Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

green
שימו לב! השרשור הזה בן 719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי עדכון ה waze... אכן יש אפשרות לעדכן... הוא מוריד קובץ של 75mb...במשך כחצי שעה... ואז מנסה להתקין אותו... וכל המכשיר עושה reset.... איזה מכשיר עלוב

אולי אצלך המכשיר חזק יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי עדכון ווייז, הופיע לי סימול של וייז במסך "חנות האפליקציות" ולחצתי מתחתיו על לחצן "עדכון" והוא ביצע את העדכון בתוך איזה דקה.

עכשיו הסימול של ווייז כבר לא מופיע שם.

לגבי אפליקציית ניהול ווייפיי, היא כבר הייתה מותקנת במסך האפליקציות ולא אני הורדתי אותה.

למי שכתב שאין לו חבילת גלישה ושאל איך הוא יוריד את אפליקציית ניהול ווייפי, אולי הדרך היא להוציא את כרטיס הסים של גיל קאר ולהתקין באופן זמני את כרטיס הסים בטלפון שלך ואולם ייתכן שזה אפשרי מבחינת ההגדרות רק עם קוד טכנאי של גיל קאר.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, green כתב:

צילמתי מידע על אפליקציית ניהול הווייפיי שמותקנת אצלי ברכב:

20200529_213207.jpg

זאת כבר אפליקציה ישנה שלא נמצאת על גוגל play.... 

בכל מקרה זה כמעט כבר עובד הדרך שלך... הגעתי לחנות, אבל כשאני מנסה להתקין משהו הוא מוריד אותו... מנסה להתקין ונתקע... כאילו חסר לו משהו... צריך להבין מה רע לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, green כתב:

אולי הוא חולה בקורונה, חכה שימציאו תרופה 😁

בקיצור....לא ניתן להתקין אפליקציות שונות מהחנות.....יש כנראה חוסם התקנות, וכל אפליקציה שיורדת ישר נמחקת

לא ראיתי שיש לזה איזה פתרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי האפליקציות כן יורדות אבל נשמרות לא בדף האפליקציות ולכן אתה לא רואה אותן וזאת בגלל שהלאנצ'ר של גיל קאר מוגדר ככה.

יש אפשרות להתקין לאנצ'ר חדש ולהגדיר אותו אחרת אבל אני לא מבין בזה.

אתה יכול לחפור ברשת כדי למצוא מידע (בין היתר, בדף נפגעי גיל קאר תוכל לפנות למישהו שכבר עשה את זה או מבין בזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב... אני הצלחתי להגיע לחנות האפליקציות ולהתקין אפילקציות כולל עדכון וויז. מה שכן המערכת היא אנדרואיד 4.4.2 ולכן לדעתי אסור להעמיס או לזוז אפילו ..אז מחקתי את הכל והשארתי רק וויז.

לעיתים הוא זורק הודעה שגוגל נעצרה או משהו בסגנון אבל זה סביל .

הקודים כמו שפירסמו הם :

4 או 5 פעמים לחיצה בצד ימין למעלה ואז הקוד להיכנס הוא 2809.

והקוד לפתיחת גוגל פליי עצמה הוא 2912.

אגב מישהו יודע איך מבטלים את הקודים האלה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, sss122 כתב:

אגב... אני הצלחתי להגיע לחנות האפליקציות ולהתקין אפילקציות כולל עדכון וויז. מה שכן המערכת היא אנדרואיד 4.4.2 ולכן לדעתי אסור להעמיס או לזוז אפילו ..אז מחקתי את הכל והשארתי רק וויז.

הקודים כמו שפירסמו הם :

הקודים 2809 או 2912 לא עושים כלום

יש אפשרות להגיע ל google play בדרכים אחרות, אבל לא ניתן להתקין אפליקציות, הם ישר נמחקות מהמכשיר. יש לאיתוראן איפה שהוא רשימת אפליקציות מורשות להתקנה שהמכשיר בודק מוולה, פעם היה קישור

אליה ברשת אבל הורידו אותו.

מעניין שאין אף עובד של איתוראן או גיל קאר שפוטר במהלך הקורונה ולא רוצה לעשות קצת כסף מהצד , למכור את קוד הטכנאי .....

ואם יש אחד כזה שייצור קשר.....

בכל מקרה אם למישהו יש קישור פעיל לרשימת האפליקציות המורשות על להתקנה על המכשחרחם האלה.....יעשה טוב לכולם...  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.6.2020 בשעה 19:35, sss122 כתב:

הקודים כמו שפירסמו הם :

בוקר טוב. קיבלתי אתמול אלנטרה 2017 עם המערכת גרסת 4.42 שכנראה זה flyaudio. ניסיתי לפי המדריכים להתקין את החנות דרך ההגדרות של waze אבל בלחיצה על ההתקנה הוא לא פותח דפדפן. הגרסה של הקושחה היא מינואר 2019 וזה דגם mgcol1 המפורסם. יש דרך לפתוח לא מאד מסובכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Stroom75 כתב:

בוקר טוב. קיבלתי אתמול אלנטרה 2017 עם המערכת גרסת 4.42 שכנראה זה flyaudio. ניסיתי לפי המדריכים להתקין את החנות דרך ההגדרות של waze אבל בלחיצה על ההתקנה הוא לא פותח דפדפן. הגרסה של הקושחה היא מינואר 2019 וזה דגם mgcol1 המפורסם. יש דרך לפתוח לא מאד מסובכת?

תנסה ללחוץ 4 פעמים או 5 בצד ימין למעלה עד שיפתח מסך הקוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קודם כל תודה. הקודים עובדים באוריס.

הורדתי יוטיוב מיוזיק.
עכשיו השאלה איך אני מוסיף את היוטיוב לאייקונים במסך הבית?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר'ה, אני קורא את כל המידע הזה ויש לי כמה שאלות.

קניתי ראב 4 2017 וגם שם המערכת סגורה האפליקציות לא נפתחות בכלל.

שאלה לי אליכם 

האם פריצה של המערכת בקוד טכנאי לאפשר להוט ספוט מהפלאפון תפגע באחריות של הרכב?

האם מישהו מכיר את הדרך לעשות את זה המערכות מאוד דומות בין הרכבים

תודה רבה על כל האינפורמציה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

הי יקרים, מישהו יכול לרשום לי איך אפשר למחוק את הקיצור דרך לגוגל ממסך הבית לאחר שהתקנתי אותו לפי ההוראות שניתנו? הוא פשוט לא רוצה להמחק לי :) ותקוע שם.

תודה ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...