Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כשהייתי חייל עישנתי אבל לא באמת הצלחתי להתמכר לזה למזלי. לא נגעתי בסיגריה אחרי שהשתחררתי מהצבא ב2008.
כשהייתי סטודנט הייתי מעשן קנאביס עם חברים, לפעמים נקי ולפעמים מעורבב עם טבק. גם לזה לא הצלחתי להתמכר. האמת שלא ממש הרגשתי את ההשפעה של זה, אולי רק כשזה נקי ומסוג טוב הייתי מרגיש טיפה יותר שמח, ואחרי זה יותר רעב מהרגיל. מעבר לזה כלום. 
ניסיתי פעם אחת בראוניז עם חשיש, זה משהו אחר ברגע שזה kicks in אבל לא פיתחתי מזה תחביב.
אלכוהול אני שותה לעיתים קרובות אבל לא הייתי אומר שאני מכור כי זה לא שחסר לי משהו כשעוברים כמה ימים ולא נגעתי בזה.

קוקה קולה אני לא אוהב, כשצמא מעדיף לשתות מים קרים. זה הכי טוב שיש. גם שאר המשקאות הממותקים לא טעימים לי, רק מיצים סחוטים.

אבל כוס קפה אחת ביום לפחות זה חובה.

לפני 22 שעות, itaysamurai כתב:

אני מכור לדייסון. כל פירור, ישר שולף.

לפעמים אני מטייל איתו גם כשאין לכלוך.

מכיר את זה שלוחצים ממש לשבריר שניה (כמו שבצבא קוראים לזה "לנגן על המאג") והדייסון עושה רעש כמו רובה לייזר? דייסון זה החיים. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, malcishua כתב:

אני לא יודע מה בדיוק הטענה ״פה״. אתה כתבת משהו, אני תיקנתי אותך. זה הכל.

ואכן, גם קפאין.

לא תיקנת, אמרת שאתה לא מבין, והבאת דוגמא לא רלוונטית, על בסיס אבחנה לא רלוונטית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, falou כתב:

לא תיקנת, אמרת שאתה לא מבין, והבאת דוגמא לא רלוונטית, על בסיס אבחנה לא רלוונטית.

נכון, ואתה, במקום להבהיר למה התכוונת, ענית בשאלה אחרת, ועכשיו אתה תוקף.

לעצם העניין, אני לא מכיר את המונח ״סם במובן הפסיכיאטרי״ - אודה להפניה אם יש לך כזו. אני כן מכיר את המונח ״סם פסיכואקטיבי״, וציינתי שניקוטין הוא אכן כזה.

אגב, לא הבאתי שום דוגמא.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, malcishua כתב:

נכון, ואתה, במקום להבהיר למה התכוונת, ענית בשאלה אחרת, ועכשיו אתה תוקף.

לעצם העניין, אני לא מכיר את המונח ״סם במובן הפסיכיאטרי״ - אודה להפניה אם יש לך כזו. אני כן מכיר את המונח ״סם פסיכואקטיבי״, וציינתי שניקוטין הוא אכן כזה.

אגב, לא הבאתי שום דוגמא.

כתוב בהודעה הראשונה, ההתייחסות היא למה שפסיכיאטר נותן.

נ.ב. אני אוסיף, סמים שנועדו לשימוש ארוך טווח וקבוע. יש מרשמים לחומרים לשימוש טווח קצר, כי הם נרקוטים, ואז למעשה מפסיקים לקחת לפני שהגוף מתרגל או שלוקחים נקודתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בקנביס רפואי thc & cbd כבר כשנה, התחלתי עם שמן, המשכתי לאידוי, עישון במקטרת,

וגלגול וכו'. אני מגביל את עצמי ל 20 גר' מקסימום בחודש ורק בשעות ערב/ לילה. עדיין

לא בדיוק מצאתי את דרך הנטילה המתאימה לי, כעיקרון טיפות השמן עשו לי הכי טוב בינתיים.

במקביל קנביס זה הרבה ניסוי ותהיה, כמה פעמים התייאשתי וחזרתי לזה כח זה מקל וגם מבטל

כדורים כימיים שונים. כמות/סוג זן/ זמן נטילה/ דרך נטילה/ שעות נטילה כל זאת ועוד נדרש המון

זמן וזה סותר את הטענה שאדם ניסה קנביס פעם אחת ולא התאים לו (גם אני בהתחלה נרתעתי מכך)

הפסקתי לעשן סיגריות לפני 15 שנה, גם לסמארט פון אינני מכור כ''כ. טיפה וצאפ, 

קפה כוס אחת קטנה אחרי ארוחת צהרים.

אני מכור לשואב הנייד של דייסון מנקה איתו המון, מפרק אותו לגורמים ומנקה אותו גם.

מכור לעבודות בית שונות, לאתר הזה ועוד כמה פורומים בארץ ומחו''ל, לערכים בויקיפדיה,

ולזמר עברי ושירי משוררים ביוטיוב. מכור לראליטי הישרדות והנה הגיעה השעה שהתכנית מתחילה.

שאו ברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מתכוון לתרופה פסיכיאטרית? (במובן של psychiatric drug)

נראה לי די ברור שסיגריות (או ניקוטין) הן לא תרופה פסיכיאטרית, באמת זה מה שהתכוונת לציין? וגם אם כן, איך זה קשורה למה שואדים כתב (ועליו הגבת)?

בתאריך 3.5.2020 בשעה 10:59, falou כתב:
בתאריך 3.5.2020 בשעה 09:14, vadim6385 כתב:

לא מסכים לגמרי.

לפעמים הדבר הנכון זה להפסיק cold turkey, במכה. במקרה של סיגריות או התמכרות לאלכוהול למשל. מניח שזה ככה גם במקרה של סמים קשים.

סיגריות זה לא סם במובן הפסיכיאטרי.

אלכוהול גם הוא שונה מהותית, כמו פרופיל ההתמכרות אליו.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה שוב - ואדים כתב שלדעתו לפעמים הדבר הנכון הוא להפסיק התמכרות (שזה נושא השרשור) בבת אחת, במקרה של סיגריות או אלכוהול למשל, ושהוא מניח שזה ככה גם במקרה של סמים קשים. אתה בתגובה כתבת שסיגריות הן ״לא סם במובן הפסיכיאטרי״, ולטענתך (בתגובתך אלי) התכוונת לכך שהן לא תרופה פסיכיאטרית (psychiatric drug). הציטוטים מופיעים למעלה.

אני שואל - אם זו היתה כוונתך, מה הקשר בין התגובה שלך למה שואדים כתב? ולמה בכלל יש צורך לציין שסיגריות הן לא תרופה פסיכיאטרית? אני חושב שאלה שאלות די פשוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, ואדים כתב שהוא לא מסכים לגמרי, כי מה שכתבתי לא נכון לגבי סגריות וכו'.

זו נקודת המוצא. הוא לא כתב תוספת על מה שנכתב, הוא טען שהוא סותר, חלקית, את מה שנכתב, ונתן דוגמאות לא רלוונטיות ושגויות.

1. אני רשמתי בפירוש לגבי אילו סוגי סמים התכוונתי, והם לא כוללים שומדבר ממה שהוא פירט

2. בנוסף, גם מה שהוא כתב לגבי סיגריות וכו' לא נכון

שאלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי פאלו כי חטאתי.

אתה צודק, אני טועה. אין לי כח לויכוחים באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, falou כתב:

קודם כל, ואדים כתב שהוא לא מסכים לגמרי, כי מה שכתבתי לא נכון לגבי סגריות וכו'.

זו נקודת המוצא. הוא לא כתב תוספת על מה שנכתב, הוא טען שהוא סותר, חלקית, את מה שנכתב, ונתן דוגמאות לא רלוונטיות ושגויות.

1. אני רשמתי בפירוש לגבי אילו סוגי סמים התכוונתי, והם לא כוללים שומדבר ממה שהוא פירט

2. בנוסף, גם מה שהוא כתב לגבי סיגריות וכו' לא נכון

שאלות?

אוקיי. אני חשבתי שואדים התכוון לומר שבניגוד לתרופות פסיכיאטריות, במקרים אחרים (כמו אלה שציין) הטענה לא בהכרח נכונה. אבל כנראה (גם לפי התגובה שלו..) שלא הבנתי אותו נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, malcishua כתב:

אוקיי. אני חשבתי שואדים התכוון לומר שבניגוד לתרופות פסיכיאטריות, במקרים אחרים (כמו אלה שציין) הטענה לא בהכרח נכונה. אבל כנראה (גם לפי התגובה שלו..) שלא הבנתי אותו נכון.

ממתי ואדים על תרופות פסיכיאטריות ? לא שזה רע אם זה עוזר לו.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 2.5.2020 בשעה 11:23, flytomars כתב:

כן, קולה זה דבר נוראי

חח צחוק בצד אני כן שותה יותר מדי קולה בשנים האחרונות. יותר נכון זירו, קולה רגילה אני לא אוהב.

בממוצע 15 פחיות בחודש 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...