Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת בדילאיי - התחדשנו... פעמיים!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפוך.

קודם פוסט מכירה.

אחרי זה פוסט על הרכב "לימון".

תתחדש. ה500 יפיפייה בשילוב צבעים הזה. תמונות של הפנים התקבלו בברכה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנוע למזלי לא הלך. מנגד - נתגלתה לחות בנוזל הבלימה (נטען שזה מזמן המשלוח ועמידה בנמלים), מה שגרר למקרה או שניים של איבוד בלמים רגעי - מעט מפחיד. החליפו נוזל ואת מערכת הבלימה (להיות על ה-SAFE SIDE) וגם את זה עברנו (בשלום).

באמת?!:shock:

אני התבדחתי...

אני מכיר את התופעה מאופניים, של לחות בנוזל הבלימה. זה לא כיף...

רק מוכיח כמה אתה מאוהב ברכב הזה, אם זה לא הקפיץ לך את כל הפיוזים.

ואיך אומרים, סופטוב, הכל טוב.

רק מראה, שוב, שמה שחשוב זה איך מטפלים בתקלה ובלקוח!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אולי קצת יותר מדי פולניה, אבל אם הייתי מאבד בלמים באוטו שלי, על אחת כמה וכמה אם אני הבעלים הראשון והאוטו באחריות, הייתי עוצר אותו בצד - איך שאפשר, עם הברקסים שחזרו או מעקה בטיחות - מתקשר ליבואן ואומר להם שיבואו לקחת אותו והוא הבעיה שלהם עכשיו.

24 שעות מאוחר יותר הייתי מגיע עם מכתב מעורך דין בבקשה להחזיר לי את מלוא סכום העסקה ואת השנים שחלפו לי מול העיניים באותם רגעים. לקנות מהם עוד רכב?! ועוד את אותו רכב בדיוק (ו... בוא, זה כולה פייסליפט)?!?! איך אומרת חמותי לעתיד: "תגידלי אתההשתגעת?!?!"

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת מגזים.

לא צריך לרוץ לעו"ד, על תקלה שאובחנה ותוקנה, ולא רק תוקנה, החליפו את כל המערכת, כדי לא לקחת סיכון שהאבחנה לא נכונה.

אם אתה מקבל את הטיפול הראוי, מה יש לך בדיוק לתבוע?

לא צריך לקרות - נכון.

אבל ברגע שקרה - טופל.

צריך גם לזכור שלחות במערכת גורמת לרגע של אובדן בלימה, אבל לא משאירה אותך בלי בלמים.

והאם לקנות שוב את אותו הרכב?

אם זו תקלה סדרתית ומוכרת (והיום אפשר לבדוק את זה), אז אתה צודק.

אם זה עניין ספיציפי ולא אופייני, אז אין סיבה להניח שיחזור.

אבל כן, בדבר אחד אתה צודק, באותו רגע עומדים בצד ומזמינים גרר. לא מחכים לפעם השנייה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי רגעי לא רגעי. מבחינתי כל דבר באוטו יכול להתקלקל - חוץ מהבלמים. שיעוף הטורבו, שיתקע הסאנרוף, שהחריץ של הדיסקים יבלע לי את הכספומט בלילה של הוללות מוגזמת, אבל הברקסים?! נאא. no thank you ma'am.

שיקחו את האוטו, מצידי שיהפכו אותו למאקווריום או ישכנו בו מסתנני עבודה. אני לא נוהג באוטו חדש (פאקינג חדש!!) שמשאיר אותי אפילו מאית שניה בלי בלמים. אם אני אדיוט ולא טיפלתי באוטו, כל הז** לי. אבל ככה? אין מצב בחיים. ואם מכתב מעורך דין לא היה מספיק לא שולל שהייתי מגיע עם זה גם לבית משפט בלי שום אפשרות לפשרה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?!:shock:

אני התבדחתי...

אני מכיר את התופעה מאופניים, של לחות בנוזל הבלימה. זה לא כיף...

רק מוכיח כמה אתה מאוהב ברכב הזה, אם זה לא הקפיץ לך את כל הפיוזים.

ואיך אומרים, סופטוב, הכל טוב.

רק מראה, שוב, שמה שחשוב זה איך מטפלים בתקלה ובלקוח!

Falou, שלא תטעה - הקפיץ לי את כל הפיוזים... אבל טופל במידי ע"י המוסך וקיבלתי פיצוי הולם על המקרה - לאור חומרתו.

מאוהב? לא בדיוק. אני חושב שזו מילה שהיא קצת "אובר-רייטד".

יש לה את הקסם שלה ואת האופי שלה - לפעמים היא קמה על הצד האיטלקי, לפעמים על הפולני.

בסופו של דבר - כל הנעת בוקר רועשת מעלה בך חיוך טיפשי, כל כביש מפותל גורם לך לצחוק ויש חבר'ה טובים סביבתך שחולים באותה המחלה. זה לא מעלים את החסרונות שלה (ולקודמת בהחלט היו) אך היתרונות דואגים להרים לך את המורל :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire, קצת סטינו מהנושא וממטרת הדיון, אבל בוא אעשה לך סדר ונסיים עם נקודה זו.

אני אולי קצת יותר מדי פולניה, אבל אם הייתי מאבד בלמים באוטו שלי, על אחת כמה וכמה אם אני הבעלים הראשון והאוטו באחריות, הייתי עוצר אותו בצד - איך שאפשר, עם הברקסים שחזרו או מעקה בטיחות - מתקשר ליבואן ואומר להם שיבואו לקחת אותו והוא הבעיה שלהם עכשיו.

היות ואני מכיר את התחום הזה "טיפה" יותר לעומק ממך (מניסיונות עבר וכעובד יבואן מקביל), אחדד לך:

- "מסוכן, מעצבן, מטריף, לא צריך לקרות". הכל טוב ויפה והאמן לי שאני איתך בעניין. וכאן מגיע ה"אבל" (והוא אבל גדול) - כל עוד הרכב בתקופת אחריות היבואן / יצרן, אתה מחוייב חוקית (!) לתת ליבואן לטפל בבעיה (חמורה ככל שהיא). תתעצבן, תכעס, תאיים, תעיף כסאות ותשבור שולחנות - חובתך היא לתת למוסך / ליבואן לטפל במקור הבעיה. במידה והבעיה חוזרת מספר פעמים (באופן מוגזם וחריג) רק אז יש לך את האופציה לבחור בדרך המשפטית, להשקיע לא מעט כסף בעו"ד טוב, להשקיע לא מעט כסף במהנדס רכב מוכר כדי שיוכיח את הבעיה ורק אז להגיש תביעה לבית המשפט.

אף אחד לא יגיד לך - פ', לאור התקלה שחווית (שהיא אכן מסוכנת וחמורה), החלטנו לפנק אותך ברכב חדש ולקחת את שלך אלינו חזרה בעסקת Buy Back. אם חשבת שזה המצב בארצנו, אתה חי בסרט פורנו...

גם בקליפורניה - שהיא מהמחמירות ביותר בכל נושא הצרכן (לאו דווקא בתחום הרכב אלא בכלל) - יש הגדרות מסויימות וברורות לפני שהרכב נקרא "לימוני" או "בעייתי". אתה צריך להוכיח שלפחות 5 פעמים הבעיה חזרה על עצמה (לאחר שתוקנה) ורק לאחר מכן אתה יכול לנסות ולדרוש רכב חדש - זה בסופו של דבר יקרה, במידה ואכן תפנה לעו"ד. בכל מקרה אחר - הדילר והיצרן ינסו להגיע איתך לעמק השווה עם פשרה "מפתה".

יש יבואנים שיעדיפו לסגור את ה"לכלוך" והצרות בבית - ז"א, לתת ללקוח הצעה מפתה על מנת לסיים את העניינים באופן ראוי ונעים, העיקר לא להגיע לבית משפט או לעיתונות (והעיתונות זה האוייב מס' 1 של כל יבואן - הדבר היחיד שגורם ליבואנים לרטט אימתני בכל מיני איזורים אינטימיים בגופם של המנהלים...).

ומנגד, כיאה למדינתנו היקרה והנורא "טובה לצרכן", יש את היבואנים שלא יעשו כלום מלבד להאשים אותך בהכל - עד שהעניין מתפוצץ להם בפנים (בעזרת שימוש בעיתונאי רכב, מדורי צרכנות וכמובן עו"ד מפולפל), ואז הם מתעוררים בבום ומציעים לך את עסקת הפשרה כדי להשתיק אותך ולסגור עניינים.

24 שעות מאוחר יותר הייתי מגיע עם מכתב מעורך דין בבקשה להחזיר לי את מלוא סכום העסקה ואת השנים שחלפו לי מול העיניים באותם רגעים. לקנות מהם עוד רכב?! ועוד את

אותו רכב בדיוק (ו... בוא, זה כולה פייסליפט)?!?! איך אומרת חמותי לעתיד: "תגידלי אתההשתגעת?!?!"

כמו שאמרתי לעיל - לא יקרה בחלום הכי מוצלח ורטוב שלך. כל עוד לא ניתנה האופציה לתקן (וכל עוד התקלה אינה חוזרת על עצמה מספר פעמים באופן חריג) - אין לך שום זכות לדרוש מהיבואן רכב חדש או כסף... עו"ד שמכיר את התחום ושולט בו יגיד לך את זה בעצמו ולא יכנס לזה בכלל כל עוד לא נתת להם את האפשרות לטפל בבעיה, שזו חובתך החוקית.

נ.ב, "ו... בוא, זה כולה פייסליפט" - לא ככה. גם לי לא היו ציפיות גבוהות מידי - עד ש...

ועשה לי טובה - בוא לא נתווכח על זה - לא החזקת רכב כזה למשך כמעט שנתיים והשתדרגת ל-"כולה FL".

זה רחוק מלהיות FL, השיפור הוא מהותי וקיים בכל אספקט אפשרי. מוכן לארגן לך סיבוב באקסית וסיבוב בנוכחית בכדי שתחוש את השדרוג הגדול שהושקע ברכב מעבר ל-FL (שבוצע כדי ליישר קו עיצובית עם ה-500 הרגילה).

רות סוף :wink:

עריכה אחרונה על ידי RS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי רגעי לא רגעי. מבחינתי כל דבר באוטו יכול להתקלקל - חוץ מהבלמים. שיעוף הטורבו, שיתקע הסאנרוף, שהחריץ של הדיסקים יבלע לי את הכספומט בלילה של הוללות מוגזמת, אבל הברקסים?! נאא. no thank you ma'am.

שיקחו את האוטו, מצידי שיהפכו אותו למאקווריום או ישכנו בו מסתנני עבודה. אני לא נוהג באוטו חדש (פאקינג חדש!!) שמשאיר אותי אפילו מאית שניה בלי בלמים. אם אני אדיוט ולא טיפלתי באוטו, כל הז** לי. אבל ככה? אין מצב בחיים. ואם מכתב מעורך דין לא היה מספיק לא שולל שהייתי מגיע עם זה גם לבית משפט בלי שום אפשרות לפשרה.

כל מנרכת ללא יוצא מן הכלל יכולה להתקלקל (עובד שלי שקנה i10 חדשה איבד גלגל קדמי שבוע מקבלת הרכב). אם לא מדובר בתקלה שחוזרת ולא מצליחים לפתור אמן מה לקחת ללב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פלאשבאקים! תקלות וכאלה עם rs זה אחד והשני זה הטיפול של פיאט בתקלות... אוי ויי.

תתחדש על הרכב, ושלא תמצא תקלות...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם הוא יחיד שזה קרה לו במערכת הבלימה או לא. ובהנחה שלא - מדוע לא יזמו טיפול מונע לכולם?

אני יודע על עוד רכב אחד מהמשלוח שלי שנאלץ להחליף נוזל, אבל הספיק לעשות זאת לפני שארע משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבארת' מהממת. תתחדש. מכונה מרשימה.

יש יבואנים שיעדיפו לסגור את ה"לכלוך" והצרות בבית - ז"א, לתת ללקוח הצעה מפתה על מנת לסיים את העניינים באופן ראוי ונעים, העיקר לא להגיע לבית משפט או לעיתונות (והעיתונות זה האוייב מס' 1 של כל יבואן - הדבר היחיד שגורם ליבואנים לרטט אימתני בכל מיני איזורים אינטימיים בגופם של המנהלים...).

בעצם מה שאתה מתאר זו מן סחיטה. תנו לי הצעה מפתה/פיצוי או שאפנה לעיתונות. כל הכבוד לאבארת' שהתקפלו [בלי ציניות, זה מעשה ראוי]. אני מכיר יבואן אחר שהיה שולח אותך ל-YNET עם תדפיס של נעל על הישבן ;)

איך השירות באבארת' מאז המקרה? האם אתה מרגיש יחס שונה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע על עוד רכב אחד מהמשלוח שלי שנאלץ להחליף נוזל, אבל הספיק לעשות זאת לפני שארע משהו.

החליף סתם או בגלל שלפי הוראות היצרן הגיע הזמן?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...