ללכת למוסך ולבזבז זמן (מה ש @non22 הציע).
2. לדאוג שהמוסך ישנע את הרכב שלך אליהם ואתה תמשיך את היום שלך כרגיל (מה שאני הצעתי). 

3. להשאיר את התקלה כמו שהיא (וממה שהבנתי, אתה מעדיף שלא).
4. למכור את הרכב או לבקש חדש מהיבואן (שגם כאן תבזבז המון זמן ואנרגיה). 

בהצלחה. 

• רעיון טוב! 2

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Menro כתב:

התגובה של @non22 הייתה מעט צינית, אבל גם עם המון רצינות. 

תשובה שלא מחדשת שום דבר, אבל שום דבר, היא תגובה צינית ולא רצינית בכלל. אני יודע על האפשרות ללכת למוסך (מפתיע, נכון), וברור מהשאלה שלי שזה כנראה מה שצריך לעשות. שאלתי כי לפעמים יש פתרונות פשוטים לבעיות שנראות מסובכות (יש לי כמה אנקדוטות בעניין), אבל מישהו, כאמור, הרגיש מאד חכם היום וסיפר לי כי צריך ללכת למוסך! אפילו שאני לא רוצה! מה הייתי עושה בלעדיו, מה?

("אתה תשלם על השעות שאבזבז שם" היא תגובה סבירה לחלוטין למישהו ציני. זו לא הגישה *שלי*. זו הגישה שלו).

ואגב, מתקפת הדיסלייקים על התגובות שלי כאן לא העידה על רצון יתר לעזרה אלא על חשיבות עצמית מופרזת.

המשך התגובה שלך הוא לראשונה משהו שנכתב בעייניניות, ואני מודה לך על כך (למרות ששוב, לכתוב "ללכת למוסך (מה שאיך קוראים לו הציע)", זה מוזר, כי הוא לא *הציע* פה שום דבר שלא אמרתי בעצמי).

לפני 2 דקות, LLH201017 כתב:

כן זה קרה לי באיוניק, החליפו צמת חשמל של הראדר וזה סודר.

תודה רבה על המידע.

כמה זמן לקח התיקון, אם אפשר לשאול? ואם אתה מאזור המרכז - היכן עשית אותו?

עריכה אחרונה על ידי ben ari
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה ליסינג תפעולי, לקחו אותו למוסך יונדאי צפון בחיפה.

לקח להם זמן להבין מה הבעיה כי כמו שתיארת זה בא והולך, הם ביקשו להשאיר את הרכב אצלהם לנסיעה בשביל שהתקלה תחזור על עצמה, לבסוף החליטו להחליף את צמת החשמל מחשש לחיבור בעייתי.

התיקון עצמו לקח פחות משעה ופתר את הבעיה.

מאז עברו כבר כשנתיים והדגם כבר יותר מוכר אז אולי התקלה יותר נפוצה והם יודעים להגיע אליה בלי לסוע ברכב חצי יום.

בכל מקרה הייתי מכוון אותם מראש לכיוון צמת החשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או וואו, עכשיו הזעיקו את מנהלי הפורום לנזוף בי על "הודעות שחרגו מגבול הטעם הטוב". ברצינות? אף אחד לא מסוגל להבין אפילו מה ניסיתי לקבל בתשובה? כמו כן, באיזו מראה אתם משתמשים?

לא אקבל התנהלות כזו. מוזמנים לחסום אותי בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...