Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

אני כבר 16 שנה (!!) בלי סיגריה אחת לפני כן הייתי מעשן המון שנים. להפסיק לעשן ולהתחיל לאכול זה להחליף בעיה א בבעיה ב וממש חבל. אני הפסקתי לעשן תוך כדי תהליך של כושר גופני. מאד עזר בחודשים הראשונים אח"כ נעלם באורח פלא גם החשק וגם הצורך לעשן.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 15:53, DareDevil כתב:

בין 2 החומרים לא ציפיתי שדווקא הטבק יהיה זה שיהווה טריגר יותר "רגשי" בכל הנוגע לדברים שמסביב. עבודה, משפחה וחברים. 

למה הכוונה?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yotams4 כתב:

למה הכוונה?

הוא מתכוון כנראה שהרבה יותר קשה להפסיק עם טבק מאשר עם וויד.

להפסיק לעשן אכן גורם לך להיות עצבני על כולם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yotams4 כתב:

למה הכוונה?

הכוונה מהפסקת הטבק הסביבה הגיבה יותר מאשר שהפסקתי עם הוויד. אפשר להבין למה הפסקתי עם הוויד בין הסגרים, הטבק היה כשכבר לא היו סגרים או הגבלות (אין איך להסוות את העובדה שאני לא מעשן). הפסקתי ללכת להפסקות סיגריה, אני מריח טוב יותר ולא מסיגריות ועוד דברים קטנים וחיובים מההפסקה. 

כנראה שזה השפיע על הסביבה בעבודה/משפחה/חברים, פחות עצבים, פחות צעקות, יותר רגוע למצבים מלחיצים.

עם המשפחה/חברים אני מרגיש יותר טוב, נוצר קשר יותר טוב וחזק יותר, רגוע וכמעט בלי ריבים או צעקות. 

לפני שעה, vadim6385 כתב:

להפסיק לעשן אכן גורם לך להיות עצבני על כולם.

לעומת העישון שגורם לך להיות עצבני כל הזמן. ההפסקה אולי גורמת לעצבים ולחץ אבל זה זמני מאוד. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

כנראה שזה השפיע על הסביבה בעבודה/משפחה/חברים, פחות עצבים, פחות צעקות, יותר רגוע למצבים מלחיצים.

עם המשפחה/חברים אני מרגיש יותר טוב, נוצר קשר יותר טוב וחזק יותר, רגוע וכמעט בלי ריבים או צעקות. 

נשמע כמוני אחרי edibles

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שנה וחצי עברו להן, אני לא מאמין אבל זה קרה.

לאחרונה התפטרתי מהעבודה כחלק מההבנה שבמקום העבודה הנוכחי, יש יותר שליליות שלא תורמת לכלום מאשר משהו חיובי שיכולתי להפיק ממנו דברים טובים. מקום העבודה מעולה וגם אחלה תנאים, העבודה עצמה אני נהנה ממנה, פחות מהאנשים שהיוו סטרס מיותר ביוםיום. בדיעבד התברר לי שיש אוזן קשבת בעניין אצל המנכ"ל, שלטעמי בעבר נתפס כמישהו שינפנפף אותי בקלות. למדתי מהטעות הזו. הצלחתי לשפר משהו קטן בכל הבאלגן שהיה שם. בדיעבד גיליתי שאני בעניין של ניהול מוצר מבלי שידעתי שזה נקרא ככה.

למדתי שיכולתי להתנהל אחרת לחלוטין אבל בלי גורם שאפשר לסמוך עליו בעצות רלוונטיות לעבודה. היה קשה לבחון את העניין.

פותח את השנה הזו בתקווה למצוא מקום בעולם הזה, נוח לעבודה וגם לכיס.

Amen

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ כי עברה לה חצי שנה נוספת. סה"כ שנתיים. בת'כלס, אני מרוצה מההפסקה ומאוד שמח שלקחתי את הצעד הזה בשביל להתקדם הלאה.

המקום החדש לא נוראי אבל כן יש את האתגרים שיש כמו בכל סביבת עבודה גברית ישראלית טיפוסית.

העבירו תפקידים בעבודה, מה שגיליתי זה שיש לי אינטואציה חזקה ותחושות הבטן שלי מאוד מדויקות.

מקום העבודה הזה מאוד זמני ואני צריך למצוא לי עבודה אחרת כי די נמאס ממנה, נחכה לתלוש משכורת עם הפנסיה ונחפש מקום אחר או נמצא משהו ללמוד.

גם עברתי מסיגריה רגילה לאלקטרונית ודי סבבה לי עם זה.

מצאתי את הדגם והחברה המועדפים עליי בזמן די קצר

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה ארוכה בימי עבודה הייתי שותה קפה שחור בין 3-4 כוסות ביום, אמנם לא הרבה, אבל משהו בקפה היה עושה לי רע מאוד, בגלל שאני במילא אדם לחוץ ומתוח, אז קפה לא בדיוק עוזר, היו ימים שהייתי נכנס להתקפי חרדה וסטרס, בתגבורו של הקפה לא מעט פעמים לדעתי.

עם זאת, לא יכולתי להפסיק לשתות, כי בלי לפחות 2 כוסות עד השעה 12 בצהרים הייתי מרגיש כמו מומיה בעבודה, והמעגל האכזרי הזה המשיך עד לפני כחצי שנה, שעברתי לנס קפה, אמנם הוא פחות חזק מקפה שחור, אבל הייתי מרגיש שגם הוא היה משפיע עליי בצורה לא טובה, לפני קצת יותר מחודש הפסקתי לגמרי כי החלטתי שעדיף להיות עייף כל היום ולא בסטרס שהקפה היה רק מחזק.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ בשביל לעדכן כי כבר יש תחתיי שנתיים ו7 חודשים וכמה ימים.

סיגריות יותר קשה להפסיק, כן הייתה תקופה שהפסקתי אבל חזרתי כמו אידיוט.

השנה האחרונה הייתה נוראית מכל הבחינות, הרבה בעיות בסביבתי ואצלי.

לא מוותר לעצמי ומנסה לקום על 2 הרגליים שלי. עובד קשה בשביל המטרה להיות בלי סיגריות ועוד מטרות כאלו ואחרות.

מצליח בנתיים להחזיק 12 שעות בלי סיגריות אבל אז חוזר לפיצוציה לקנות סיגריות.

אני אצליח כי אני בוחר להפסיק ואני רוצה להפסיק.

• אהבתי 8
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה - אם אתה מעשן קופסה ביום, בכסף הזה כבר יכולת לשדרג את האוטו או אפילו לשכור דירה יותר טובה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

תחשוב על זה ככה - אם אתה מעשן קופסה ביום, בכסף הזה כבר יכולת לשדרג את האוטו או אפילו לשכור דירה יותר טובה.

אף פעם לא הבנתי מה זה משנה.

יכולתי, נו ו?

הסיבה שאני לא מעשן היא לא כסף. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה הפסיקו/עברו למגולגלות בגלל הכסף, כמו החדפ והמתוקה, מס עובד אין מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, DareDevil כתב:

מקפיץ בשביל לעדכן כי כבר יש תחתיי שנתיים ו7 חודשים וכמה ימים.

סיגריות יותר קשה להפסיק, כן הייתה תקופה שהפסקתי אבל חזרתי כמו אידיוט.

השנה האחרונה הייתה נוראית מכל הבחינות, הרבה בעיות בסביבתי ואצלי.

לא מוותר לעצמי ומנסה לקום על 2 הרגליים שלי. עובד קשה בשביל המטרה להיות בלי סיגריות ועוד מטרות כאלו ואחרות.

מצליח בנתיים להחזיק 12 שעות בלי סיגריות אבל אז חוזר לפיצוציה לקנות סיגריות.

אני אצליח כי אני בוחר להפסיק ואני רוצה להפסיק.

סיגריה זה סוג של מוצץ למבוגרים.

אם אתנ מחזיק 12 שעות בלי אז עבור לאלק' ונוזל נטול או כמעט בלי ניקוטין ואל תיכנע לסיגריה אמיתית. אתה כבר תפסיק בלי להרגיש 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...