Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשקלון ויש בה המון. מבקש חוות דעת על העיר הזאת.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא טוענת שלה יהיה טוב יותר.

אני לא חושב שאוהב את המקום אחרי מה שאמרתם.

בייחוד שיש תחנת כוח פחמית ליד וחוף הים לא במרחק הליכה מהבית המתוכנן לקנות שם.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ויבנה בדיוק באמצע.

אם אשקלון באה בחשבון אז גם ראשון.

במאמר מוסגר בכביש פתוח 40 דקות אתה במחלף עזריאלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשקלון באה בחשבון בגלל הקרבה למשפחתו של בת זוגתו. ביבנה אין להם שום דבר והעיר נמצאת במרחק 30 דקות מאשקלון.

בנוגע למרחק נסיעה בתקופה שגרתי באשדוד יצאתי מהבית ב-5:25 בבוקר בשביל לנסוע לחדר כושר ליד עזריאלי והגעתי ב-6:00 בעקביות. אשקלון זה תוספת של עוד 10 דקות לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שההורים של אשתו גרים ביבנה.

לגבי עזריאלי כנראה שאתה נוסע ממש לאט. ביום רביעי לקחת לי 45 דקות בדיוק מהרגע שיצאתי מאיזור התעשייה הדרומי עד שחנית בנחלת יצחק (בחניון. אחרת רק מציאת חנייה זה יותר משעה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הבנת את זה? המילה ״יבנה״ לא הוזכרה אף פעם אחת בשרשור (עד עכשיו).

בכל מקרה, אם זה נכון, נשמע לי מופרך לגמרי לעבור לאשקלון כדי להיות קרוב ליבנה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברמת השרון יש כאלו ששוחים בבריכות של מטבעות, כמו סקרודג׳ מקדק

בריכה עם מטבעות זה דוקר ולא נעים, ובקיץ גיהנום כי המטבעות נורא חמים. העניים ברמת השרון עדיין משתמשים במטבעות, כי אין מה לעשות, לא כולם יכולים בריכה עם שטרות של דולרים. באופן מפתיע השטר הכי נעים בגוף זה שטר של 50$. אתה ממלא את הבריכה בכאלה, וזה ממש כמו ג'ימבורי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממלא את הבריכה

אתה ממלא את הבריכה שלך בעצמך? איזה עני אתה!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריכה עם מטבעות זה דוקר ולא נעים, ובקיץ גיהנום כי המטבעות נורא חמים. העניים ברמת השרון עדיין משתמשים במטבעות, כי אין מה לעשות, לא כולם יכולים בריכה עם שטרות של דולרים. באופן מפתיע השטר הכי נעים בגוף זה שטר של 50$. אתה ממלא את הבריכה בכאלה, וזה ממש כמו ג'ימבורי.

אני גם נגד רעיון המטבעות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...