Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

Night Driver תודה על השיתוף. רק בריאות.

הערה לגבי סוף הדרך, עבדתי כ 5 שנים בקופ''ח וראיתי הרבה סופניים

או אנשים עם מחלות סופניות חלקם בגיל 80 פלוס, 

יש מנגנון בגוף האדם שגורם לגחלת להמשיך לבעור כל הזמן והכל מצב ובכל גיל.

ואין סתירה למה ששיתפת, עובדה שיש והיה בך רצון חזק לשרוד ולהילחם זמן רב

עם מחלה קשה ולא ברורה, וגם אחרי תאונה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נלחם ואמשיך להילחם אבל זה לא אומר שאם אפסיד במלחמה זה יהיה אסון גדול.

סבא שלי היה אדם בריא ועצמאי. כשחלה בסרטן בגיל קרוב ל 90 לא הסכים לקבל טיפולים ואמר שברגע שלא יתפקד יפסיק לאכול ולשתות עד שימות. כשהגיע לחסימה של הכליות עשה את זה ותוך שבועיים נפטר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2020 בשעה 12:03, halperin96 כתב:

אני לא מעשן,אבל החיים מעל גיל 85 לא נראים להיט.

אתה יוצא מנקודת הנחה שאדם שמעשן מת גיל 85 וחי בסבבה עם עישון. אחי הרבה אנשים מעשנים בגיל 50 כבר חוטפים סרטן עם ייסורים קשים מאוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ את הפוסט, סתם כדי לציין שאני כבר חודש ו3 שבועות לא מעשן קנאביס(זה לא ממש הישג מבחינתי כי כבר הגעתי לנקודת ציון זמן בעבר). בהחלט שיפור נהדר בחיים.

הקושי הנוכחי כרגע זה הטבק שאני גם מנסה להפסיק אבל זה קשה עדיין (לא באותן רמות כמו פעם עם הקנאביס).

אני בעיקר מפחד לחזור אחורה לקנאביס.

בעיקרון אני משועמם רוב הזמן (מי היה מאמין שיש זמן ביום לשבת ולא להיות בתוך העשן הסמיך של הקנאביס), קשה לי למצוא משהו מעניין לעשות חוץ מלשבת בבית ולצפות ביוטיוב.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדיין משועמם, עדיין סאחי. בימים הקרובים אני אעבור את ה3 חודשים ללא קנאביס.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שואלים אותי - לחזור לטבק זה הרבה יותר גרוע.

הייתה תקופה מאוד ארוכה שלא שתיתי אלכוהול כלל (שלא לדבר על קנאביס), כי פחדתי שזה יחזיר אותי לסיגריות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, DareDevil כתב:

עדיין משועמם, עדיין סאחי. בימים הקרובים אני אעבור את ה3 חודשים ללא קנאביס.

מה רע מידי פעם?

כמובן ברגע שזה נהפך ל"אני לא יכול להרדם בלי" זה זמן טוב להפסיק

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Potato כתב:

מה רע מידי פעם?

כמובן ברגע שזה נהפך ל"אני לא יכול להרדם בלי" זה זמן טוב להפסיק

ענית הכי טוב

לפני 49 דקות, vadim6385 כתב:

אם שואלים אותי - לחזור לטבק זה הרבה יותר גרוע.

החרא הזה יותר קשה להפסיק אבל אני יודע שאני אפסיק עם זה. לוקח יותר באיזי את ההפסקה הזו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודשיים מאוחר יותר...

אני כמעט 7 חודשים סאחי (לדיוק 6 חודשים ו27 ימים). בזמן האחרון יש לי חשק אדיר להפסיק עם הטבק. לא כל כך מצליח אבל מאמין שאני אצליח לשחרר את טבק כמו ששחררתי את הוויד.

• אהבתי 5
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיף ציפור אחת ביד מ2 על העץ. טבק זה חרא אבל עד שלא תרד לך לגמרי הדודא לוויד תחכה עם הטבק.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לך על זה.

להפסיק לעשן טבק הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים, בערך כמו ההחלטה לא לחתום קבע.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמכרתי ל Warzone, קחו את זה ממני!!!!!!!!!!!11

סתם לא באמת אל תקחו לי את זה.

לגבי מריחואנה - אני לרוב סחי רצח ומדי פעם עם חברים או חברה במידה וזורם.

אני לא נגד, וזה בקושי משפיע עלי משום מה אמנם יש תחושה כיפית קלילה.

הרבה יותר טוב מאלכוהול אם תשאלו אותי, גם לדעתי עדיף.

פעם אחרונה היתה באמסטרדם לפני שהתחילה הקורונה בדיוק, איזור דצמבר 2020.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא התמכרתי לכלום, פשוט כל מה שאהבתי, אני צורך אותו בכמויות יותר גדולות. 

סרטים/סדרות, אלכוהול איכותי, דיטיילינג , ניקיון וסדר בבית, יותר מתוקים, והכי חשוב - מוזיקה, כמה שיותר, יותר טוב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמכרתי לספורט. ספציפית רכיבה על אופניים (כביש). אבל גם לריצה ולשחייה (כשהבריכה פתוחה).

זה התחיל באמצע הסגר הראשון ועם אופני העיר שהיו לי. לאט לאט זה ה"חמיר" והיום אני רוכב עם קבוצה של חובבים+. מכמעט 0 עליתי לאט לאט והיום אני מבצע בממוצע 8-10 שעות של ספורט במהלך השבוע. היום אני כבר שם יעדים לרכב קריטריום (מירוץ אופניים של שעה במסלול סגור) ואולי טריאתלון 😧

אני שוקל לפתוח על זה שרשור בנפרד, יש כאלה שזה יכול לעניין אותם? החל מעלויות, הדרך שבה עשיתי את זה, הציוד ושאר ירקות?

• אהבתי 4
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...