Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד קרוזר עם שלדה חדשה

timgordon
שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לי הצעה לרכוש רכב שהחליפו לו את השילדה בחדשה (לא משומשת- מיובאת מיפן, ההחלפה נעשתה במוסך טויוטה).

ההחלפה נעשתה עקב פגיעה מאחור בוו גרירה שעיקם את החלק האחורי של השלדה (למוכר יש תמונות).

לשילדה החדשה אותו מספר של המקורית, ולכן אין לכך הזכרה ברישיון (דיברתי עם טויוטה)

השאלה היא מה ההשפעה של תיקון כזה על שווי הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעה מאחור שגרמה להחלפת שילדה - לפחות משמעות מסחרית לא קטנה יש.

הייתי מתחקר את הבעלים הנוכחיים האם יש לו דו"ח שמאי - אם כן תוכל להתייעץ עם שמאי רכב משלך כדי לדעת האם בכלל להיכנס לעסקה הזו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מעניין לראות תמונות של הרכב מפורק...

למרות שנשמע לי סיפור הזוי ולא הגיוני, לעולם לא הייתי קונה רכב שפורק לחלקים והורכב מחדש בארץ.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמישהו טרח לרכוש שלדה חדשה, לייבא אותה לארץ ולבצע את ההחלפה הזאת, אם כן - אני בטוח לא הייתי מוכר את הרכב אחרי זה.

תבדוק טוב טוב את הסיפור הזה אם אתה רוצה לקנות את הרכב.

Audi-T - מבוצעים בארץ אינספור פרויקטים של שיפוץ רכבים שכולל פירוק לגורמים והרכבה מחדש של הרכב לאחר שיפוץ\צביעת שלדה, זה לא מחזה כזה נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמישהו טרח לרכוש שלדה חדשה, לייבא אותה לארץ ולבצע את ההחלפה הזאת, אם כן - אני בטוח לא הייתי מוכר את הרכב אחרי זה.

תבדוק טוב טוב את הסיפור הזה אם אתה רוצה לקנות את הרכב.

Audi-T - מבוצעים בארץ אינספור פרויקטים של שיפוץ רכבים שכולל פירוק לגורמים והרכבה מחדש של הרכב לאחר שיפוץ\צביעת שלדה, זה לא מחזה כזה נדיר.

ראיתי מספיק פרוייקטים...

הסיפור פשוט נשמע מצוץ מהאצבע... מדובר ברכב יחסית יקר ולא ממש נדיר כך שלא ברורה הסיבה לבצע הליך כזה (יותר הגיוני שהוא התגלגל מהר ונמעך כולו...).

בנוסף ראיתי רכבים שפירקו להם רק דשבורד לצורך החלפת רדיאטור חימום להם ולא חזרו למצב הראשוני במאה אחוז.

הכל עשו והכל אפשרי... אבל לא רואה סיבה להכניס ראש בריא למיטה חולה.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שזו שלדת סולם שהמרכב יושב עליה אז זה לא נשמע הכי מופרך.

טויוטה סגרה ב2017 הסכם פשרה יקר בארהב.

טויוטה תבדוק ובמקרה הצורך תחליף שלדה לטנדרים וג'יפים שנמכרים שם עקב בעיות חלודה כרוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

יש לי הצעה לרכוש רכב שהחליפו לו את השילדה בחדשה (לא משומשת- מיובאת מיפן, ההחלפה נעשתה במוסך טויוטה).

ההחלפה נעשתה עקב פגיעה מאחור בוו גרירה שעיקם את החלק האחורי של השלדה (למוכר יש תמונות).

לשילדה החדשה אותו מספר של המקורית, ולכן אין לכך הזכרה ברישיון (דיברתי עם טויוטה)

השאלה היא מה ההשפעה של תיקון כזה על שווי הרכב?

הסיפור פשוט.

הרכב עבר תאונה מאחור משמע יש תיעוד ביטוחי של הרכב כיוון שהביטוח של הפוגע ככל הנראה נשא בעלות התיקון.

משמע בוצעה הערכת שמאי לרכב ולכן הונפק גם דוח שמאי.

לפני שאתה זז מטר אתה דורש לראות את דו"ח השמאי על מנת להבין את חומרת הנזק לרכב, מה נפגע, מה הוחלף, מה עבר פחחות ונצבע מחדש וחשוב מאוד מה ירידת הערך המסחרית אשר נקבעה לרכב.

כל עוד אתה לא רואה את הדוח הזה אני באופן אישי לא הייתי מתקרב לרכב !

תמונות היו עוזרות על מנת להבין את מהות וגודל הנזק .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החליפו שלדה והמספר נשאר זהה = לא החליפו שלדה.

מה שכן, אולי החליפו תת-שלדה sub-frame, אני לא בקיא ברזי הל"כ אבל יש רכבים שיש להם וזה מורכב בברגים, שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...