Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Range rover evoque 2012 משאבת דלק

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 2574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסתי למוסך מורשה ואמרו לי שהמשאבה שבקה חיים ועלות התיקון 6,800₪ עלות משאבה ו200₪ עלות עבודה.

לא הסכמתי והכנסתי רת הרכב לחבר שלא מכיר את האוטו אבל לאחר בדיקה אמר שאין מצב להוציא את המשאבה דרך המקום הקלאסי(מתחת למושב האחורי) ויש צורך לפרק ציריות,דריישפט,טנק שלק ורק אז יגיע למשאבה.

האם מישהו מכיר את הרכב ויודע להגיד האם יש פטנט אחר?

לא הגיוני שבמורשה היו לוקחים עבודה 200₪ אם היה צקיך לעשות את כל העבודה הזו מצד שני הם כל כך טוחנים במחיר החלק שיש להם מספיק מרווח לשלם לי על הרכבה.

אשמח לקבל גם המלצה למוסך שמתעסק ברנג׳ רובר שהוא לא מורשה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שבתמחור העבודה מישהו טעה- תוודא שוב שזה המחיר.

מוסך לא עובד בצורה כזאת כמו שאתה חושב.

יש מחיר לחלק ויש מחיר לעבודה, לא מערבבים ביניהם, וגם אם תשיג לבד את החלק ותתן להם, הם יתקינו לך לפי מחיר העבודה.

דעה אישית שלי שברכב כזה, מטפלים במוסך שעברו אצלו כמה כאלה והוא מכיר את הרכב.

במורשה יבואן יתכן שהם יגלו יותר מקצוענות בתיקון וטיפול ברכב כזה.

ככה תמנע קומבינות ועבודה לא מקצועית.

לפחות מהניסיון שלי.

איפה שאתה כן יכול לחסוך בלי להסתכן יותר מידי, אם תמצא את החלק מספק אמין מחו"ל למשל.

נניח וההפרש יהיה גדול, המחיר של המוצר כולל כל העברות ומשלוחים יצא כ-30-40 אחוזים פחות מעלותו ביבואן, אז אולי יהיה שווה לשקול צעד כזה.

אבל יתכן והמוסך לא ירצה לספק לך אחריות על חלק שלא קנית אצלו.

(על אותה סירה, תבדוק בפורומים בחו"ל אם זו תקלה שכיחה, אולי ישנה הוראת תיקון מהיצרן. או שיתכן שאפשר להזמין קיט ספציפי לשיפוץ המשאבה ולא להחליף את כל המכלול).

בהצלחה.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי nir100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה עם ריינג' רובר מחוץ לאחריות. הוא נראה טוב ולא יקר כי המחיר צונח בגלל עלויות אחזקה מטורפות. חבר שלי פעם אמר שזה רכב לאנשים עשירים מאוד. כאלה שיש להם עוד כמה רכבים ויכולים להרשות לעצמם להשבית אותה לחודשיים עד שיגיעה חלק מחו''ל. רק ככה חוסכים בעלויות. אין באוטו הזה קומבינות וקיצורי דרך. מצד שני קרה לי עם רכב אחר שבמורשה סירבו לקחת חלקים להתקנה בטענה שהם לא יודעים אם זה זיוף או מקורי ולא רוצים לקחת צ'אנס. הם לא עובדים עם חלפים של לקוחות.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש קומבינות אלא להוציא את המשאבה באופן עצמאי.פניתי לפורום בחו״ל וממתין לתשובה.

אין סיכוי שבמוסך המרכזי יסכימו לקבל את חלק שהוא לא שלהם.

מישהו יכול להמליץ על מכונאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במשאבת דלק מס' חלק LR026192, אז היא עולה כ400$ בחו"ל.

שווה להזמין ולהיכנס למוסך שמתמחה בלנד רובר, לא חסר כאלו.

200₪ עבודה זה בטוח לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במשאבת דלק מס' חלק LR026192, אז היא עולה כ400$ בחו"ל.

שווה להזמין ולהיכנס למוסך שמתמחה בלנד רובר, לא חסר כאלו.

200₪ עבודה זה בטוח לא יהיה.

כתוב על המשאבה

LR025599

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקים תחליפיים ללנדרוברים קונים אצל ג'קי באוטו מיני.

תשאל אותו גם על איזה מוסכים הוא ממליץ לטיפול ברכב. הוא מכיר את כולם.

יש כאלה שאני ממליץ להתרחק מהם אבל זה כבר סיפור אחר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...