Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

התמכרתי לאמאזון ואיביי. כל היום מסתכל שם ומחזיק את עצמי מלמזמין שטויות מפגרות כמו שעונים, רצועות לשעונים, כלים לסבון במקלחת, מברשות לאסלה, נורות h3, מגן לטלפון, תושבות מנוע, לדים, פנסים לרכב, פילטרים, רצועות, חיישנים, רק כי יש מבצע וכדאי שיהיה בבית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמכרתי לפיתוח גוף.

התחלתי עם הרמת משקולות בעזרת אפליקציות. המשכתי עם קניות שהסתכמו בדיעבד בסכום מטורף, כולל מולטיטריינר, מגוון משקולות וספות, מקביליות ומוטות מתיחה.

חסרונות: פציעות מרובות, כאבים בחלקים שונים בגוף שלא ידעתי שקיימים אפילו, זמן (אימון של שעה וחצי כל יומיים) וכמו שציינתי למעלה - עלות כספית של הציוד, שגם הייה קשה להשגה בתקופת הקורונה.

יתרונות: ירידה של 12 ק"ג במשקל תוך 8 חודשים, ללא שום נסיון לדיאטה. להיפך, אני אוכל יותר, בעיקר חלבונים (כולל אבקת חלבון שהיא לא מאוד זולה). בנוסף, שינוי דרסטי במראה החיצוני לדרגה שחבר מהצבא לא הכיר אותי ברחוב לפני שבועיים. אישתי אומרת שהפכתי שמשנמוך לשוורצנגר (אני מאמין שהיא קצת מגזימה).

מחכה בקוצר רוח לפתיחת חדרי הכושר בקיץ.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתמכרות האחרונה שלי זה רכבים על שלט, לאחרונה קניתי Rock Crawler בגודל 1/10, ו Oh Man זה כייף לאללה!

כבר שנה עבודה מהבית, אני ואשתי, ילד בן שנה וחצי, הפסקת סיגריות, מתחילים להשתגע.

תחביב לא זול, אבל שכן שקנה לא מזמן גם הדליק אותי על אחת, אז החלטנו אני ואשתי להרחיב אופקינו.

היא קנתה חץ וקשת, ואני קניתי לי רכב צעצוע 😁

20210206_155506.jpg

20210206_165646.jpg

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2021 בשעה 13:16, Gosser1860 כתב:

התמכרתי לספורט

כמו כל סם אתה מוציא אדרנלין ודופימין. שניהם גורמים להתמכרות. חוץ מזה, נראה לי שרק אופניים זה הספורט שלא הגבילו יותר מדי. כי נגיד שחייה בים, לא יכולת לבצע.

ד"א היום זה 7 חודשים בלי וויד.

התמכרות לאייבי, wow גם לי יש אותה. אני פשוט במקום אייבי, אני נוסע למקס סטוק  ועושה סיבוב שם. מספיק בשביל לצאת עם 200 שקל קנייה בקלות. בין אם חומרי ניקוי או סתם שטויות אפשר למצוא באייבי,  ביותר זול. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2021 בשעה 21:45, IONI1 כתב:

התמכרתי לפיתוח גוף.

התחלתי עם הרמת משקולות בעזרת אפליקציות. המשכתי עם קניות שהסתכמו בדיעבד בסכום מטורף, כולל מולטיטריינר, מגוון משקולות וספות, מקביליות ומוטות מתיחה.

חסרונות: פציעות מרובות, כאבים בחלקים שונים בגוף שלא ידעתי שקיימים אפילו, זמן (אימון של שעה וחצי כל יומיים) וכמו שציינתי למעלה - עלות כספית של הציוד, שגם הייה קשה להשגה בתקופת הקורונה.

יתרונות: ירידה של 12 ק"ג במשקל תוך 8 חודשים, ללא שום נסיון לדיאטה. להיפך, אני אוכל יותר, בעיקר חלבונים (כולל אבקת חלבון שהיא לא מאוד זולה). בנוסף, שינוי דרסטי במראה החיצוני לדרגה שחבר מהצבא לא הכיר אותי ברחוב לפני שבועיים. אישתי אומרת שהפכתי שמשנמוך לשוורצנגר (אני מאמין שהיא קצת מגזימה).

מחכה בקוצר רוח לפתיחת חדרי הכושר בקיץ.

סחטיין!

לבנתיים אני רק איבדתי מסה ב 5 חודשים האחרונים..

לגבי אבקות חלבון - כדאי מאוד לרכוש מ IHERB ולא מהארץ, המחיר נחתך בחצי ולפעמים בשביל יותר כמות.

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עושה לעצמי צ'ק אין מדי פעם, בעבר הייתי יותר אובססיבי לגבי כמה זמן אני לא מעשן ובודק כמעט כל יום באפליקציה שהורדתי אבל הנה אני פה. 9 חודשים, לא חושב יותר מדי לגבי מה יהיה. היו ועדיין יש בעיות נוראיות וצרות לא עלינו אבל אם הייתי מעושן בהן, כנראה שהדחקה הייתה שולטת עם תיבול של תגובות לא מידתיות וקינוח של אפתיות למופת. מהלכים כלכליים שלא היו לי ביצים לבצע בעבר, כיום קורים כמו לקנות חלב בסופר. קל ומהיר. החיים דינאמיים באופן מפתיע למרות כל הצרות והבעיות שנופלות עליי, האופי לא השתנה, רק התגובה למצבים. החיוך נשאר יותר זמן

במהלך ה9 חודשים הללו עישנתי, ביקרתי את ג'וני, היה נחמד ומזמין אבל החרא הזה לא שימח אלא רק עשה לי שחור. חבר חרא.

למרות שהחברה שלו גם נוראית, סיגי, מבקר אותה כל יום, עושה בעיות וסתם עולה כסף. ככה זה נשים, אי אפשר לחיות איתן ואי אפשר לחיות בלעדיהן. עד אז, אני מכין את עצמי נפשית לגירושין. 

הייתי כאן ועכשיו אני שם.

נתראה עוד כמה חודשים.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתמכרות שלי זה אופניים (זה היה גם לפני הקורונה) וקניות חלקים לאופניים (לא מסוגל לשמוע משהו חורק או לא עבוד כמו שאמור לעבוד), אתמול  מינוס 3 מעלות, שעה פנויה לפני השינה יצאתי לרכיבה של 25 ק"מ, אני לא מעשן ולא שותה קפה, אז הכסף הולך על האופניים 😁

לגבי סוכר, לאחרונה הלימודים למסטר, העבודה וכל מה שמסביב הכבידו עלי וגרמו לי לעייפות יתר, אז לצערי נעזרתי בסוכר (מה גם שהיום עבודה שלי מתחיל ב5 בבוקר).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, DareDevil כתב:

למרות שהחברה שלו גם נוראית, סיגי, מבקר אותה כל יום, עושה בעיות וסתם עולה כסף. ככה זה נשים, אי אפשר לחיות איתן ואי אפשר לחיות בלעדיהן. עד אז, אני מכין את עצמי נפשית לגירושין. 

לדעתי - תתגרש ממנה אתמול

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, renaultfreek כתב:

ההתמכרות שלי זה אופניים (זה היה גם לפני הקורונה) וקניות חלקים לאופניים (לא מסוגל לשמוע משהו חורק או לא עבוד כמו שאמור לעבוד), אתמול  מינוס 3 מעלות, שעה פנויה לפני השינה יצאתי לרכיבה של 25 ק"מ, אני לא מעשן ולא שותה קפה, אז הכסף הולך על האופניים 😁

לגבי סוכר, לאחרונה הלימודים למסטר, העבודה וכל מה שמסביב הכבידו עלי וגרמו לי לעייפות יתר, אז לצערי נעזרתי בסוכר (מה גם שהיום עבודה שלי מתחיל ב5 בבוקר).

אתה גר במדינה שבעלי הרכבים מודעים לכך שיש דבר כזה שנקרא "אופניים".

בארץ המודעות די נמוכה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לפני 3 ימים הפסקתי לעשן, מיום שישי בערב אני לא נגעתי בסיגריות.

מדי פעם בא לי לעשן סיגריות אבל לא מעבר למשהו רגעי. 

לא מבטיח להחזיק יותר מדי, לא עושה מאמץ מטורף להתרחק. ממשיך בחיים שלי בלי לעשן.

מפנק את עצמי בדברים שלא הייתי עושה ביום יום. בנתיים עברתי את המכשול הפיזי, אם אפשר להאמין למדע בנושא שהניקוטין יוצא תוך 72 שעות. עכשיו זה המנטלי.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה חבילת מסטיקים (אורביט או משהו), וכל פעם שבא לך סיגריה, קח מסטיק במקום

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vadim6385 כתב:

תקנה חבילת מסטיקים (אורביט או משהו), וכל פעם שבא לך סיגריה, קח מסטיק במקום

יש לי טיקטק, זה גם עובד.

עדיין יורד "לעשן" בהפסקות. נראה מה יהיה..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב הייתי מעשן לעיתים ממש נדירות,בסוף שבוע האחרון הייתי בנופש וייצא שלא ספרתי והלכה לי קופסה ביומיים.

מפחד ממש ליפול לזה באופן קבוע.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אחרי הפסקה של שנה חזרתי בשבוע האחרון להימנעות מסוכר לבן ומאפים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

אחרי הפסקה של שנה חזרתי בשבוע האחרון להימנעות מסוכר לבן ומאפים.

וואי זה קשוח, שמעתי שיש אחלה אפקט כשמפסיקים עם סוכר לבן ומאפים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...