Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשקלון ויש בה המון. מבקש חוות דעת על העיר הזאת.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמעט כל עיר היא "עיר שינה". למה מה יש ברמת גן, פתח תקוה, הרצליה, רעננה, רמת השרון וכו'?

כלום.

כלומר, ברמת גן ליד הבורסה אתה רק חצי שעה של פקקים ממרכז תל אביב, בהרצליה אתה בערך קרוב לים וברמת השרון יש כאלו ששוחים בבריכות של מטבעות, כמו סקרודג׳ מקדק. אבל חוץ מזה כלום. בטח לא ברעננה, שדי הפכה לעוד עיר של דתיים, ומקום הבילוי היחיד שיש שם בסופשים זה הארפקה שמתחת לבית לוינשטיין. הכל זה כמה סוגים שונים של כפרים עם אופי עירוני.

היינו (כפורום) בויכוח הזה המון פעמים. הערים בישראל מתוכננות חרא. זה עולה בכל פעם מחדש. גם בועדות שונות בכנסת - שם מופתעים למה הפקקים הופכים לגרועים יותר, וכבר מדברים באופן די ברור נגד שכונות הלווין החדשות שצצות סביב הערים הקיימות בישראל; וגם כשבאים לכאן אנשים שעוסקים בתחום מחול. האחרון שהגיע אמר שצריך לאסור על אנשים שתכננו את מודיעין לעסוק בתחום הזה ב-30 שנים הבאות. אני חושב שהוא עוד עדין מדי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הערים כמעט הן ערי שינה אבל רובן גם מספקות את השירותים שאתה צריך.יש לי פה את הפאב שאני אוהב וכמה מסעדות טובות, יש לי את היכל התרבות לראות הצגה פעם בחודש ואם אני רוצה יותר מזה אז אני נוסע מחוץ לעיר.

בחרתי לגור פה בגלל חינוך שמתאים לי, קרבה לעבודה ואוכלוסייה שנעים לי לחיות לידה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פה את הפאב שאני אוהב וכמה מסעדות טובות, יש לי את היכל התרבות לראות הצגה פעם בחודש ואם אני רוצה יותר מזה אז אני נוסע מחוץ לעיר.

אשמח להמלצה על המקומות שאתה מדבר.

אנחנו חיינו באותה עיר?

מתי פעם אחרונה יצאת מהעיר? לאבא שלי לוקח חצי שעה לצאת והוא פאקינג גר ברמת אשכול(!) שזה צמוד ליציאה מהעיר. לי זה היה לוקח בזמנו 40 דקות עוד לפני שנוספו לעיר עוד 20 אלף איש עקב מחירי הדיור(מהווים תוספת של סביבות ה 15 אחוז לאוכלוסיה).

לא ברור על מה מדובר, מתי הוא יוצא? ברגל? תחבורה ציבורית?

יוצא כל יום בבוקר לכיוון המרכז, 7 דקות מברנע לכביש הראשי וגם זה כאשר לא כל הכבישים ריקים.

אמנם יוצא מוקדם, אבל בשעות העומס (8 בבוקר נגיד) כל הארץ פקק אחד גדול, וזה לא שיותר קל לצאת ממקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אשקלוני לשעבר, שמגיע פה ושם לביקורים אצל המשפחה

לפני 15 שנה לא ידעת מה זה פקק בעיר הזו. אני זוכר את ההלם שלי כשהגעתי לירושלים לראשונה.

היום המצב שונה לחלוטין, אבל לא חריג לרעה מכל עיר בינונית אחרת.

מבחינת תעסוקה וכו', אנחנו לא יודעים האם מעניין את פות''ש אם יש פה EY או סיסקו. אולי הוא בכלל מציל? קבלן? שען?

בקיצור, שיעשה את השיקולים שלו בתחום הזה.

מבחינת אוכלוסיה, אנחנו גרנו בחלק האיכותי של אפרידר, ובזמנו אכן עתיקות / שיכונים היו מלאים עברייני צעצוע. לפי התרשמותי הבלתי מקצועית חל שיפור ניכר גם בחלק הזה.

מחירי הדירות עלו, ורבים נפלטו למקומות העוד יותר זולים כמו שדרות וכד'.

העיריה מתפקדת לא רע יחסית, העיר נקיה, השירות לתושב סביר+, ויש ים (-;

זהו בערך

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים עוברים לאשקלון כי :

זול

קרוב יחסית למרכז

אין סיבה אחרת. זאת לא עיר גרועה, אבל האוכלוסיה פח , אין עבודה והתשתיות לא ערוכות לגודל האוכלוסיה. סה נטו עיר שינה, ומדי פעם לים בשבתות.

הכל טוב,

אבל נחוצה פה תגובת פות"ש, לדעת מה הסיבה (ולא מהן ההשערות שלנו למעבר שלו).

אולי סיבות אחרות למעבר - תיעננה בצורה אחרת (?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצה על המקומות שאתה מדבר.

פאב הנשיא נחמד. מבחינת מסעדות הלינדה, גספאצ'ו ופראדיסו נחמדות ואם בא לך אסייתיות אז מאי ווי ופוראמה סבירות. יש באמונים 2 מסעדות טובות (אחת חלבית ואחת בשרית). אלה הקבועות שלנו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא משעשע לנחש.

אולי החמות הציעה שירות חינמי של סבתא להשכיר והיא תיקח את הילדים כל יום מהגן?

אם כן אז שווה לשקול :-P

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שנה אם היו מציעים לי לגור באשדוד הייתי מגחך ואומר "מי יגור בחור הזה".

עכשיו לך תמצא דירה במחיר שפוי באשדוד, ואיזה עיר נהדרת היא נהייתה.

אשקלון באותו בהכיוון של אשדוד (לפי דעתי). לקנות עכשיו דירה באשקלון זה מעשה חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתב בהודעת הפתיחה:

תנו דעתכם חברים, ההורים של אישתי מאוד לוחצים שנעבור.

אני מירושלים וטוב לי.

ולגבי תעסוקה:

לגבי עבודה, תן לי להיות שומר. אין לי משכנתא על הראש.

יש באמונים 2 מסעדות טובות (אחת חלבית ואחת בשרית). אלה הקבועות שלנו.

מחזק, דגמנו את החלבית, מעולה, מנות ענקיות. כשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשדוד נמצאת מעל 7 שנים רצופות במקום השני בארץ בהגירה שלילית. המחירים בעיר הם הוכחה שיש בארץ בועת נדל"ן.

ותל-אביב במקום הרביעי (לפחות בשנתיים-שלוש האחרונות). אז מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג. אם הייתי צריך לנחש אז כנראה בגלל מחירי השכירות המטורפים, מצוקת חנייה והקושי האדיר במציאת דירה נורמלית.

אבל אני בהחלט יכול להבין למה אשדוד נמצאת במקום ה-2.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...