Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TOYOTA C-HR BENZIN

sfargol
שימו לב! השרשור הזה בן 2565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא קשור לבונדד אלא למכירות / שיווק. עובד לשעבר של האולם המרכזי - ובתקופה האחרונה עובד בסניף ברשל"צ, על אותו התקן.

כפי שאמרתי, מלכתחילה הגיעו מלאי מצומצם יחסית של בנזין מול ההיברידי - רוצים ודוחפים את ההיברידי חזק יותר מן הסתם, אך יש לקוחות שמעדיפים ורוצים את הבנזין, ואני אבין אותם חלקית. לטעמי ה-1.2T לא רק נוסע, מגיב ושקט יותר אלא גם מהנה יותר לנהיגה.

בשבועיים האחרונים מסרתי כמה יחידות של ה-1.2T, ויש עוד כלי כזה שממתין למסירה. אין ספק שהוא פחות נפוץ מההיברידי שנמכר כמו לחמניות חמות, בעיקר בגרסה המאובזרת... (CHIC).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גילוי נאות לפני שנה יצא לי לעבוד בטויוטה ראשון בתור נהג שינוע לתקופה של חודש ואז החליטו לפטר אותי.. היום אני עובד באלבר פארק המדע ברחובות במכירת רכבים (נהג שינוע) בתקווה להפוך לאיש מכירות בחצי שנה הקרובה.

אגב מאיפה אתה בארץ ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נצפתה על כביש 5 לכיוון תל אביב זה הדגם בנזין הראשון שאני נתקל בו ;)4537759c967235cd1819c785c1541dcd.jpg24154dbbdaf9380364cced16e2b27d7b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חזרתי אתמול מיפן. בקרתי ב Toyota Mega Web שזה אולם תצוגה ענקי. יש שם CHR צהוב עם תוספות "קרביות לגוף הרכב" שהופכות אותו לרכב מדהים במראה שלו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה על כביש 5 לכיוון תל אביב זה הדגם בנזין הראשון שאני נתקל בו ;)4537759c967235cd1819c785c1541dcd.jpg24154dbbdaf9380364cced16e2b27d7b.jpg

מטורף [emoji33]

כל השוני במראה החיצוני זה היעדר כיתוב Hybrid.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מעצבן, אבל כל כך מעצבן אותי אישית לשמוע ולראות ברשיון רכב ארץ ייצור: טורקיה.

מה קרה ליפנים, לא אכפת לי מכח עבודה זול או לא... את האיכות היפנית שום פועל ממורמר לא יכול לקחת.

לא רק טויוטה, כן? גם הקוריאנית שבבית שלי יוצרה בטורקיה ואני שואל את יונדאי וטויוטה ושאר החברות אם בא לכן לחסוך, תחסכו באיבזור או באיכות חומרים או בחלקים לא בעייתיים להחלפה מצדי, רק תמשיכו לייצר אצלכם!

בלי שום קשר, ראיתי את הטויוטה הזו בצבע הזה לאחר שטיפה עם ג'אנטים יפים הרבה יותר מהתמונה הזו,שנמכרים גם בדגמים בחו"ל אם אני לא טועה, בהחלט יפהפייה. הצליח בעיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הרצונות שלך, אושריקו, אבל תחשוב קצת על התמונה הכלית : זה לא רק עלות העבודה - זה גם זמן ומחיר ההובלה. אין מה לעשות, טורקיה נמצאת קצת יותר קרוב אלינו מאשר יפן. גם לכל המדינות באירופה יותר קרוב לספק מאות אלפי רכבים מטורקיה. הפכנו לכפר הגלובלי, ישנה תחרות בין היצרנים, גם בנושא המחיר. אם ייצרו ויביאו את אותה קורולה/ורסו/ chr מיפן, המחיר כאן ובעוד מדינות כבר לא יהיה תחרותי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נמכרו הרבה מדגם הבנזין שבא עם מנוע 1.2 טורבו, אכן ככה זה נראה על הכביש והיום לראשונה נתקלתי בדגם בנזין ולא ההיברידי הנפוץ כמו שאמר שחבר הפורום RS שעובד כאיש מכירות בטויוטה ראשל’’צ.

עריכה אחרונה על ידי sfargol

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא התחברתי למראה של הרכב? זה כאילו חשבו על העיצוב ואמרו ״בואו נתכנן רכב הכי מנקר עיניים ומוחצן שיש, ואיפה שאפשר לעשות משהו מעוגל, נחדד״. לגמרי מעדיף את הקיה נירו למשל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא התחברתי למראה של הרכב? זה כאילו חשבו על העיצוב ואמרו ״בואו נתכנן רכב הכי מנקר עיניים ומוחצן שיש, ואיפה שאפשר לעשות משהו מעוגל, נחדד״. לגמרי מעדיף את הקיה נירו למשל.

העיצוב של הטויוטה יפה ומיוחד בעיניי.

אם אין כוונה להושיב נוסעים במושב האחורי, זה רכב אולטימטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחסכו באיבזור או באיכות חומרים.

זה בסדר, כבר חסכו.

אגב, בדיוק את מה שהצעת עושים יצרנים אמריקאיים, שנאלצים לשלם תשלומי כופר לאיגודי עובדים (רק שלא יכריזו על עוד שביתה), וחוסכים באיכות החומרים כדי לשמור על מחיר תחרותי מול טויוטה הונדה עם פועלים לא מאוגדים.

העיצוב של הטויוטה יפה ומיוחד בעיניי.

אם אין כוונה להושיב נוסעים במושב האחורי, זה רכב אולטימטיבי.

מושב אחורי מרגיש כמו צינוק.

בכלל, הם הפכו את כל המגמה של "קטן מבחוץ, גדול מבפנים" של תעשיית רכב בשנים האחרונות, ויצרו אוטו עם גודל שמנוצל בצורה ממש גרועה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה, מאז ומעולם התלוננו על העיצובים של טויוטה שהם משעממים.

נכון, ואני שמח על הכיוון הכללי אבל לדעתי זה מוגזם מדי. הם צריכים ללמוד למשל מוולבו. כשהוציאו בזמנו את ה c30 אז היא היתה הכי רחוקה מהשמרמנות והמרובעות של וולבו אבל נראתה טוב ולא מוגזמת. ה chr פשוט כואבת בעיניים, ואני דווקא מאלה שבעד תעוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים המסירות של הרכב הזה הופסקו - התגלתה בעיה.

http://m.ynet.co.il/Articles/4954794

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...