Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המלצות ירכא

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר אור אפרוחי שבת שכמותכם,

לאחרונה (באיחור), גיליתי את "כפר" ירכא הדרוזי ולקראת טיול באזור שאני מתכנן אשמח שנרכז את כל ההמלצות מאלו שכבר יודעים לנווט רגלית באזור, אכלו, שתו ונהינו בכפר המוצלח.

ברשימת הקניונים ומרכזי הקניות שחייב לבקר בהם, ממה שהצלחתי לאסוף - יש את My Baby, ביג פאשן אאוטלט, סופר גדול העונה לשם מרכזה וכנאפה קפה (כחובב כנאפה מושבע)

יתקבלו בברכה מקומות שחייב לאכול ולבקר בהם, וגם מרכזי קניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין מה אתה אומר.

יש לי תקווה קטנה בלב שבעקבות הקורונה וחוסר הידיעה אם פותחים או לא פותחים השבת ידללו קצת אנשים (מבדיקה - הם אכן פותחים השבת למרות ההנחיות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לתקווה הזאת בסיס. גם לא הבנתי את האמירה "קניונים ומרכזי הקניות שחייב לבקר בהם" - האם יש משהו שאתה צריך שקיים רק בירכא..? אם אתה חושב שיש שם איזה אאוטלטים מטורפים במחירים של תאילנד, אתה טועה. ספציפית החנות My Baby אפילו די יקרה.

סופר גדול (מרכזה) אכן יש שם, לא יודע אם הוא באמת יותר זול מרשתות כמו ויקטורי וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אכן. לא זול, אבל אנשים מדמיינים את המכולה של א.מ.ש סטאר בשנת 88 שליווייס היה עולה 100₪ ובטוחים שירכא נשארה ככה.

אז ההיפך, אלו מרכזי קניות אמנם מאוד מרווחים ועם שירות ברמה והמון עובדים בכל חנות, אבל המחירים לא נמוכים, הצפיפות גבוהה והבלאגן חוגג.

לא רק שבשבת סטנדרטית מטורף ופקוק שם (רחמיי על תושבי הכפר שסה"כ רוצים להגיע הביתה), עכשיו גם חג הקורבן ומומלץ בכלל להתרחק ממוקדים המוניים בצפון.

• רעיון טוב! 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הכפר ברובו דרוזי כך שאלו לא תושבי המקום אלא אורחים מבחוץ.

לא יודע איפה אתה גר, אבל באמצ"ש משמעותית יותר שפוי שם. אני לא הייתי מגיע מרחוק בכל מקרה, אבל זה אני, רואה מרכז קניות, מדמיין זומבים עם כרטיס אשראי שלוף וחוטף רעידות בגפיים.

מה שכן יש שם, זה המון דברים במקום אחד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מעולם
אבל נגיד, זוג צעיר שמצפה לתינוק ראשון, ואין לו עדיין כמעט כלום בארסנל , הייתם ממליצים לסוע או להמשיך לחפש מחירים במרכז?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שגררו אותי לשם אמרתי שאני לפה לא חוזר.
איכשהו מצליחים לגרור אותי שוב ושוב.
הדבר היחיד שאני עושה שם זה שותה קפה.

גיליתי שאין שם משהו זול יותר שלא מוצאים בחדרה, דברים לא ממותגים שוים ערך ואיכות למותגי דקטלון, תאכלס אין שם חווית קניה חוץ מחוויה עזתית ובקיצור לא בשבילי.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, maxcher כתב:

לא הייתי מעולם
אבל נגיד, זוג צעיר שמצפה לתינוק ראשון, ואין לו עדיין כמעט כלום בארסנל , הייתם ממליצים לסוע או להמשיך לחפש מחירים במרכז?

הייתי ממליץ לו להזמין את רוב הדברים מעלי אקספרס, ובכל מקרה לא לנסוע לירכא. זה לא זול, נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ragnar כתב:

אני לא מבין... כמה העומס כבר מחריד?

כמו צומת בילו בשבת? מה המדד

העומס מחריד. הגישה לאיזורי הקניות מתבססת בחלקה על כבישים חד נתיביים עמוסים. אפשר לעמוד שם חצי שעה בפקק לכל כיוון וזה ייחשב יום טוב.

הדבר היחיד ששווה זה מתחם המשחקים בmy baby. במיוחד בחורף. לבוא לשם עם ילדים בגילאי 4-10 +-  זה אחלה בילוי בשבילם. גם לא יקר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לשם בממוצע פעם, לכל היותר פעמיים, בשנה, וגם זה כאשר הנסיעה משולבת במשהו נוסף באיזור בסופי השבוע צפוף מאד. מצד שני, פה ושם המחירים מצדיקים את המאמץ. למשל, מצאתי מציאות באגף העודפים של הום-סנטר, וגם באיזו חנות מכשירי חשמל. 

יש בחוג המכירים אנשים שטוענים שהמחירים מצדיקים נסיעה פעם בשבוע - שבועיים. מצד שני, בשבילי נסיעה של 80-90 ק"מ (הלוך ושוב מחיפה) + מלחמה בקטע הצפוני של כביש 70 + קשיי חניה, מוצדקים רק אם באמת יודעים מה לחפש ומדובר בחסכון משמעותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכזה - הסופר הענק (!) בירכא לא זול.

חנייה גדול ונוחה. תמיד יש חנייה.

יש שם דברים שלא תמצא במקום אחר.

יש שם שירות ברמה אחרת לגמריי. (לא לבוא בסופ"ש).

לדוגמא,

אם אתה מגיע לקופה, וכל הקופות תפוסות, יהיה מישהו שיכוון אותך לקופה פנויה, או שיפתחו קופה חדשה במיוחד בשבילך, שלא תחכה אפילו דקה.

אם אתה מתמהמה מול מדף כלשהו, סביר להניח שיגשו אליך לשאול אם אתה צריך עזרה ויקחו אותך בדיוק למוצר שאתה צריך.

אם אתה שואל מישהו שרק מסדר מדפים, הוא סביר להניח יעזוב הכל ויעזור לך (ולא בקטע של לגרום לך להרגיש שהוא עושה לך טובה כמו בכל שאר הסופרים בארץ).

ועוד הרבה מאוד דברים קטנים. תשומת לב לפרטים ומתן חוויית קנייה, מהטובות שתתקל בהם בסופרים בארץ.

אבל אחד - זול זה לא

ושתיים - כמו שאמרתי - כל זה נכון לאמצע שבוע, אם תבוא שישי-שבת, העומס לא יאפשר להם לתת לך חווית שירות כזו.

מבחר פירות וירקות איכותיים במחירים טובים באזור זה רק בסופר פייסל בנהריה.

רק לשים לב שקונים שם פירות וירקות בלבד כי שאר הדברים חוץ מאלו, לא זולים כלל וכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש את אזור האוכל המוכן בסופר מרכזה שבירכא ?

אשתי כבר 3 שנים חולמת על לחזור לאכול שם שניצל בלחמניה - לך תבין..

• מצחיק 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...