Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוני בדיקה, כמה הם טובים?

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אספר לכם סיפור קצר -

ב29.10.2017 אני קונה לי קיה פורטה 2011 מיד פרטית שעשתה ק"מ מאוד נמוך,

הקנייה היא דרך סוכנות טרייד מוביל באיזור הצפון.

במעמד הקנייה מבהיר לי הסוכן כי לרכב הוחלפה קורת רוחב קדמית ופגוש קדמי, אני מאוד לחוץ על רכב וחוץ מהפגם הזה הרכב היה פיקס.
מתקשר למוסך קיה שאני מטפל בו שנים, מזינים את המספר והרכב אכן טופל אצל היבואן במשך כל חיו וגם החלפת הקורה והפגוש רשומה שם.

אני ממשיך בעסקה למרות הפגם המסחרי ומחליט לקחת את הרכב לבדיקה.

להפתעתי הרכב יוצא מהבדיקה עם כמה פגמים מינורים אך הקורה והפגוש לא רשומים,
כששאלתי את הבוחן הוא ענה לי שלא נראה לו שהחליפו משהו. מקסימום צבעו.

והנה שלשום לאחר 3 שנים, הרכב שלי נלקח לבדיקה לטובת מכירה, ידעתי את הקונה מבעוד
מועד שהוחלפה קורת רוחב ופגוש ושלא יהיה מופתע, גם הראתי לו את זה בהיסטוריה של הרכב.
נחשו מה? גם בבדיקה הזאת לא כתבו מילה על הקורה והפגוש.

אני לא יודע מה לומר כבר, או שמכוני הבדיקה ברמה ירודה או שהפחחים של קיה יפו תותחים.

לא פעם ולא פעמיים אנחנו רואים פה בפורום טפסי בדיקה שרואים בהם קורת רוחב מוחלפת,
זאת אומרת שזה דבר שכן מתגלה.

בסופו של דבר המשמעות כאן היא מסחרית נטו, קורת רוחב מתחלפת עם ברגים וכך גם הפגוש,
אך כן חשוב שתמצאו שזה קרה.

שימו לב לרכישות הבאות שלכם, הסיטוריה וקבלות לדעתי שוות יותר מבדיקה.

• רעיון טוב! 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...