Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, Bob Ross כתב:

חח צחוק בצד אני כן שותה יותר מדי קולה בשנים האחרונות. יותר נכון זירו, קולה רגילה אני לא אוהב.

בממוצע 15 פחיות בחודש 

זה לא הרבה בכלל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לא בטוח.

אומרים שהחומצה הזרחיתית עושה נזק בלתי הפיך לשיניים עם הזמן.

אומרים שהאספרטיים בזירו מסרטן לטווח ארוך... 

לך תדע

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה שכולנו נמות בסוף אכן כן, השאלה אם בשיבה טובה או באמצע החיים כי עישנו יותר מדי סיגריות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Bob Ross כתב:

שמע, זה שכולנו נמות בסוף אכן כן, השאלה אם בשיבה טובה או באמצע החיים כי עישנו יותר מדי סיגריות 

אישית פחות אכפת לי מתי יורידו לי את השלטר אלא איך חייתי עד אז.

תן לי חיים טובים, מספקים ושיתנו ביטחון ליקרים לי ולא אכפת לי כמה ארוכים הם יהיו.

מה שכן, מאחל לעצמי למות עצמאי. 

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, halperin96 כתב:

אני לא מעשן,אבל החיים מעל גיל 85 לא נראים להיט.

אתה שנתון 96? אתה צעיר , אתה ילד. עד שתגיע ל85 יהייה תרופה לזקנה :)

לפני 16 דקות, Night Driver כתב:

אישית פחות אכפת לי מתי יורידו לי את השלטר 

קשה לי להאמין שלא אכפת לך, אם מחר חלילה תעמוד מול המוות סביר להניח שתדבר אחרת.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי פעמיים.

פעם אחת וירוס שהביא אותי לאשפוז ארוך ומצב שבקושי יכולתי לקום (חודש וחצי 40 חום כשלאף אחד אין מושג מה עושים עם זה כשאני הולך ודועך) ופעם שנייה תאונת דרכים קשה שבמזל נשארתי חי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מצטער לשמוע. שמח שיצאת מזה חזק ומחוזק. 

אם תוכל להרחיב על איזה וירוס זה היה ואיך קרתה התאונה זה בהחלט יהייה מעניין לקרוא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

עמדתי פעמיים.

פעם אחת וירוס שהביא אותי לאשפוז ארוך ומצב שבקושי יכולתי לקום (חודש וחצי 40 חום כשלאף אחד אין מושג מה עושים עם זה כשאני הולך ודועך) ופעם שנייה תאונת דרכים קשה שבמזל נשארתי חי.

וואו. לפני מספר שנים קדחתי שבוע עם שפעת חזירים.  אחרי שיצאתי מזה הבנתי איך אנשים מתים משפעת. חודש וחצי זה טירוף.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Bob Ross כתב:

ממש מצטער לשמוע. שמח שיצאת מזה חזק ומחוזק. 

אם תוכל להרחיב על איזה וירוס זה היה ואיך קרתה התאונה זה בהחלט יהייה מעניין לקרוא .

אף אחד לא יודע איזה וירוס זה. יום אחד החום קפץ ל 41 בלי כדור ו 40 עם. אחרי שבוע וחצי הרופאה שלי שלחה אותי למיון ואושפזתי לקצת יותר מחודש שלאף אחד אין מושג מה זה. בחודש וחצי האלה ירדתי 18 קילו וכמו שהתחיל החול יום אחד התחיל לרדת בהתחלה ל 38 ואחרי עוד כמה ימים חזר לנורמלי. לקח לי עוד שבועיים בבית עם פיזיו' והרבה עבודה עד שחזרתי לאט לאט לתפקוד.

התאונה התרחשה בסוכות 2004. אספתי אוכל לילדים הנזקקים ובערב 100 מטר מאיפה שהייתי צריך לפרוק את האוטו הייתי צריך לפנות שמאלה תוך חציית כביש 4.  כשהמתנתי עת שאח ההפרדה רכב שכנראה סטה נכנס בי בצד שמאל (למרות שלא איבדתי הכרה לא זוכר כלום מחצי שעה לפני התאונה עד למחרת בבוקר פרט לתמונה פה ושם והכל ממה שסיפרו לי). התוצאה זה 4 שברים באגן כשאחד מהם תוך מפרקח, 5 צלעות שבורות וכתף שבורה.  אחרי האשפוז והשיקום חזרתי הביתה קצת לפני פסח ולקח לי כמעט שנה לחזור לתפקוד מלא. 

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...