Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה- ילד בן 3 לא ישב על הבוסטר

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 32 דקות, pl7410 כתב:

אז יש לנו פה דיסוננס קוגניטיבי קלאסי

לעניינו: יהיה יותר קל אם תקבל שביצעת את העבירה לא כי אתה אדם רע, עבריין או טיפש - פשוט החלטת לא לציית לחוק ונתפסת

יכול להיות שהחוק באמת לא סביר ואינו מתייחס למצב כזה - אבל זה לא משנה למערכת האכיפה, ואם תרצה להתחיל להיכנס ראש בראש עם מערכת המשפט אז אתה צריך לקבל את העבודה שביצעת עבירה ולהמשיך משם

לפני 29 דקות, אביG כתב:

גם כאן משוחחים באדיבות עם נהגים. ראית אחד, לא ראית את כולם.

אני מבין שלא פגשת את סר איזיק ניוטון, גם אני לא, אבל שמעתי עליו קצת כשלמדתי תואר ראשון בהנדסה.

גם 30 קמ"ש יכולים להיות קטלניים מבחינת האימפקט.

לסיכום:

אינך נהג מסוכן (אלא אם יש לך עוד כמה שלא דברת עליהן...😄)

עשית עבירה. כמאמר הגששים: קרה, קורה, יקרה

תוקף הנקודות יפוג שנתיים מיום תשלום הדוח או הרשעה במשפט.

שלם את הדוח או גם קנס וגם עורך דין ותמשיך בחייך כרגיל

סיימתי

שבוע טוב

לפני 26 דקות, ישה כתב:

נענה לאט

אם הילד עוד לא בן שלוש הקנס הוא אכן 1000 ש"ח + 10 נקודות.

אם מלאו לילד 3 שנים  ומעלה הקנס הוא "רק" 750 ש"ח + 8 נקודות.

לפי הטכניקה המקובלת היום בתקופת הקורונה הנהג לא חותם על הדו"ח 

השיחה התקיימה עם אשתך = דברי הנהג.

אם כבודו יעלה את הדו"ח נוכל לראות מה נכתב שם? אולי איזה כשל במילוי הדו"ח .הסתר פרטיך האישיים.

אנגליה = השוטר בובי  ארה"ב אם היית יוצא מהרכב היית כבר מת.  כאן משהו באמצע מזרח תיכוני.

שוטר לא חבש מסיכה , לא בסדר , אתה רשאי להתלונן אצל מפקדיו , אין קשר לעבירה שביצעת. 

אם הטיעונים שלך לא עברת על מהירות X ולכן רחמו עלי , חבל על זמנך. לו אני השופט מחמיר בעונשך כי אתה מודע לכך שאתה עובר עבירה. 

שלושתכם יחד עזרתם לי להבין את העניין פה טוב יותר.

אכן יותר מהדו"ח אכפת לי יחס השוטר שזלזל בעצמו בחוק- הרגשתי שלא נהגו בי כהוגן. אצטרך להתגבר, אין ברירה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי, 

אני ירדתי מהרכבת באינטרלקן בשעה 2230 עם אישתי וילדה בת ארבע. נהגי מוניות שויצרים סרבו לקחת אותנו במונית מפחד המשטרה(!), עקב העדרו של כיסא. 

נסעתי בתחבורה ציבורית למלון. 

הקנס מוצדק. 

אוהד

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי הפורום נכתב לא להטיף מוסר. במקרה זה טוב שהלקח יילמד. גם אתה תדאג לילד שלך (וגם לאחיו, אם יש או יהיו כאלה), וגם תחנך אותם לבטיחות.

אתה מודה בעובדות, דברי אשתך לא עוזרים לך. מישהו הזכיר כאן את ניטוטון. אז אחדד שהתנגשות חזיתית ב-5 קמ"ש ללא אמצעי ריסון יכולה להיות קטלנית, ובתאונה מסוג זה הילד יעוף מידי אשתך ויפגע.

לגבי השוטר שלא עטה מסיכה - זה לא קשור לעבירה שביצעת. גם אם לא חבש כובע. דרך אגב, לטובת בריאותך יכולת לבקש ממנו באדיבות לעטות אותה, אין לי ספק שהיה נענה ולא היה כועס.

אני חייב לומר שבמפגשים שלי עם שוטרים (לשמחתי מעטים, בדרך כלל בדיקת רשיונות), היחס היה תמיד אדיב. אז זה לא אדיבות בריטית אלא אדיבות ישראלית קצת יותר מחוספסת, אני מניח שלא היה תוקפני במידה בלתי סבירה. בינינו, כל אחד מאתנו לפעמים בעל קצת פחות סבלנות, בודאי במשמרת ערב\לילה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון כל אחד שבא במגע עם קהל. תאורטית זה נכון, אבל גם באדיבות יש דרגות שונות. אתה יכול להיות חביב מאד ואתה יכול להיות סתם קורקטי, גם אם לא תוקפני. וכמובן הצביעות המקובלת בלא מעט מדינות. הישראלים יותר ישירים, לטוב ולרע.

בינינו , גם ההתנהגות של ה"לקוחות" יכולה להוצא אדם משלוותו. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש : אם אתה עם עבר נקי אתה יכול להכנס לאתר משטרת ישראל ולבקש רחמים. כלומר לבקש המרת הדו"ח לאזהרה. יש טופס מקוון . הם יבחנו את העבר התעבורתי שלך ויש סיכוי שתקבל הקלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לדברי פות"ש הוא נהג חדש סיכוי קלוש להמרה לאזהרה

לנסות לא עולה כסף

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם!

לפני 5 שעות, sperial כתב:

בכללי הפורום נכתב לא להטיף מוסר. במקרה זה טוב שהלקח יילמד. גם אתה תדאג לילד שלך (וגם לאחיו, אם יש או יהיו כאלה), וגם תחנך אותם לבטיחות.

אתה מודה בעובדות, דברי אשתך לא עוזרים לך. מישהו הזכיר כאן את ניטוטון. אז אחדד שהתנגשות חזיתית ב-5 קמ"ש ללא אמצעי ריסון יכולה להיות קטלנית, ובתאונה מסוג זה הילד יעוף מידי אשתך ויפגע.

לגבי השוטר שלא עטה מסיכה - זה לא קשור לעבירה שביצעת. גם אם לא חבש כובע. דרך אגב, לטובת בריאותך יכולת לבקש ממנו באדיבות לעטות אותה, אין לי ספק שהיה נענה ולא היה כועס.

אני חייב לומר שבמפגשים שלי עם שוטרים (לשמחתי מעטים, בדרך כלל בדיקת רשיונות), היחס היה תמיד אדיב. אז זה לא אדיבות בריטית אלא אדיבות ישראלית קצת יותר מחוספסת, אני מניח שלא היה תוקפני במידה בלתי סבירה. בינינו, כל אחד מאתנו לפעמים בעל קצת פחות סבלנות, בודאי במשמרת ערב\לילה.

אני דואג מאד לילדים- התינוקת הייתה חגורה ומבחינה חינוכית רק בגלל שהוא ישן הרשיתי לעצמי.

הילדים (גם של השכנים) יודעים שאצלי באוטו כולם חגורים כחוק (על בוסטרים) ולא צועקים וכו'.

חברים שלי צוחקים עלי שניסיתי להשתפשף (כללומר לא לחגור את הילד) וקיבלתי שפשוף רציני מידי.

הצורה בה השוטר נפנף עם הפנס בעיני הילד המתעורר הייתה קצת מעבר לחוסר אדיבות. אבל אין מה לעשות, אנחנו פה כדי להישאר למרות הכול😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית מה גילו של הילד מדוייק . 3 שנים פחות יום קנס של 1000 ש"ח + 8 נקודות

מלאו לילד 3 שנים ומעלה  750 ש"ח + 8 נקודות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי iss
ברוך הבא לארץ
הדו"ח חוקי לגמרי (לא משנה 30 קמ"ש, לילה, 100 מטר וכו' - סיכוי קלוש עד אפסי שבית משפט יפסוק לטובתך)
חבל על המאמץ - תשלם את הדו"ח ואל תחשוב על זה יותר 
תמיד תחשוב על חוק מרפי בנהיגה - מה שלא צריך לקרות- יקרה

מת על טיולי שטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש על הסטייה מהנושא, אבל יש כאן משהו שקצת לא מובן לי.

איפה למען השם אתם נוסעים ששוטרים כ״כ אדיבים אליכם? 

עצרו אותי שוטרי תנועה לא פעם ולא פעמיים ובאף אחת מהפעמים האלה לא הרגשתי שמץ של אדיבות או נחמדות כלפיי. תמיד זה היה בצורה מאיימת, מתנשאת, מטיפה, לעיתים גם קולנית ובחלק מהמקרים גם בניגוד לנהלים.

ולא מדובר רק על הפעמים שנתנו לי דוחות, מדובר גם על בדיקות וכדומה. אפילו כששוטר ״ויתר״ לי (כי בתמימותי נסעתי עם אורות ערפל מקדימה, קורה) זה נעשה בצורה מאוד מאיימת ולא נעימה.

לפרוטוקול, מעולם לא התווכחתי ותמיד שיתפתי פעולה באופן מלא עם השוטרים.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Adani כתב:

מתנצל מראש על הסטייה מהנושא, אבל יש כאן משהו שקצת לא מובן לי.

איפה למען השם אתם נוסעים ששוטרים כ״כ אדיבים אליכם? 

עצרו אותי שוטרי תנועה לא פעם ולא פעמיים ובאף אחת מהפעמים האלה לא הרגשתי שמץ של אדיבות או נחמדות כלפיי. תמיד זה היה בצורה מאיימת, מתנשאת, מטיפה, לעיתים גם קולנית ובחלק מהמקרים גם בניגוד לנהלים.

ולא מדובר רק על הפעמים שנתנו לי דוחות, מדובר גם על בדיקות וכדומה. אפילו כששוטר ״ויתר״ לי (כי בתמימותי נסעתי עם אורות ערפל מקדימה, קורה) זה נעשה בצורה מאוד מאיימת ולא נעימה.

לפרוטוקול, מעולם לא התווכחתי ותמיד שיתפתי פעולה באופן מלא עם השוטרים.

אלי בד״כ שוטרים היו די אדיבים, גם בישראל וגם בארה״ב. כבר יותר מפעם אחת ויתרו לי על עבירות מהירות. בישראל ויתרו לי על 70 קמ״ש בדרך ההגנה בת״א כשהיה מותר שם 50 קמ״ש. בארה״ב ויתרו לי על מהירות של 80 מייל לשעה בכביש שמותר בו 55 מייל לשעה. באף אחת מהפעמים שויתרו לי לא ביקשתי כלל מהשוטר שיוותר. איכשהוא נראה לי שזה קשור לעובדה שהעור שלי בהיר, אבל זה כבר לפורום אופטופיק.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,  זה קשור גם לצורה בה אתה פונה לשוטר

ניגש לחלוני 

אני מחייך מאוזן לאוזן נניח כי מדובר בשעת בוקר  אני פונה אליו

בוקר טוב אדוני הקצין גם אם ברור כי מדובר בשוטר שזה עתה התגייס למשטרה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, ישה כתב:

לא,  זה קשור גם לצורה בה אתה פונה לשוטר

ניגש לחלוני 

אני מחייך מאוזן לאוזן נניח כי מדובר בשעת בוקר  אני פונה אליו

בוקר טוב אדוני הקצין גם אם ברור כי מדובר בשוטר שזה עתה התגייס למשטרה.

זה לא רק זה. ברור שלצורת ההתנהגות במפגש עם שוטר יש השפעה רבה על אופי המפגש אבל יש עוד הרבה גורמים לא רלונטיים נוספים: מראה הנהג, גיל הנהג, לבוש הנהג, סוג הרכב, מראה הרכב וכו׳. בעולם אידאלי דברים כאלו לא אמורים להשפיע, אבל שוטרים הם לא רובוטים ויש בהם הטיות מובנות שלפעמים הם לא ממש מודעים להן. אם במקום גבר לבן בשנות ה-50 שלבוש מסודר ונוהג בטסלה השוטר היה עוצר גבר שחור בשנות העשרים שנוהג בסיוויק ״משופרת״ זה לא היה נגמר באזהרה. יכול מאוד להיות שזה גם לא היה נגמר בדו״ח. 

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...