Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ׳מפיון, מוסך העוגן נתניה וגיל קאר

shura
שימו לב! השרשור הזה בן 2043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשטף אתכם בחוויה. בינואר השנה רכשתי רכב חדש, טיגואן קומפורטליין. הרכב בא עם מוביליי בהתקנה מקומית.

אחרי זמן מה, שמתי לב שקורת הפלסטיק הצמודה לנהג לא מותקנת טוב. טוב, אמרתי אני אפנה בהזדמנות למוסך יסדרו אותה כמו שצריך.

זה קרה שבועה שעבר, באתי למוסך בקשתי שיטפלו בתקלה מסויימת ובקשתי שיסדרו את קורת הפלסטיק. הרכב נשאר במוסך כל היום. נחשו מה, את הקורה לא סידרו. מה אמרו לאשתי שבא לאסוף את הרכב?

״תגשי למתקין שהתקין לך מוביליי ותגידי לו שיעביר חוט במקום אחר״ :shock: (דימנתי את הסיטואציה לרגע :idea:)

התקשרתי, דברתי, הסברתי שכך קבלתי את הרכב ולא התקנתי מוביליי. אחרי שיחה עם מנהל השירות נקבע לי תור ל-10:30 להיום כאשר נציגי גיל קאר באים.

אנחנו אנשים עובדים, אז בוא נגיד ש-10:30 לא זמן הכי נוח... אמרו, אין זמן אחר. ושנוכל להשאיר את הרכב מוקדם בבוקר והנהג יקפיץ אותנו לעבודה. טוב, נשמע מצויין.

אישתי בא היום ב 7:20, השאירה רכב, אממה מסתבר שהנהג מתחיל ב-8:30 :roll: טוב, מונית לעבודה + מונית ב 15:00 בחזרה למוסך. אישתי לקחה את הרכב ומיהרה לאסוף ילדים.

בערב ירדתי לאוטו וחשכו עיניי. לאת הם לא סידרו, הם פירקו אותה לגמרי. תמונה מצורפת.

יש לי רכב כ-20 שנה. שרות פח כזה עוד לא פגשתי.

אני עם מוסך העוגן גמרתי.

IMG_1471.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם קרם ידיים לא קשור..

לפי דעתי, הסיבה זה שימוש לא נכון!

בחוברת הוראות בטוח יש הסבר איך להשתמש נכון בקורות, בעל הרכב לא פעל לפי הנחיות היצרן!

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעט עצוב שמוסך הגורן מטפלים ברכבי סקודה בלבד ומשאירים את השאר לעוגן, הפער בשירות בין השכנים האלה הוא פשוט עצום.

במקרה דומה לשלך שהיה לי עם הגורן (אמנם עם איתוראן ולא מובילאיי) הטכנאי שלהם הגיע עד אלי לעבודה לסדר את זה.

עם העוגן לעומת זאת אכלנו קש עד לא מזמן עם פולו 2012 שעברה לטיפול של רון ועכשיו הכל בסדר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, איך ידעת שמד הדלק מזייף?

אני תוהה כי גם בקליאו שלי יש לי חששות דומות לגבי מד הדלק אבל אני לא בטוח בזה.

זה היה מאוד פשוט במקרה שלי. בשלב מסוים שעוד היה יותר מחצי מיכל דלק, מד דלק הראה מיכל ריק ונורה נדלקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן פחות משנה כבר עם תקלות ואף אחד לא מתרגש... כנראה שזה מצב נורמלי.

המוסך נתנו שירות גרוע אבל פעם הבאה כדאי שלא תשלח אחרים לעשות את העבודה שלך. אם אתה יודע מה הבעיה ומה לבדוק תביא ותאסוף את הרכב בעצמך, אל תשלח את אשתך שכנראה אין לה מושג בנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...