Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בדרום איטליה

shaulch
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*מתעלק*

טס עם המשפחה באוגוסט, 2 מבוגרים + 2 ילדים, נוחתים במילאנו וחוזרים מרומא לאחר 11 יום. חיפשתי SUV שישנע אותנו בנוחות, הדיל הכי טוב שמצאתי היה VOLOVO XC6o דרך אופרן, עלות 5000 ש"ח.

בימים האחרונים המשכתי לחפש דילים לרכבים מעניינים יותר ומצאתי דרך האתר של HERTZ יגואר F PACE בעלות של 6000 שח כולל ביטול השתתפות עצמית (ללא ביטול כ 4,300). כמובן שסגרתי מיד ואז שמתי לב שרכבים ברמות נמוכות יותר עולים הרבה יותר לאותה תקופה. (לדוגמה יגואר E Pace). יש למישהו הסבר? אני חושש שבעוד כמה ימים הם עלולים לבטל את ההזמנה מאחר והמחיר לא הגיוני ולא דומה לשום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תן לחברות לתמחר את המכוניות לפי התחשיבים שלהן. מחירו הקטלוגי של הרכב הוא רק מרכיב קטן בתחשיב.

מה שכן - אם אין התחייבות על דגם מסויים אתה עלול למצוא עצמך עם רכב אחר, שמבחינת חברת ההשכרה הוא שקול. זה לא בהכרח שקול מבחינתך, ובהחלט יתכן צורך במיקוח (שכנראה די מקובל בענף הזה גם במסודרות שבמדינות, ואיטליה אינה שייכת לקטגוריה הזו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים המשכתי לחפש דילים לרכבים מעניינים יותר ומצאתי דרך האתר של HERTZ יגואר F PACE בעלות של 6000 שח כולל ביטול השתתפות עצמית (ללא ביטול כ 4,300). כמובן שסגרתי מיד ואז שמתי לב שרכבים ברמות נמוכות יותר עולים הרבה יותר לאותה תקופה. (לדוגמה יגואר E Pace). יש למישהו הסבר? אני חושש שבעוד כמה ימים הם עלולים לבטל את ההזמנה מאחר והמחיר לא הגיוני ולא דומה לשום דבר אחר.

יש המון פרמטרים לפיהם חברות ההשכרה מתמחרות, וכן, לפעמים בתאריכים וימים מסוימים רכב מקטגוריה גבוהה יותר יכול להיות זול יותר (עניין של היצע וביקוש).

עשיתי עכשיו חיפוש זריז ורנדומלי ל11 יום באוגוסט, לקיחה במילאנו והחזרה ברומא כמו שהזמנת (אבל סתם תאריכים כי לא הזכרת...) ואני רואה את הF-Pace מתומחרת משמעותית יקר יותר מהE-Pace ולא רק אלא גם משמעותית יותר מאמאזרטי לבנטה, ריינג׳ רובר וולאר, אלפא סטלביו, ועוד כמה פנינות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן כתבתי את מילת התנאי "אם".

בשכירת רכב אני בדרך כלל לא מחפש דגם מסויים, למעשה עד היום בחרתי רק פעם אחץ ברכב עם התחייבות על הדגם - וזו היתה אוקטביה סטיישן ידנית 4X4 דיזל, שילוב שהיה חשוב לי באיסלנד. אבל ידוע לי שיש כאן לא מעט אנשים שמחפשים רכב "נחמד". דרך אגב - אי ההתחייבות על הדגם יכולה להיות לרעה, אבל גם לטובה. מרצדס GLA מאובזרת במקום גולף או קאמארו במקום ניסאן טידה -אלה שדרוגים נחמדים מאד (שבהם זכה דווקא בני).

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אתך. אני שוכר הרבה ובדרך כלל עם אוויס או הרץ ומחזיק סטטוס גבוה במועדונים שלהם כך שלרוב גם זוכה בשדרוגים יפים. לפעמים בא לי משהו ספציפי (Model guaranteed) ואז אני מזמין ויודע מראש מה אקבל, אבל אין ספק שיש משהו נחמד בלא לדעת מה אקבל וההפתעה של השדרוג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שמדובר בדגם יחיד בקטגוריה (זה מה שהיה לי באיסלנד), יתכן שיקול מסחרי כזה או אחר. אבל, לך זה לא חשוב. העיקר שתהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן,

אכן הגעתי לשם והמתין לי הדגם המדוייק שהתחייבו (כצפוי גירסה בסיסית) וגם במחיר הזול והמפתיע.

חבר שנסע איתי ונשאר על ההזמנה של ה VOLVO XC60 מאופרן, הגיע לדוכן של חברת WIN RENT והמתינה לו שם קיה ספורטאז' דיזל. (Similar ל XC60 כן?..) כשהוא ניסה לשדרג אפילו בתשלום נאמר לו שכדאי שייקח את זה מאחר ואין להם כלל רכבים ברמה גבוהה מזה. הוא שילם על 11 יום 5000 ש"ח, מחיר שאפילו בארץ אתה מקבל את זה לחודש.

אז למזמינים באופרן, כדאי שתבדקו טוב באיזה חברה מתבצעת ההזמנה.

עריכה אחרונה על ידי rami23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הWinrent האלה פשוט זוועה.

לא להשכיר מהם בטח שלא דרך קבלן, פשוט זוועה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

קיבלתי מהזמנה של הרץ בישראל דרך WINRENT קיה סיד סטישן.

שבוע נהדר באזור קומו.

הרכב היה חדש לחלוטין וללא בעיות.

השירות היה מעולה ואדיב.

יום למחרת בארץ קיבלתי מייל מ WINRENT שהכול תקין ואין חיובים נוספים.

מאד ממליץ עליהם.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש נסיון טוב עם winrent, אחרי ששריינתי רכב מאויס בתחנת הרכבת של רומא והתברר שיש כל מיני תשלומים נוספים עשיתי סיבוב קטן בחברות האחרות שמיוצגות שם. הנציג ב-winretn היה אדיב, נחמד (ואחרי שהתברר שהוא יהודי ומגיע מידי קיץ לת אביב אז בכלל), ייעץ, הסביר הכל בסבלנות והתחייבות שלא יהיו חיובים נוספים ואכן כך היה. גם מסירת הרכב והחזרתו היו ללא תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלונה היא לא על חברת ההשכרה אלא על אופרן, באתר WINRENT אכן הספורטאז מייצג את הגרופ (FDAR)

לגבי אופרן אפשר תמיד לומר "באחריותך לבדוק" אבל תסכימו שכשמזמינים XC60 ומקבלים ספורטאז', זה מאכזב ואפילו על הגבול הדק של ההונאה (נכון שלטענתם זה גם מנוע 2 ליטר ו GPS מובנה ולכן עונה על ההגדרה Similar). בפרט שהמחיר הוא הרבה יותר יקר ממה שכל אחד היה מסכים לשלם עבור רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...