Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשקלון ויש בה המון. מבקש חוות דעת על העיר הזאת.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים עוברים לאשקלון כי :

זול

קרוב יחסית למרכז

אין סיבה אחרת. זאת לא עיר גרועה, אבל האוכלוסיה פח , אין עבודה והתשתיות לא ערוכות לגודל האוכלוסיה. סה נטו עיר שינה, ומדי פעם לים בשבתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה תשתיות לא ערוכות לגודל האוכלוסייה?

מבחינת תחבורה בשיא העומס יקח לך עד 40 דקות לצת מהעיר מהאיזור הכי עמוס ומרוחק, העיר נותנת את כל השירותים וממש לא חסר בה עבודה אלא אם אתה איש היי טק.

מבחינת אוכלוסייה אשמח לדעת למה אתה מתכוון באוכלוסייה פח. כי כאקדמאי שגדל במרכז וגר פה כבר 23 שנים אני לא רואה אוכלוסייה פח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים עוברים לאשקלון כי :

זול

קרוב יחסית למרכז

אין סיבה אחרת. זאת לא עיר גרועה, אבל האוכלוסיה פח , אין עבודה והתשתיות לא ערוכות לגודל האוכלוסיה. סה נטו עיר שינה, ומדי פעם לים בשבתות.

זול - נכון.

קרוב למרכז - ממש לא.

עיר שינה נטו - נכון לגבי 99% מהערים במדינת ישראל.

עבודה - מתערב על כל מה שיש לי שמדובר במשרות פח בכל מיני מפעלים/מחסנים/חנויות באזור.

בגדול הסיבה היחידה לגור שם זה אם בתמורה מקבלים דיור חדש בזול ומוכנים לשלם את המחיר של לראות את הדירה רק ב-9 בערב ב-30 השנים הקרובות. לחילופין מתפשרים במשכורת, קריירה ואפשרויות קידום ומוצאים משהו באזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה גר באיזור טוב, מורגש השוני באוכלוסיה ( כמובן שלא כולם) אבל מורגש .

ואת זה כותב לך אשדודי - לא רמת אביב .

ברור שיש הבדל בין השכונות. אני גדלתי ברמת גן ובראשון וגם שם היה הבדל גדול בין רמת אליהו וסלמה ג לגן נחום ורמת חן.

CHEMGUY,

זול- כבר לא כל כך

קרוב למרכז - שעה וחצי לתל אביב בבוקר באוטו ושעה ברכבת (מפתח תקוה לוקח לא פחות)

עבודה - היי טק אין בעיר ותצטרך לנסוע לאלתא או לאינטל. כל השאר יש הכל מהכל. החל ממהנדסים (ולא רק בחברת חשמל, קצאא ומתקן ההתפלה) דרך רואי חשבון ועורכי דין ועד אנשי מקצוע ושירותים בתעשייה.

מה שלי חסר בעיר זה יותר תרבות פנאי. יש היכל תרבות עם 1000 מקומות אבל הוא לא מספיק והייתי שמח לעוד אחד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה קרה לך, אנשים שם הולכים כמו זומבים ברחובות מרוב פעילויות.

במיוחד בפתח תקווה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תשתיות לא ערוכות לגודל האוכלוסייה?

מבחינת תחבורה בשיא העומס יקח לך עד 40 דקות לצת מהעיר מהאיזור הכי עמוס ומרוחק, העיר נותנת את כל השירותים וממש לא חסר בה עבודה אלא אם אתה איש היי טק.

מבחינת אוכלוסייה אשמח לדעת למה אתה מתכוון באוכלוסייה פח. כי כאקדמאי שגדל במרכז וגר פה כבר 23 שנים אני לא רואה אוכלוסייה פח.

אנחנו חיינו באותה עיר?

מתי פעם אחרונה יצאת מהעיר? לאבא שלי לוקח חצי שעה לצאת והוא פאקינג גר ברמת אשכול(!) שזה צמוד ליציאה מהעיר. לי זה היה לוקח בזמנו 40 דקות עוד לפני שנוספו לעיר עוד 20 אלף איש עקב מחירי הדיור(מהווים תוספת של סביבות ה 15 אחוז לאוכלוסיה).

איזה עבודה יש באשקלון?

אני וכול החברים שלי עזבנו את העיר כי אין עבודה בכלל. כלום. היחידים שנשארו הם כאלה שעובדים במרכז או חסרי השכלה אקדמאית.

אני וחברים שלי נפגשים לפעמים בעיר(כשמבקרים את ההורים) ותמיד צוחקים בנינו שאתה כמעט ולא רואה אנשים בגילאי ה 20-30 בעיר הזאת.

והאוכלוסיה היא פח. ערסים ללא הפסקה. יש איזורים בודדים יחסית כמו ברנע ואפרידר החדשה שהם בגדר הסבירים, אבל רוב המוחלט זה שכונות לא להיט. ואת זה אומר לך מישהו שגר בבאר שבע, לא עכשיו מסביון ששותה לאטה עם חלב נאקות.

לא אני המצאתי את הביטוי "אשקלון ויש בה המון. ערסים."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא לפחות 3 פעמים בשבוע בשעות הבוקר (בין 7 ל 9). מאז שנוספו אותם 15% נוספה גם עוד יציאה לעיר ועוד מעט נוספת יציאה רביעית.

ברמת אשכול ועתיקות באמתתמצא ערסים אבל אין עיר בלי שכונת ערסים. באפרידר, ברנע, נווה אילן, נווה הדרים ואפילו כוכב הצפון אין מינון ערסים גבוה ואם תיקח את גודל האוכלוסייה זה אחוז מאוד נכבד מאוגכלוסיית העיר. בעיר של ערסים אין בעיה להשיג מנוי להיכל תרבות עם 10000 מקומות ופה יש רשימת המתנה שאם מישהו לא מבטל אין לך סיכוי להשיג מנוי (ולא, לא מדובר על הופעות של החברים של מירי אלא על מנויים לקונצרטים ומינויים להצגות תיאטרון).

לגבי איזה עבודה אז יש פה מפעלים יצרניים, יש פה מפעלים מפתחים, יש משרדי עורכי דין וראיית חשבון (לא תמצא פה את דלויט או ארנסט את יאנג אבל תמצא משרדים של 15-20 רואי חשבון), חצי שעה מכאן יש לך את אינטל ואלתא ואורמת טורבינות נמצא פחות מ 40 דקות מפה בשעות העומס.

עכשיו בוא וספר לי איזו תעסוקה יש בראשון למשל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה כמו חדרה כזה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל עיר היא "עיר שינה". למה מה יש ברמת גן, פתח תקוה, הרצליה, רעננה, רמת השרון וכו'?

קרבה לתל אביב וכנראה אוכלוסיה יותר איכותית. לא שהקרבה לתל אביב עוזרת בשעות העומס, אבל על דו"ג אפשר רוב ערי לווין למרכז תל אביב ב-20 דקות בערך.

בגדול אני מבין את davemustaine87. אני אשדודי במקור וכמעט כל אשדודי בגילי ברח מהעיר. נשארו בעיקר חסרי השכלה וכאלה שהצליחו לקנות דירות לפני המחירים עפו לשמיים וזה מה שמחזיק אותם בעיר.

לא תמצא פה את דלויט או ארנסט את יאנג אבל תמצא משרדים של 15-20 רואי חשבון

אני חלילה לא מזלזל במשרדים של 20 רואי חשבון ואני בטוח שמי שמנהל אותם עושה אחלה פרנסה, אבל בשביל רו"ח חשבון צעיר ההבדל בין ביג 4 למשרד 20 עובדים באשקלון הוא הבדל בין להיתקע על 12-15 ברוטו בתור רו"ח במשרד ובין לצאת לחברות הגדולות ואולי יום אחד להפוך לחשב של חברה בורסאית מובילה.

אני יוצא לפחות 3 פעמים בשבוע בשעות הבוקר (בין 7 ל 9). מאז שנוספו אותם 15% נוספה גם עוד יציאה לעיר ועוד מעט נוספת יציאה רביעית.

לאשקלון יש 4 יציאות?! לאשדוד יש בקושי 2... לעזאזל עם לסרי... אני לא משנה את הכתובת במשרד הפנים רק בגלל שאני רוצה להצביע נגדו בבחירות הקרובות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים בורחים מאשדוד אז על אשקלון אין מה להרחיב...

מפליא אותי שלוקח לאנשים כל כך הרבה זמן לצאת מהעיר בבוקר, פשוט ביזיון!

היו לי כמה סידורים באשקלון לאחרונה בשעות הצהריים, העיר הזכירה לי עיר רפאים.

אני זוכר מצוין את התקופות הארוכות שבמרכז הארץ ישנו בשקט ובאיזור אשקלון חטפו טילים.

חיים בין אזעקה לאזעקה. חברים שקנו דירות באשקלון, רובם לקחו כיוון צפון רק כדי לא לקבל טיל לסלון.

עוד משהו חשוב מאוד לדעתי שלא הזכירו פה:

הרבה בתים בקיסריה נפלו במחיר בשנים האחרונות, שאלתי חבר קבלן שגר ובונה בקיסריה

והוא אמר שלתחנת הכוח יש תרומה לכך. זיהום אוויר. מי שיש לו כסף לגור שם יכול לבחור לגור

באיזה מקום שהוא רוצה. באשקלון זה לא המצב! תעשו גוגל "תחנת כוח אשקלון זיהום אוויר".

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבוא לאשדוד בשעות הצהריים וחוץ מזקנים בדרך לקופת חולים/ביטוח לאומי לא תראה נפש. התכנון העירוני בישראל כושל מהיסוד ועצוב שאף אחד לא מפיק לקחים ולפחות מנסה לשנות את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...