Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה- ילד בן 3 לא ישב על הבוסטר

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי בלילה חזרתי לביתי אחרי שהות בעיר אחרת (אמצע הלילה) אחרי שהוצאתי את הילד הישן (3) מהשכנים ראיתי שאני על הטיפות האחרונות של הדלק, אני נהג חדש ופחדתי להיתקע בלי דלק אז יצאתי לכיוון התחנה במקום ללכת ישר הביתה (100 מטר). בגלל שהילד ישן הוא נשאר על אשתי והיא לא הושיבה אותו בכיסא.

למעשה שוטר עצר אותי, אמרתי לו שאני נוסע לתדלק, הוא הורה לי לפתוח את החלון האחורי וראה את הילד יושב ליד אשתי מאחורה (היא ראתה את השוטר ומבהלה הושיבה אותו לידה) הוציא פנס והאיר על הילד ושאל את אשתי בן כמה הוא ולמה הוא לא בבוסטר - אישתי הראתה לו את הכסא במושב האחורי (רכב 7 מקומות) והסבירה שהילד ישן והיא לא רצתה להעיר אותו. השוטר ציין שהילד ער (ברור, אחרי הפנס...) הורה לי לעצור בצד ולהביא רשיונות, כשיצאתי הסתכל על הרשיונות והורה לי לחזור מיד לרכב- לא נתן לי לדבר ולמעשה לא תקשר איתי בכלל.

ישבנו באוטו: אני ואשתי (חגורים) הילד ועוד תינוקת חגורה כנדרש בסלקל.

נתן דו"ח על סך 1000 ש"ח ו8 נק' ולא החתים אותי עליו בכלל! (לא הצלחתי לזהות מה הוא קשקש במקום שבו הייתי אמור לחתום.

השיחה עם אשתי מוסרטת ומוקלטת ע"י השוטר. (לא רואים אותי אפילו שם)

אני נהג חדש (עולה חדש) וכל ההתנהלות הזאת הכניסה אותי לשוק, כאילו ככה זה הולך? אפס תקשורת עם הנהג?

אני נהג זהיר במיוחד, אף פעם לא נסעתי כשמישהו לא חגור חוץ מהפעם, בגלל שריחמנו על הילד. (אני עדיין חושב שהשיקול דעת היה שגוי, אבל בכל זאת היה קרוב ל1 לפנות בוקר).

מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאתה עולה חדש, נהג חדש ובלה בלה...
הדוח מוצדק בהחלט ושום תירוץ לא יעבוד פה.
בלימת חירום אחת והילד עף מהידיים ישירות לשמשה.
מה עוזר הכסא אם הילד לא יושב בו?
תלמד את הלקח ותשלם את הדוח.
ילד ברכב חייב להיות חגור ולא משנה אם זאת נסיעה של חצי קילומטר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל הבנתי שהשוטר לא היה מוכרח לתת את הקנס המקסימלי, נכון?

במיוחד שכל השאר כן היו חגורים.

יש מה לעשות כדי להפחית את הקנס? בכל אופן מרגיש לי לא הוגן.

הלקח למדתי, פעם הבאה לוקח את הילד ברגל עם עגלה- לא מגיע לו להתעורר. חוץ מהפעם הזאת אף פעם לא נסעתי עם יצור לא חגור כחוק ברכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שזה רק קנס ולא גרוע מכך.
את האמת, יש עבירות כגון חניית נכים, חגירת ילדים למושב בטיחות, קיפוח זכות קדימה, מעבר באור אדום, מעבר קו הפרדה רצוף ועוד, שאינני חושב שצריך שיהיה שיקול דעת לשוטר.
אלה עבירות חמורות ורק ככה אנשים לומדים.

קח את זה כשכר לימוד והמשך הלאה. אל תחשוב שהוא דפק אותך. תחשוב שאולי הציל את ילדך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש בגוגל עו"ד לביטול דוחו"ת

אולי תוכל לפחות למחוק נקודות

אם תשלם זו הודאה באשמה לכן בינתיים אל תשלם ואם לא מסתדר לך לפנות לעו"ד

תגיש בקשה להישפט אם לא יועיל לא יזיק

כידוע במדינתנו האכיפה נעשית כלפי עברות קלות והטרוריסטים בכביש חוגגים באין מפריע

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לפרסם עו"ד שמתיימר לבטל דוחות 

הנקודות לא נזקפות אלא אם היה זיכוי או המרה לעבירה ללא נקודות

הנקודות הן מטעם משרד הרישוי ולא מטעם הרשות השופטת.

אם יילך למשפט, מה יטען?

לזכור שהשופט אינו כבול לקנס המקורי אם מתנהל דיון סרקץ

באם יחליט לשכור עו"ד, ישלם לו כפול מערך הקנס והסיכוי לזיכוי קרוב ל 0 והסיכוי להמרה לעבירה פחוהת יותר הוא 50% או שכן, או שלא.

לגבי עבירות, כידוע למי?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, אביG כתב:

לזכור שהשופט אינו כבול לקנס המקורי אם מתנהל דיון סרקץ

העובדה שהשוטר לא דיבר איתי, והעובדה שהיה שם בוסטר צמוד לא משנה כלום? מבחינת דיון סרק.

האם יש סיכוי כל שהוא ללכת בלי עורך דין? 

על כמה דקות של נהיגה בכבישים ריקים בתוך עיר שוממת.

אם התינוקת גם לא הייתה חגורה היה הבדל בקנס?

אני מנסה ללמוד את השטח, במיוחד בגלל פערי המנטליות. אני ממש בשוק מההתנהגות של השוטר. (שגם לא עטה מסיכה, זה כן חוקי?) זה הכי אכפת לי, יותר מהדו"ח עצמו.

מרגיש שלא נעשה לי משפט צדק גם אם שגיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, iss כתב:

העובדה שהשוטר לא דיבר איתי, והעובדה שהיה שם בוסטר צמוד לא משנה כלום? מבחינת דיון סרק.

על מה רצית שהשוטר ידבר איתך? הוא שאל את אשתך בן כמה הילד וגם שמע ממנה שהילד ישן. איזו שיחה רצית לנהל עם השוטר מעבר לזה?

להבנתי זה שהיה בוסטר צמוד ברכב לא עוזר, אולי אפילו מחמיר את המצב כי בעצם מבחינת השוטר לא היתה שום סיבה לא לחגור את הילד בבוסטר.

השוטר כנראה היה לא נחמד, אבל למיטב ידיעתי זאת לא עילה מספיק טובה לבטל דו"ח.

אני דווקא כן בעד להתיעץ עם עורך דין, אולי קיימת דרך לצאת מזה איכשהו. אני פחות מוטרד מהקנס, יותר מוטרד מהנקודות.

• אהבתי 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, iss כתב:

אני מנסה ללמוד את השטח, במיוחד בגלל פערי המנטליות. אני ממש בשוק מההתנהגות של השוטר. (שגם לא עטה מסיכה, זה כן חוקי?) זה הכי אכפת לי, יותר מהדו"ח עצמו.

מרגיש שלא נעשה לי משפט צדק גם אם שגיתי.

מהיכן אתה מגיע לכאן שאתה מדבר על הבדלי מנטליות?

האם במקום מושבך הקודם היית עובר על החוק ומצפה להקלה?

זה שהשוטר היה ללא מסיכה לא מוריד כהוא זה מחומרת העבירה שבצעת. במאמר מוסגר הקשר היחיד למסיכה הוא שהילדה לא היית חגורה עוד הרבה לפני שראית את השוטר נטול המסיכה....

לא נעשה לך שום משפט. בצעת עבירת תנועה ונענשת עליה. על מה יש עוד לדון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנגלי.

שם שוטרים משוחחים באדיבות עם אזרחים, גם כשמגיע להם דו"ח. מעולם לא ראיתי בשוטר משהו מאיים.

בדו"ח יש מקום לדברי הנהג מכאן שהוא היה אמור לתת לי לומר משהו, לא?

יכולתי להסביר לו שלא עליתי על 30 קמ"ש מכיוון שהילד לא היה קשור.   

לפני 1 שעה, shugiflex כתב:

על מה רצית שהשוטר ידבר איתך? הוא שאל את אשתך בן כמה הילד וגם שמע ממנה שהילד ישן. איזו שיחה רצית לנהל עם השוטר מעבר לזה?

להבנתי זה שהיה בוסטר צמוד ברכב לא עוזר, אולי אפילו מחמיר את המצב כי בעצם מבחינת השוטר לא היתה שום סיבה לא לחגור את הילד בבוסטר.

השוטר כנראה היה לא נחמד, אבל למיטב ידיעתי זאת לא עילה מספיק טובה לבטל דו"ח.

אני דווקא כן בעד להתיעץ עם עורך דין, אולי קיימת דרך לצאת מזה איכשהו. אני פחות מוטרד מהקנס, יותר מוטרד מהנקודות.

אני אכן מאד מוטרד מהנקודות, ולכן אטפל בזה בצורה שאוכל.

לא מוכן לקבל תוית של נהג מסוכן כי אינני כזה.

ותבינו אותי שאני בן אדם שומר חוק בצורה כמעט קיצונית ונחשב מחמיר בקרב מכריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותבינו אותי שאני בן אדם שומר חוק בצורה כמעט קיצונית ונחשב מחמיר בקרב מכריי.

אז יש לנו פה דיסוננס קוגניטיבי קלאסי

לעניינו: יהיה יותר קל אם תקבל שביצעת את העבירה לא כי אתה אדם רע, עבריין או טיפש - פשוט החלטת לא לציית לחוק ונתפסת

יכול להיות שהחוק באמת לא סביר ואינו מתייחס למצב כזה - אבל זה לא משנה למערכת האכיפה, ואם תרצה להתחיל להיכנס ראש בראש עם מערכת המשפט אז אתה צריך לקבל את העבודה שביצעת עבירה ולהמשיך משם

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן משוחחים באדיבות עם נהגים. ראית אחד, לא ראית את כולם.

אני מבין שלא פגשת את סר איזיק ניוטון, גם אני לא, אבל שמעתי עליו קצת כשלמדתי תואר ראשון בהנדסה.

גם 30 קמ"ש יכולים להיות קטלניים מבחינת האימפקט.

לסיכום:

אינך נהג מסוכן (אלא אם יש לך עוד כמה שלא דברת עליהן...😄)

עשית עבירה. כמאמר הגששים: קרה, קורה, יקרה

תוקף הנקודות יפוג שנתיים מיום תשלום הדוח או הרשעה במשפט.

שלם את הדוח או גם קנס וגם עורך דין ותמשיך בחייך כרגיל

סיימתי

שבוע טוב

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נענה לאט

אם הילד עוד לא בן שלוש הקנס הוא אכן 1000 ש"ח + 10 נקודות.

אם מלאו לילד 3 שנים  ומעלה הקנס הוא "רק" 750 ש"ח + 8 נקודות.

לפי הטכניקה המקובלת היום בתקופת הקורונה הנהג לא חותם על הדו"ח 

השיחה התקיימה עם אשתך = דברי הנהג.

אם כבודו יעלה את הדו"ח נוכל לראות מה נכתב שם? אולי איזה כשל במילוי הדו"ח .הסתר פרטיך האישיים.

אנגליה = השוטר בובי  ארה"ב אם היית יוצא מהרכב היית כבר מת.  כאן משהו באמצע מזרח תיכוני.

שוטר לא חבש מסיכה , לא בסדר , אתה רשאי להתלונן אצל מפקדיו , אין קשר לעבירה שביצעת. 

אם הטיעונים שלך לא עברת על מהירות X ולכן רחמו עלי , חבל על זמנך. לו אני השופט מחמיר בעונשך כי אתה מודע לכך שאתה עובר עבירה. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 7

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...