Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מוסך הגורן בנתניה

Elikolikoliko
שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי בתאריך 17.6 עם רעשים ודפיקות ברכב למוסך הגורן בנתניה רשמי של סקודה וצמפיון.
קיבל אותי המנהל מוסך אלכס.

הכניס לי את הרכב לבדיקה ותוצאותיה היו שהקלאצים תקולים וגם מיסב של קלאץ תקול .
אלכס אמר לי שיש לי רק על הקלאצים אחריות מורחבת הוא מחליף לי אותם בחינם וללא עלות.

השארתי את הרכב ואחרי כמה שעות חזרתי לקחת אותו והוא היה כמו חדש.
אפילו למחרת בא איש שירות לקח והחזיר לי את הרכב בשביל פינישם אחרונים.
אלכס לא חייב אותי לא על הקלאצים לא על העבודה לא על הבדיקה וגם לא על הלקיחה והחזרה של הרכב פשוט שירות מושלם ומקצועי מאוד.

יצאתי מהם מופתע לטובה וממש מבסוט כי נדיר למצוא היום שירות טוב ומקצועי וגם אמין כמוכם (לא חיובתי בשקל).

אני יודע מהיום היכן לעשות את הטיפולים שלי ברכב במוסך הגורן בנתניה

עריכה אחרונה על ידי Elikolikoliko
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בטוח שגם הרכב הבא שלך יהיה פולקסוואגן. ברור לך שהתהליך שעברת הוא רק בזכות תביעה ייצוגית בנושא.

ומי שהרוויח בסיפור הזה אלו עורכי הדין , לא אתה. חכה להחלפת המצמדים הבאה ואז זה כבר על חשבונך.

יפה מצד המוסך שלא ניסה להשחיל אותך . לא הבנתי מה זה פיניש אחרון לגיר ? למה לא בוצע באותו יום ? הרי הם עושים הרבה החלפות כאלו.

איזה שנה האוטו , כמה קמ עבר להחלפת מצמדים ראשונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...