Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט האץ' חדשה עד 220K

danielharati
שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי קריאה שלי בנושא ורצון לעזור,ארשום כך...

עושה הרושם שאתה לא מתחבר מאוד מאוד ל120.

יכול להיות שטועה ,אבל רושם בהסתייגות מסוימת.

נראה לי שגם אם היתה ידנית,עדיין לא תהייה מסופק

מהחוסר חדות שלה כרכב ארד קור,היא לא ארד קור.

גם GTI גולף לא.

תרשה לי לתת לך עצה אחרונה.

חכה למגאן אם תיובא,ברר על ייבוא אישי אולי.

או חכה שתופיע אחת במודעות שתפגע בול לרצונך.

חכה בסבלנות זו הדעה שלי,אל תתפשר בבחירה,כי

מהצד נראה שאתה בררן גדול וזה מצוין,חכה בסבלנות.

או שתקנה מצובישי איבו 10 מייבוא אישי ותסגור לך את

הפינה.:-)

או רנו מגאן טרופי מייבוא.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2016-01-01&maxMileage=10000&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=16&fuels=PETROL&minPowerAsArray=252&maxPowerAsArray=PS&minPowerAsArray=PS

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ייבוא אישי לרכב שלא רשום בארץ?

אנחנו באירופה במקרה ופספסתי? הוא עשה משהו רע שהוא צריך להתעסק עם זה? עם רישיונות ייבוא? אישורי מוסך ייבואן? ועוד תשלומי שוחד לאנשים? לא חבל על הזמן המאמץ שלו והעצבים?..במדינת ישראל לעשות כזה דבר זה על גבול ההתאבדות.

חבר שייבא רכב אישית לרכב שכן יש לו רישום בארץ מצא את עצמו מקבל תשלומי הפתעה מכל כיוון צורך לתשלום למאכרים(לכל דבר ועיניין) כדי להצליח לשחרר את הרכב. ורק אחרי תשלומים של 15 אלף שקל מעל המתוכנן + רישום של שנת מודל למטה ויד 01 כי הדילר בחו"ל רשם זמנית את הרכב על הכביש שמה הבחור הצליח להעלות את הרכב לכביש 4 חודשים אחרי שנחת בארץ - לא מאחל לשונאים שלי לחוות תהליך שכזה.

לגבי המגאן בייבוא סדיר השאלה היא כמה אתה ממהר לקחת החלטה? האם אתה צריך לבצע את ההתחלפה במידיי או ניתן לחכות?

אם התחברת לTYPE-R באמת ובתמים אני לא חושב שיש טעם לשכנע אותך אחרת..הרי רכב שכזה קונים הרבה עם הלב ולכן הבחירה פה היא אינדווידואלית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ישר להגיד ,אי אפשר,התאבדות וכו.

מה אתה קופץ? :-) טוקטוק אחד.

האפשרות לייבא היא רק דוגמה,לא חייב.

חוץ מזה יש מקצוענים בארץ שהחבר שלך כנראה לא עבד אתם,בגלל זה.

להתייעץ עם רשימה של רכבים שהבחור רוצה ולהגיע למקצוען בתחום שיודע

לענות על כל רשימת הלא יכול או,כן יכול!!!

דוגמה קטנה למה שאפשר לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אומר שזה חוויה נוראית..המקצוענים רוצים 20 אלף שקל על התהליך..או בשמם המקצועי - מאכרים(דוחפים תהליכים בירוקרטיים מבפנים כדי לזרז תהליכים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהדרך קשה לכיוון,אבל צריך לעשות שיעורי בית נרחבים ומקצועיים.

גם אני רוצה להיכנס לסוכנות להזמין ולקבל רכב ומפתח ליד,הורגלנו לכך לא?

לפעמים אן את מה שרוצים,ואפשר לייבא...יכול להיות גם לא משתלם,קשה כן אבל אפשרי.

הם לא מאכרים,הם מקצוענים בתחום שלהם ואתה לא.

אם הייתי יכול להיות מקצוען בכל תחום,הייתי קבלן,יבואן רכב,יהלומן ועוד כמה ששכחתי.

אבל להיות מקצוען בכל אלה,הייתי צריך לחיות עד 200 שנים.

וסליחה על החפירות.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 פעמים פסלו לו את הבקשה לרישוי ייבוא..כי הדגם שמופיע באתר שלהם כדגם שלו משוייך בכלל לדגם אחר לגמרי(פיזית ממשית דגם אחר לגמרי ממה שרשום! למה? ככה).

בנוסף,

אתה חושב שקרסו או כלמוביל שתבקש רישיון ייבוא ויצטרכו לאשר לטפל ברכב הנ"ל על כל החלקים שלו יגידו לך "מה! בטח נעזור לך ברישיון לייבוא אישי..למה לא? בכיף! עלינו!" או שיקרעו לך בפנים מצחוק? והרי ברגע שאתה הוצאת אישור על הדגם אחריך יוציאו עוד והם יהיו מחוייבים לטפל בכל הרכבים האלה.

במילים אחרות - אני בדקתי ועשיתי שיעורי בית...ייבוא אישי, בטח כזה של רכב שלא רשום בארץ, זה להכניס ראש בריא למיטה חולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמתי על רכב שרשום או לא רשום,רשמתי והתכוונתי (אולי אפשר לייבא

שצריך לבדוק ברשומון של משרד התחבורה,איזה רכב אפשר ואיזה לא.

אנחנו סתם חורגים ולא בטוח שאנחנו מדברים על אותו הרכב שהבחור רוצה.

120 יש לה רשיון יבוא ברשומון,נתתי סתם דוגמאות.

המיצובישי EVO10 אין לה ולא רשומה ...רק נתתי דוגמאות ולא מעבר,אנוכי לא

יבואן רכב.

זרקתי רעיון וזהו.

חייבים לברר מס ייבוא ברשומון של משרד התחבורה ומול היבואן.

חוץ מזה יותר קל ללכת לקרסו ולשאול ,מתי מגיעה המגאן RS החדשה ואם בכלל.

אולי תזרוק גם אתה (טוקטוק )רעיונות למה שאפשר ולא למה שאי אפשר,או קשה מאוד.

אם בכל מקום היו אומרים לי מה שאי אפשר לעשות והייתי מקשיב...לא הייתי היום מה

שאני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקנוק אתה הופך את זה להתנגחות מיותרת... תקרא שוב - כולה הציעו לו לבדוק אופציה. לא מוכרים סיפורים ורודים ולא אבטיחים זהובים.

לא צריך לקחת את זה למקום רע בכוח.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי להגיע להתנגחות,

האמירה על ה"חוסר אופטמיות" מרגיזה אותי..לתת עצה ייבוא אישי לרכב שלא ריאלי ואז להגיד שזה שאני נותן את דעתי שהיבוא לא אפשרי בגלל שלא קיים לדגמים הנ"ל רישום ייבוא זה "חוסר אופטימיות"..זה לא במקום - זה עובדה..קראתי גם שנכתב לבדוק אם יש רישום ייבוא..אבל זה דגמים שלא נמכרים באופן סדיר בארץ..אז ברור שלא.

לגבי פות"ש..נתתי את דעתי - אם הוא אהב את הTYPE-R ומבחינתו היא ריאלית לא מוצא סיבה שלא(אמר שהחסרונות שלה כפי שהוצגו לא הפריעו לו)..אם הוא לא ממהר לרכישה שווה לברר מתי המגאן תגיע.

עריכה אחרונה על ידי noknok

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב שלא רשום אתה מדבר? ועל איזה אופטימיות או חוסר אופטימיות אתה מוסיף?

ארשום עוד פעם למה התכוונתי...

אפשר לייבא רכבים או רכב שמתאים לפותח שרשור לארץ אם הוא ירצה בזאת!!!

לא נרשום הפעם שמות של רכבים שלא יפריע לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש נשמע שהתחברת להונדה ובידוד אפשר לשפר באפטר מרקט.

עם כל הכבוד למשפחה אתה הנהג ועיצוב זה דבר שולי כשבאמת זה חיסרון כמעט יחיד. אני הייתי לוחץ ומבקש מהמשפחה לשחרר. אני באוח שאתה עושה פשרות למען משפחה ואים בושה לבקש שיעשו למענך :)

מאידך, המגאן rs היא פשוט וואו גם בנהג לא מיומן שכמותי. מכונית פנטסטית. אני לא יודע מה יהיה עם החדשה אבל אם ישנה אופציה כזו בהחלט ראוי לשקול המתנה. אולי באמת לברר עם קרסו אם ומתי צפויה להגיע. לדעתי יש נציגים עם קשרים בפורום (מישהו אם סמל של אבארת, תסתכל בשרשור הטויינגו gt).

בהצלחה. תודה על הסקירות. כיף לקרוא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי קריאה שלי בנושא ורצון לעזור,ארשום כך...

עושה הרושם שאתה לא מתחבר מאוד מאוד ל120.

יכול להיות שטועה ,אבל רושם בהסתייגות מסוימת.

נראה לי שגם אם היתה ידנית,עדיין לא תהייה מסופק

מהחוסר חדות שלה כרכב ארד קור,היא לא ארד קור.

גם GTI גולף לא.

תרשה לי לתת לך עצה אחרונה.

חכה למגאן אם תיובא,ברר על ייבוא אישי אולי.

או חכה שתופיע אחת במודעות שתפגע בול לרצונך.

חכה בסבלנות זו הדעה שלי,אל תתפשר בבחירה,כי

מהצד נראה שאתה בררן גדול וזה מצוין,חכה בסבלנות.

או שתקנה מצובישי איבו 10 מייבוא אישי ותסגור לך את

הפינה.:-)

או רנו מגאן טרופי מייבוא.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2016-01-01&maxMileage=10000&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=16&fuels=PETROL&minPowerAsArray=252&maxPowerAsArray=PS&minPowerAsArray=PS

אתה צודק ה-120 ממש לא רכב עבורי, גם ה125 רחוקה מלהרגיש הארדקור אבל בעלת איכויות אחרות שחיבבתי וציינתי כאן.

מסכים שגם GTI רכב פשרה, אבל יכולה להיות פשרה שאצטרך להסתפק בה עקב מחוסר באופציות ידניות. אני יודע שגם GTI משופרת לא תתנהג כמו מגאן או טייפ אר אבל יש פוטנציאל להפוך אותה לרכב נחמד.

ואני באמת בררן, קודם כל משום שעבורי זאת הוצאה לא קטנה וגם בגלל שאני מחפש להחזיק רכב לפחות 5 שנים ולא להחליף כל שנה-שנתיים כמו שנפוץ בשוק הספורטיביות.

ייבוא אישי לרכב שלא רשום בארץ?

אנחנו באירופה במקרה ופספסתי? הוא עשה משהו רע שהוא צריך להתעסק עם זה? עם רישיונות ייבוא? אישורי מוסך ייבואן? ועוד תשלומי שוחד לאנשים? לא חבל על הזמן המאמץ שלו והעצבים?..במדינת ישראל לעשות כזה דבר זה על גבול ההתאבדות.

חבר שייבא רכב אישית לרכב שכן יש לו רישום בארץ מצא את עצמו מקבל תשלומי הפתעה מכל כיוון צורך לתשלום למאכרים(לכל דבר ועיניין) כדי להצליח לשחרר את הרכב. ורק אחרי תשלומים של 15 אלף שקל מעל המתוכנן + רישום של שנת מודל למטה ויד 01 כי הדילר בחו"ל רשם זמנית את הרכב על הכביש שמה הבחור הצליח להעלות את הרכב לכביש 4 חודשים אחרי שנחת בארץ - לא מאחל לשונאים שלי לחוות תהליך שכזה.

לגבי המגאן בייבוא סדיר השאלה היא כמה אתה ממהר לקחת החלטה? האם אתה צריך לבצע את ההתחלפה במידיי או ניתן לחכות?

אם התחברת לTYPE-R באמת ובתמים אני לא חושב שיש טעם לשכנע אותך אחרת..הרי רכב שכזה קונים הרבה עם הלב ולכן הבחירה פה היא אינדווידואלית.

אני באמת לא מתכוון להתעסק בייבוא אישי. לגבי מגאן, מניח שזה יקח באזור השנה עד שתגיע וגם אין הבטחה שהיא תהיה מוצלחת כמו הקודמת.

אני מסוגל לשרוד עוד שנה עם הלאון, הרכב משרת אותי נאמנה אבל מיציתי אותו מזמן וקצת קשה להתאפק:-)

הטייפ אר באמת הכי מצאה חן בעייני, כאמור יש 2 אופציות ידניות וההונדה BY FAR טובה לנהיגה מהגולף ואין ספק שזה עשה לי את זה.

פותש נשמע שהתחברת להונדה ובידוד אפשר לשפר באפטר מרקט.

עם כל הכבוד למשפחה אתה הנהג ועיצוב זה דבר שולי כשבאמת זה חיסרון כמעט יחיד. אני הייתי לוחץ ומבקש מהמשפחה לשחרר. אני באוח שאתה עושה פשרות למען משפחה ואים בושה לבקש שיעשו למענך :)

מאידך, המגאן rs היא פשוט וואו גם בנהג לא מיומן שכמותי. מכונית פנטסטית. אני לא יודע מה יהיה עם החדשה אבל אם ישנה אופציה כזו בהחלט ראוי לשקול המתנה. אולי באמת לברר עם קרסו אם ומתי צפויה להגיע. לדעתי יש נציגים עם קשרים בפורום (מישהו אם סמל של אבארת, תסתכל בשרשור הטויינגו gt).

בהצלחה. תודה על הסקירות. כיף לקרוא.

שמח שנהנת מהסקירות, נהנתי לשתף.

גם אני לא הנהג המיומן ביותר וגם לא צריך בשביל להנות מהוט האץ' ראויה. יצא לי לנהוג במגאן 250, ממש רציתי אותה בזמנו לפני שרכשתי את הלאון. לטייפ אר גם כן יכולות ממש גבוהות ואין ספק שאצטרך ללמוד ולהשתפר בשביל לדגדג מגבלות של רכב כזה.

לגבי המגאן החדשה, הרכב עדיין לא הוצג אז אני לא חושב שגם בקרסו ידעו לומר מתי תגיע אבל אנסה לרחרח עם יודעי דבר.

לגבי המשפחה והטייפ אר- אני עובד על זה:wink:

כי במוו 335 לא מנקר עיניים בכלל. קשה מאוד להבדיל בינו ובין מזדה 3.

בדיוק מה שאני חשבתי ואמרתי אבל כנראה שלוגיקה של אנשים שונים גם עובדת בצורה שונה(במיוחד של אנשים בגילאי 60+).

עריכה אחרונה על ידי danielharati
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי בדקתי את כל האופציות האפשריות ולכן הגיע הזמן לסכם.

ברצוני להודות לכל מי שהגיב, עזר וייעץ.

סיכום נושא הפוסט:

כרגע הרכב שאליו הכי התחברתי הוא הטייפ אר אך הסיכויים שארכוש את הרכב לא גבוהים בגלל דעת המשפחה בנושא וגם עקב מחיר גבוה ממה שחשבתי להוציא. התסריט הראלי הוא המתנה לאפריל וביצוע הערכת מצב מחודשת כאשר ינחתו 308GTI, גולף GTI ולאון קופרה(אולי צ'מפיון ייבאו ידנית למען השם) מתוחות.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...