Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RAV 4 2019 ומבחני נהיגה.

splesh
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היה לי את הסכום דפנטלי הייתי בוחר בו ולא בקודיאק. האמינות כמובן מכריעה לטובת הטיוטה. חוץ מזה לא חסר בו כמעט כלום.

בקיצור אני מאוהב (;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התכוונת לקארוק, מולו הראב 4 ממוצב.

מול הקארוק ממוצב הCH-R הם באותה גזרת מחירים ונפח מנועים.

הRAV4 לגמרי ממוצב מול הקודיאק.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמראה של הדור היוצא, הייתי בטוח שהראב יותר קטן. זה מסביר את המרווח הגדול לנוסעים בשורה השנייה בדגם החדש.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בסוכנות והתרשמתי ממש לטובה מהרכב. בעולם התצוגה מוצג רכב ברמת גימור emotion ב-191,900 עם גג בצבע שחור , וראיתי גם רמת גימור xperience ב-176,900 .

אין ספק שחיצונית, גרסה ב-191 מרשימה הרבה יותר מגרסה נמוכה יותר.

מאוד התאכזבתי לגלות שיוניון מוטורס הוציאו אפל קארפליי מהמפרט (בארהב הפיצ׳ר הזה קיים)

בכללי רכב מאוד מרשים

Full-Size-Render-1.jpg

Full-Size-Render-2.jpg

Full-Size-Render-3.jpg

Full-Size-Render-4.jpg

Full-Size-Render-5.jpg

Full-Size-Render-7.jpg

17jQMfL17jQMfL

עריכה אחרונה על ידי feel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפייפה, גם המחיר סביר (לארץ כמובן), אין עליהם.

אמינות מוחלטת.

טויוטה מס' 1.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ניסיון לא רע לנתץ את האקסיומה לפיה "יופי הוא בעיניי המתבונן". נראה כמו תוצר של עיצוב שהתבצע בכמה חדרים כשאף אחד לא רואה מה עושה חברו ובסוף חיברו וזה מה שיצא, שום דבר לא מתחבר לכלום, חרטום גבוה מדי, כבד ומגושם למול זנב ארוך וחד מדי. מזכיר את הקטסטרופה לעין שייצרו פעם בסאניוניאנג עם הרודיוס ודומיו. אבל אין לטויוטה מה לדאוג "חסידים שוטים" לא נגמרים אף פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב מדהים וסוג של עתידני ולא משעמם בניגוד לרוב המכוניות של היום , אם כבר הם צריכים לקבל קרדיט על ההעזה גם אם הוא לא קולע לטעם של כל אחד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שאין קארפליי ?

עד כמה שאני זוכר ברגע שהכריזו על הגעת הרכב,בכל הכתבות הופיע שהפיצ'ר הזה וגם AA קיימים ברכב.

אני מניח לקדם התקנה מקומית בתשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...