Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי הסבה מקצועית לזבלן (או: השכנים זרקו זוג רמקולים)

flytomars
שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מהזבל - רדיו טייפ בלאופונקט.

עם כרטיס חכם להשבתה.

עריכה - מצטער על התמונות המסובבות (מאשים כרגיל את הנייד בזה).

1482930125648970442821.jpg

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש מגבר יחסית ישן של Harman Kardon AVR 3000, בעיקרון מיועד יותר לסרטים ומשחקים דרך המחשב, ומוזיקה זה יחסית משתנה, פעם ac dc, ולפעמים עובר לרגאיי

כמו שכתבתי כבר - בסכום כזה עדיף לרכוש רמקולים חדשים או יד שנייה.

רק קח בחשבון שהחוליה החלשה אצלך תהיה הרמן קרדון מבחינת רב ערוצי. ( בדו-ערוצי הוא נחמד)

דבר נוסף,אם רוב התכנים שלך זה דרך המחשב? הייתי שוקל לרכוש רמקולים איכותיים למחשב. (סדר גודל של 800 ש"ח) אם אתה רוצה ממש איכות טובה ולקפוץ ליגה? לך על Audioengine +2

http://www.audioengine.co.il/

רמקולים מוזיקליים עם יחידת DAC ו USB. או את אחיו הבכור A5ּ רמקולים נפלאים

שיתנו לך מענה גם למוזיקה במידה ותרצה להאזין לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-JBL305 מוגברים (עם היתרון של הגברת כל דרייבר בנפרד) וטובים מה-A5 בכל בחינה (מלבד עיצוב).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמך. דעתי שונה. ( ל JBL צליל מתכתי/כבד מדי עבורי בהאזנה רצופה)

עריכה,הכי טוב להאזין לכמה סוגים ולהחליט לבד. לכל אחד טעמים והרגלי האזנה שונים.

אין אמת אחת בתחום.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק, הבעיה בחנות שממנה אני קונה (http://www.digitec.ch ) אין אפשרות לבדוק, רק להזמין ואם לא מוצא חן בעיני אפשר לשלוח בחזרה.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר טוב את LSR6325P שעולים כפול.

האזנתי גם ל 305 בזמנו שרכשתי גיטרה חשמלית של Fender. וזו התחושה שלי מהרמקולים.

טוויטר חד מידי לאוזניי - למרות שיש לו נפח/סאונד טוב.

דווקא Audioengine עונים לדרישות שלי יותר. (סאונד נקי,גבוהים מפורטים לא מעיקים,באס נחמד,בימה יחסית טובה לגודל שלו)

וחבל על הוויכוח - בוא נסכים שלא להסכים. לי יש אוזן ודרישות שונות ממך -וזה בסדר.

ברחתי מפורמי אודיו רק בגלל דברים כאלו. (בזבוז אנרגיות שליליות לחינם)

זו הסיבה שאני לא כותב על שום נושא כאן שמוביל לפולמוס על פני עמודים שלמים.

לא רואה בזה שום תרומה בטח לא לאיכות חיי. ( עשיתי את זה כמעט 20 שנים בפורמי אודיו)

לכן אני כותב כאן, ולא שם.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-

LSR6325P לא קשורים בכלל. תכנון אחר לגמרי.

מוניטורים מוציאים מה שיש, אבל אם הגבוהים מציקים, תנמיך את הגבוהים (אפשר ברמקול, אפשר בכרטיס קול עם אקולייזר). זה מותר לשנות את הסאונד של הרמקול, לא כל החדרים זהים ולא כל ההקלטות מאוזנות.

דבר אחר אי אפשר לקחת מה-305, זה שה-sweet spot שלהם מאוד רחב. לא צריך לשבת בול באמצע, והסאונד לא דרמטית כשאתה זז בחדר. זה נהדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק, הבעיה בחנות שממנה אני קונה (www.digitec.ch ) אין אפשרות לבדוק, רק להזמין ואם לא מוצא חן בעיני אפשר לשלוח בחזרה.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

אז תזמין, ואם לא טוב, תשלח בחזרה.

רק שים לב, ה-JBL מוגברים. הם צריכים לקבל אות ישירות מהכרטיס קול במחשב, לא מהמגבר, אלא אם למגבר יש יציאות מתאימות, לא מוגברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון בעתיד לעבור ל5.1, השאלה האם הרמקולים הללו (jbl,audioengine), יתאימו למשימה?

לא בטוח,

אם זה רק עבור רב ערוצי, הייתי הולך על סט שלם של רמקולים לקולנוע ביתי.

חבל להשקיע על רמקולים קדמיים איכותיים (כמה טובים שהם יהיו) בלי לקבל חווית קולנוע האמיתית. (סאב,סראונדים ובמיוחד סנטר) זה מתאים למי שרוצה לשלב את שני העולמות בלי לוותר על איכות שמיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחר אי אפשר לקחת מה-305, זה שה-sweet spot שלהם מאוד רחב. לא צריך לשבת בול באמצע, והסאונד לא דרמטית כשאתה זז בחדר. זה נהדר...

באזנה קריטית ובדיקת ציוד, חובה להיות בנקודת SWEET SPOT.

מודה שגם אני, ולמרות שאני חובב מוזיקה - איני נמצא תמיד ב- SWEET SPOT

כי אני אוהב לעשות עוד כמה דברים תוך כדי. עניין של הרגל מילדות.

בעבר הרחוק תמיד הייתי אומר שההנאה הכי גדולה שלי ממוזיקה -זה ברכב. (כמובן מערכת בהתאם)

כי רק שם אני יכול לשמוע ווליום שאני בוחר,ז'אנר שאני אוהב בלי שיגידו לי "כואב הראש" תנמיך

בלי הפרעות (פלאפון וכד') ריכוז מקסימלי, אקוסטיקה מעולה בחלק מהרכבים. חוויה למי שיודע מה זה מערכת איכותית ברכב. (לא מערכת שהולכים 20 מטר מהרכב לבדוק איך שומעים, בחוץ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מבקש לנצל"ש בעקבות מציאות בזבל השכונתי.

ובכן, טייפ דק דאבל קאסט של שרווד דגם DD1010C משנת 1991 - במצב טוב, כמובן שהגומיות הפנימיות התפוררו לחלוטין. הזמנתי מאיביי ואני מקווה שהוא תקין.

ובנוסף, קומפקט דיסק קנווד, מדגם DPM-97 עם מחסנית ל- 6 דיסקים.

האם מישהו מכיר מקום שיוכל להחליף גומיות לטייפ באזור המרכז ? כמה אמור לעלות כזה דבר ?

תודה

20180604_203221 - Copy.jpg20180604_203206 - Copy.jpg

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שוקל תיקון לבד, יש באיביי/עלי סטים של גומיות במגוון גדלים:

https://www.ebay.com/itm/35pcs-Useful-Mix-40-110mm-Cassette-Tape-Machine-Assorted-Common-Rubber-Belt/401279743969?hash=item5d6e22f7e1:g:-BMAAOSwfVpYrBFC

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...