Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

גם אני מכור לדייסון. יש לי DC35 קטן ורשע שעובד בלי סוף. לא מזמן קניתי גם דרימיXR שעושה עבודה עוד יותר טובה. 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתמכרות האחרונה שלי זה רכבים על שלט, לאחרונה קניתי Rock Crawler בגודל 1/10, ו Oh Man זה כייף לאללה!
כבר שנה עבודה מהבית, אני ואשתי, ילד בן שנה וחצי, הפסקת סיגריות, מתחילים להשתגע.
תחביב לא זול, אבל שכן שקנה לא מזמן גם הדליק אותי על אחת, אז החלטנו אני ואשתי להרחיב אופקינו.
היא קנתה חץ וקשת, ואני קניתי לי רכב צעצוע [emoji16]

20210206_155506.thumb.jpg.905e344559bde8f78bea031bd9a5a2b8.jpg
20210206_165646.thumb.jpg.e74354540dcfc72c5eff40a6fa606513.jpg
מדהים, אהבתי את הסקאוט.

טל"ח

• רעיון טוב! 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף זה לחיות במקום שבו יש לך את הגישה למימוש התחביבים שלך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שנה וחודש מאז שפתחתי את השרשור הזה

11 חודשים בלי קנאביס

2 סשנים קצרים עם קנאביס שהותירו ללא ספק את הבנאליות שיש בקנאביס.

רצון עז להפסיק לעשן סיגריות, NO FAP ולעשות מקלחות קרות.

התחלתי עם סיגריות לאחרונה את הניסיונות של ההפסקה לבדוק גבולות ועניינים. 

רואה שמאוד קשה להעסיק את עצמי ברגע שנגמרת העבודה במשרד והשעות שבאות אחריי.

בינתיים מעשן סיגריות. מת להפסיק. הסביבה במשרד לא משהו, לא משהו שאפשר לספר, די בלימבו. גם אם אני שם זין עליהן.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב תסיגריות בצד, תעבור למסטיק.

תתחיל לאמץ חדר כושר במקום, שעה שעתיים ביום, יעסיק אותך ואולי יוריד את הרצון לעישון (לפי חלק מהמחקרים לפחות).

חוצמזה - למה לך להכניס תחרא הזה לגוף?

• אהבתי 2

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

התחלתי עם סיגריות לאחרונה את הניסיונות של ההפסקה לבדוק גבולות ועניינים. 

רוצה עצה מאחד שהפסיק לעשן סיגריות בהצלחה?

כמו שאמר פעם בחור ירוק קטן לפני המון זמן בגלקסיה רחוקה - do or do not, there is no try.

לדעתי -

קודם תסיים את כל הסיגריות והמוצרי טבק שיש לך בבית, כדי שלא יהיה את זה בזמינות מיידית.

אחר כך תקנה חבילת מסטיקים (פשוטים, אורביט או משהו), וכל פעם שיבוא לך סיגריה, קח מסטיק.

אבל אחרי ששוברים את ההתמכרות הפיזית, מגיע השלב הבאמת קשה - לשבור את ההתמכרות הפסיכולוגית, ככה זה עם כל סם.

צריך למצוא התעסקות אחרת שתחליף את הסם. הבעיה גם שאם היית רגיל לסם ועוד משהו, אז העוד משהו הזה פחות מהנה בלי הסם הזה.

היית רגיל לצאת לסיגריה כדי לנוח - אז פתאום אתה מוצא את עצמך יושב ולא יודע מה לעשות בהפסקות. רגיל לשתות קפה בבוקר - אז פתאום אתה לא יודע איך להעסיק את עצמך בלי הקפה. ג׳וינט עם חברים - אז בלי הג׳וינט אתה מרגיש שאין לך על מה לדבר עם אותם אנשים. אלכוהול - אתה מוצא שכל אירוע חברתי נהיה קודר ומשעמם.

ז"א אם יש לך עיסוקים שאתה נהנה מהם עם או בלי חומרים משני תודעה, תמשיך אותם. אבל אם זה לא המצב - תחפש עיסוקים חדשים.

סיגריות זה התמכרות לסמים לכל דבר.

לפני 56 דקות, liav12 כתב:

חוצמזה - למה לך להכניס תחרא הזה לגוף?

תכלס.

וויד אני יכול להבין - זה משפר לך את ההרגשה ועושה ריסט למוח (עזוב שזה גם תרופה).

אבל סיגריות - אין בזה שום דבר טוב או נעים. רק יקר כמו לא יודע מה, מסריח, ועושה נזק.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר א ני הפסקתי לעשן ההתחלה היתה קשה מאד הידיים רעדו והגוף זעק הצילו. בכל זאת כ 25 שנות עישון זה חתיכת תקופה. כל פעם שבא לי לעשן עליתי במדרגות וירדתי עד שהתעייפתי.פעילות ספורטיבית היא הפתרון שמאד עזר לי ובמקביל שלא יהיה שום מוצר טבק בבית. והכי חשוב להאמין שכן אפשר. רק מה לא להחליף סיגריה באוכל מתוק או בכלל...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם, אין עליכם

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אשתף.

נגמרה הקורונה - נגמרו התמכרויות.

לפני שבוע חתכתי לגמרי מקפאין, אלכוהול ווויד.

סיבה - התחלתי לקחת איזושהי תרופה, שכשלוקחים אותה, אסור לשתות, לעשן, ועדיף גם להימנע מקפאין.

האמת - זה לא כזה חסר לי בינתיים. אלכוהול לא אהבתי יותר מדי אף פעם, גם קפה.

וויד - האמת גם לא כזה חסר לי.

התועלת הצפויה מהתרופה שאני לוקח אמורה להיות עדיפה על לסיים את היום מרוח על הספה מחובק עם שקית צ'יפס מול סרטוני מכוניות ביוטיוב.

המטרה זה לחתוך מוויד for good, תהיה לגליזציה או לא, כבר לא מעניין. ההנאה לכמה שעות לא שווה את הנזק שזה עושה לטווח הארוך.

התרופה, מי שמתעניין, זה משהו ממשפחת SSRI.

אין על לקום עם ראש נקי ולהתחיל את היום עם מוח חד.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

אין על לקום עם ראש נקי ולהתחיל את היום עם מוח חד

עוד 3 שבועות סוגר שנה של כמעט בלי וויד, אני יכול להגיד שזה אחד הדברים הטובים שיצאתי איתם מהקורונה, להיות בstate of mind "נקי" בלי עכירות. אני שונה לחלוטין, אם מישהו היה פוגש אותי בתחילת הקורונה ועכשיו, סביר להניח שלא היו מכירים אותי. יש עוד על מה לעבוד אבל אני מתקדם וסוגר פינות, לאט אבל בטוח. 

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אשתף.

נגמרה הקורונה - נגמרו התמכרויות.

לפני שבוע חתכתי לגמרי מקפאין, אלכוהול ווויד.
סיבה - התחלתי לקחת איזושהי תרופה, שכשלוקחים אותה, אסור לשתות, לעשן, ועדיף גם להימנע מקפאין.

האמת - זה לא כזה חסר לי בינתיים. אלכוהול לא אהבתי יותר מדי אף פעם, גם קפה.
וויד - האמת גם לא כזה חסר לי.
התועלת הצפויה מהתרופה שאני לוקח אמורה להיות עדיפה על לסיים את היום מרוח על הספה מחובק עם שקית צ'יפס מול סרטוני מכוניות ביוטיוב.

המטרה זה לחתוך מוויד for good, תהיה לגליזציה או לא, כבר לא מעניין. ההנאה לכמה שעות לא שווה את הנזק שזה עושה לטווח הארוך.

התרופה, מי שמתעניין, זה משהו ממשפחת SSRI.

אין על לקום עם ראש נקי ולהתחיל את היום עם מוח חד.
תן עוד קצת פרטים על התרופה, אני חובב תרופות.

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...