Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת בדילאיי - התחדשנו... פעמיים!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החליף סתם או בגלל שלפי הוראות היצרן הגיע הזמן?

הוא במקרה בעל מוסך... כשדברנו על מה שקרה, הוא בדק אצלו גם, גילה לחות ורץ להחליף.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האבארת' מהממת. תתחדש. מכונה מרשימה.

תודה!

בעצם מה שאתה מתאר זו מן סחיטה. תנו לי הצעה מפתה/פיצוי או שאפנה לעיתונות. כל הכבוד לאבארת' שהתקפלו [בלי ציניות, זה מעשה ראוי]. אני מכיר יבואן אחר שהיה שולח אותך ל-YNET עם תדפיס של נעל על הישבן ;)

איך השירות באבארת' מאז המקרה? האם אתה מרגיש יחס שונה?

ניקו, אני חושב שפספסת משהו: לא טענתי שזה היה המקרה, רק הסברתי בכללי מה האופציות.

ולשאלתך הכללית - השירות באבארת' נוטה להיות בסדר פלוס. לפעמים הם אחלה בצורה יוצאת דופן, לפעמים קצת חולמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא במקרה בעל מוסך... כשדברנו על מה שקרה, הוא בדק אצלו גם, גילה לחות ורץ להחליף.

איך מגלים לחות בנוזל בלמים?

אני יודע איך מרגישים אותה כשנוזל הבלמים מגיע לטמפ' גבוהות אבל איך מגלים אותה בבדיקה כלשהי שלא כוללת הרתחת נוזל הבלמים (שואל ברצינות)?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימים בשוק מספר מכשירים לבדיקת לחות בנוזל הבלמים על-ידי בדיקת מוליכות הנוזל. הבדיקה הזו לא אמינה ועלולה להטעות.

הבדיקה הנכונה היא ניקוז נוזל בלמים מהקליפר ובדיקה בעזרת מכשיר מקצועי כפי שכתבת.

קשה לי להאמין או בעצם נשמע לי תמוה שלאחר שנתיים נמצא שנוזל הבלמים מכיל כמות מים מעבר למותר אלא אם קיים כשל במערכת הבלמים של הרכב או תיכנון לקוי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהיתה סדרת ייצור שקיבלה נוזל בלמים פגום. השאלה כמה פגום הוא היה וכמה נהגים בעולם הגיעו לנקודה שהפגם הורגש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקחו את האוטו, מצידי שיהפכו אותו למאקווריום או ישכנו בו מסתנני עבודה. אני לא נוהג באוטו חדש (פאקינג חדש!!) שמשאיר אותי אפילו מאית שניה בלי בלמים. אם אני אדיוט ולא טיפלתי באוטו, כל הז** לי. אבל ככה? אין מצב בחיים. ואם מכתב מעורך דין לא היה מספיק לא שולל שהייתי מגיע עם זה גם לבית משפט בלי שום אפשרות לפשרה.

סבבה...

ואיך תגיע ממקום למקום?

ועו"ד זה יקר.

ומי ישלם?!

בנון ישלם?

שמים את האוטו על גרר.

מוודאים שהחליפו כל מה שיכול היה להתקלקל.

וזהו.

ואם קורה עודפם... אז אפשר להתחיל לאיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו על הרכבים, העקרבית נראה מעולה בשילוב הצבעים שבחרת.

תהנו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו על הרכבים, העקרבית נראה מעולה בשילוב הצבעים שבחרת.

תהנו.

איש יקר, תודה רבה!

תשמיע קולך כשאתה מגיע לביקור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Arco, המיוחד הוא שיש תא כפפות. עד כה היה מדף פתוח, שכל הדברים עפו ממנו בסיבוב הראשון...

מדהים. רכב של איזה רבע מיליון ש"ח בלי תא כפפות. לא מבין איך הסכמת בכלל לקבל אותו, אני הייתי עושה בלאגן באולם.

Green, ה-Xcellence מיובאת לארץ בלבן רגיל, לבן נבאדה ושחור. הגיעו כמה יחידות בודדות בכחול.

מאוד רצינו כתום או אפור. אלו היו האופציות המובילות מבחינתנו ורק לאחר מכן הלבן נבאדה, שהוא נאה ללא ספק אך אלגנטי יותר והרבה פחות מושך תשומת לב (שזה לא תמיד דבר רע, האמן לי. ה-595 מושכת תשומת לב תמיד ובכל מצב...).

כתום - ישנה רק אחת כזו בארץ. הייתה רכב השקת העיתונאים ולאחר מכן עמדה באולם התצוגה בהרצליה.

הוצע לנו אותה וקפצנו לראותה באולם בהרצליה, אך היא נפסלה מידית - שריטות בחלונות האחוריים ושלל שריטות כאלו ואחרות בחלקי הפח והפלסטיקה - לא מתאים לנו. לפני כמה ימים היא נסעה אחרי, כך שכנראה היה מי שחשק בה בכל זאת.

איך אתה ידוע שמישהו בהכרח קנה את הכתומה? לפי מה שאתה מתאר היה שם אללה יוסטור ברכב.

אפור כהה - לא מגיע ארצה ברמת הגימור הזו. בדקנו צבעים למלאי זמין, מלאי עתידי, מלאי עתידי יותר ועתידי עוד יותר - ולא הייתה אחת בצבע הזה. כפי שכתבתי למעלה - רב הרכבי Xcellence הם בגווני הלבן, לבן נבאדה והשחור.

ב-STYLE וה-STYLE PLUS יש מלאי גם בגווני האפור כהה, הכחול הכהה ויצא לי לראות גם כמה יחידות אדומות.

תתחדשו!!

האטקה היתה לי לא נוחה, כנראה בגלל המתלה?

העקרב נראית פגז. לי היא צפופה מידי אבל אני מבין למה היא קוסמת לרוכשים.

לגבי הגג באטקה - האם תצפו אותו כמו בלאון? האם הציפוי עזר? כי מבחינתי הוילונות המחוררים האלה לא עושים את העבודה, וכמו שהילדה שלי אמרה: אבא, למה השמש בתוך האוטו?

בוואג זה לא היה קורה. האיטלקים כנראה לא רגישים לשמש כמו הישראלים, או שזה לטובת חסכון במשקל.

סבבה...

ואיך תגיע ממקום למקום?

ועו"ד זה יקר.

ומי ישלם?!

בנון ישלם?

שמים את האוטו על גרר.

מוודאים שהחליפו כל מה שיכול היה להתקלקל.

וזהו.

ואם קורה עודפם... אז אפשר להתחיל לאיים.

מצטרף לשאלות. לאיים תמיד אפשר, השאלה היא איך יתייחסו אליך באותו הרגע.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז הגיע הזמן לעדכן :wink:

במרץ הרכב הוכנס אל Smart Detailing בחולון - שם זכה לניקוי מקיף, פוליש עדין, ציפוי קרמי CQuartz וציפוי PPF לפגוש הקידמי ומכסה המנוע (דבר שאני ממליץ עליו בחום. שווה את האקסטרה השקעה. קל לניקוי ואין פגיעות אבנים שהן בכלל).

כמה ימים לאחר מכן הוכנס אל HI-LED (הדר) - שם זכה לתאורת LED איכותית לתאורת תא הנוסעים, תא המטען וכמובן לתאורת לוחית הרישוי. עכשיו ישנה תאורה טובה מהותית בתא הנוסעים וגוון "מודרני" ללוחית הרישוי.

בשבת אני והעקרבוט חגגנו 10,000 ק"מ (ו-5 חודשים יחדיו).

ב-5600 ק"מ נדלקה נורת לחץ שמן. טלפון לשירות של אבארת' - והקופצה לה בזהירות אל המוסך המרכזי.

היה מחסור של 1.6 ק"ג שמן. מעבר להוספת השמן, בדקו לעומק שהכל תקין ושלא נגרם נזק שהוא מסביב.

בכ-8500 ק"מ קפצתי למוסך "אמיר" - לבדיקת רעשי נקישות קלות מהמתלה האחורי. נתגלה בולם אחורי מרעיש והוחלט כמובן על החלפת זוג הבולמים תחת אחריות. הוזמנו להם במיוחד מאיטליה זוג בולמי ה-KONI FSD.

ב-9000 ק"מ היא חזרה אל מוסך "אמיר" והוכנסה לטובת טיפול קטן (פילטרים, שמן וכמובן בדיקות שגרתיות של מצב הבלמים וכו') - והחלפת זוג הבולמים האחוריים התקולים והמרעישים - עליהם דיברתי קודם לכן.

זה המקום לציין לשבח את מוסך "אמיר" - על השירות, האדיבות והמקצועיות. הכל דופק כמו שעון שוויצרי. תענוג.

מעבר לכך אין הרבה מה להוסיף. עולם אחר לחלוטין בכל אספקט אל מול העקרבוט היוצא. תענוג צרוף 8)

במפתיע (נורא), גם צריכת הדלק טובה מהרכב הקודם - בנסיעות מנהלתיות רגועות הגעתי לא פעם ולא פעמיים לגרד 1:16 (בין תדלוקים כמובן). שזה טיפ טיפה פחות טוב ממה שעושה האטקה באותן הדרכים וצורת הנהיגה.

דוגמא טרייה - בשבת האחרונה עשינו טיול אל הצפון רחוק (איזור הגולן), הרכב עבר כ-600 ק"מ וצריכת הדלק הממוצעת עמדה על 1:13.1 - לא רע בכלל. כמובן שתחת עומס צריכת הדלק משתנה ונעמדת לה על כ-1:8.

תמונות עדכניות משבת - אם תרצו - בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ....

זו צריכת שמן אופיינית לרכבים האילו ?

(צריכה להדלק נורית שמן ? כלומר - מאמין שניתן לבדוק שמן ידנית לפני שהנורית תדלק...?)

התגרזנת קשות ? :lol:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר של קילו וחצי שמן אחרי 5600 ק"מ?! היה למישהו הסבר הגיוני ללמה זה קרה?

מעבר לזה לא נראה שהיא מפגינה אמינות יוצאת דופן, אבל צריכת הדלק מפתיעה לטובה - 1:8 תחת עומס זה לא פחות ממדהים.

הכי חשוב שאתה נהנה איתה!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...