Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי פיספסתי: יש מישהו שעידכן בהצלחה גירסה לWAZE חדש - 4.9+ על המערכת של גילקאר Q-ROI שצמפיון מתקינים?

כן, עובד ללא בעיות. עדיין קופץ הודעה להוסיף תמונה אבל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עובד ללא בעיות. עדיין קופץ הודעה להוסיף תמונה אבל!

OK, בדקתי בנייד, וגם בגרסה החדשה יש את הבקשה המעצבנת הזאת. מסתבר שזו בעייה ידועה בWAZE:

https://waze.uservoice.com/forums/59223-waze-suggestion-box/suggestions/10550907-turn-off-photo-request-at-destination

אז כעת אין לך ברירה, אלא לעבור לiGO ... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, בדקתי בנייד, וגם בגרסה החדשה יש את הבקשה המעצבנת הזאת. מסתבר שזו בעייה ידועה בWAZE:

https://waze.uservoice.com/forums/59223-waze-suggestion-box/suggestions/10550907-turn-off-photo-request-at-destination

אז כעת אין לך ברירה, אלא לעבור לiGO ... ;)

When hell freezes over, as they say...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) ... סתם מסקרנות, בכלל השתמשת בIGO NEXTGEN בזמן האחרון (בעיקר ברכב) ? חוץ מהקטע של הקשקוש החברתי, מה שם מפריע לך בעיקר (כי טיפול בעומסים כבר יש) ? עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) ... סתם מסקרנות, בכלל השתמשת בIGO NEXTGEN בזמן האחרון (בעיקר ברכב) ? חוץ מהקטע של הקשקוש החברתי, מה שם מפריע לך בעיקר (כי טיפול בעומסים כבר יש) ?

חייב לציין שלא. הייתה לי טראומה מהפעם האחרונה שכן. כדי להיות הוגן, אני אתקין ונראה איך זה עכשיו.

הכי קריטי, זה מצלמות ומשטרות BUILT IN, אם אין את זה - זה מאוד בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא השרשור. היום יצא לי לדבר עם המנהל הטכני של תחום הפרטיות ומסחריות של VW (מקווה שזכרתי נכון את תפקידו), השיחה נבעה מנושא אחר, אך כמובן שהעליתי את נושא המקטים הלא נתמכים. גם הוא הסכים שיש הרבה "חרטוטים" מדוע אנחנו מקבלים רכבים שאינם תומכים.

לדבריו, לעולם לא נוכל לעדכן את המקטים הלא תומכים לגירסא שתתמוך ב AA או CARPLAY (כמו שכולנו כבר שיערנו). VW בישראל לא יציעו אופציה להחליף את היחידה המרכזית והבקרה בגלל עלות לא סבירה ללקוח. מכיוון שנדרש לקודד את היחידות שתומכות, וצ'מפיון מחוייבת ליצרן וישנה שקיפות כאשר מחברים את הרכב למערכות, גם לא יהיו מוכנים לבצע את העבודה במידה שהלקוח יגיע עם יחידות שרכש באופן עצמאי. הוא אמר באופן מפורש שניתן לעקוף את הגבלת הקידוד (כמו החברה הפולנית המדוברת), ובשטחים ישנן הרבה יחידות שמשרתות לא את הרכב המקורי שהותקנו בו...

כלומר, מי שירצה לשמור את אחריות היצרן יצטרך לעשות זאת עם איש מקצוע לא משוייך לצ'מפיון, וככה"נ לאחר 3 שנות האחריות הראשונות. לא שנוכחנו למצוא מישהו שמסוגל לעשות זה מא' עד ת'.

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תקרא את הת׳רד הזה

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?7162969-Troubles-with-activating-Discover-Media-retrofit-at-VW-dealership#/topics/7162969?_k=arst9w

הבחור קנה מכשיר באופן עצמאי, הלך למוסך מורשה והם עזרו לו (בתשלום כמובן) לקודד את המערכת ולבטל את ההגנה.

החברה בפולין (יש גם בגרמניה מסתבר - מחכה להצעת מחיר) משתמשת במכשיר דיאגנוסטיקה של VW על מנת לקודד את המכשיר.

בהסבר יחסית פשוט, מערכת ההגנה אינה יכולה לנעול את המערכת בהפעלה במעבדה מכיוןן של הוא לא מחובר לMaster gateway של הרכב.

במצב כזה ניתן לחבר מערכת דיאגנוסטיקה ולקודד את המספר שלדה של הרכב שלך לתוך המכשיר.

כשתתקין את המכשיר המשודרג ברכב, הוא יבדוק את המספר שלדה מול הgateway ויאמת אותו. במידה ואין תיאום, המכשיר ננעל.

עכשיו ממה שאתה אומר, אם אני אתקין מערכת משודרגת, צ׳מפיון לא תתן לי לממש אחריות? איזה אחריות? כללית או ספציפית לרדיו?

אם זה לרדיו, אין לי שום ציפיה לממש אחריות על מכשיר שלא נרכש מהם. מקובל לגמריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תקרא את הת׳רד הזה

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?7162969-Troubles-with-activating-Discover-Media-retrofit-at-VW-dealership#/topics/7162969?_k=arst9w

הבחור קנה מכשיר באופן עצמאי, הלך למוסך מורשה והם עזרו לו (בתשלום כמובן) לקודד את המערכת ולבטל את ההגנה.

החברה בפולין (יש גם בגרמניה מסתבר - מחכה להצעת מחיר) משתמשת במכשיר דיאגנוסטיקה של VW על מנת לקודד את המכשיר.

בהסבר יחסית פשוט, מערכת ההגנה אינה יכולה לנעול את המערכת בהפעלה במעבדה מכיוןן של הוא לא מחובר לMaster gateway של הרכב.

במצב כזה ניתן לחבר מערכת דיאגנוסטיקה ולקודד את המספר שלדה של הרכב שלך לתוך המכשיר.

כשתתקין את המכשיר המשודרג ברכב, הוא יבדוק את המספר שלדה מול הgateway ויאמת אותו. במידה ואין תיאום, המכשיר ננעל.

עכשיו ממה שאתה אומר, אם אני אתקין מערכת משודרגת, צ׳מפיון לא תתן לי לממש אחריות? איזה אחריות? כללית או ספציפית לרדיו?

אם זה לרדיו, אין לי שום ציפיה לממש אחריות על מכשיר שלא נרכש מהם. מקובל לגמריי.

לא שאלתי אותו במפורש על שדרוג עצמאי והשפעה על אחריות כלשהי. אינני יודע מה הדין לגבי ביצוע עבודות אצל מוסך אינו מורשה בזמן אחריות יצרן והשלכתו על האחריות, אולי יש מישהו בקהל שבקיא בנושא ויכול להגיב. כמו שאמרת, אני מניח שיסירו אחריותם לפחות מהמערכות המוחלפות, אבל לא בטוח שרק. בגלל שיש נגיעה בנושאים נוספים - כמו מערכת חשמל, קידוד מחדש, יכול להיות שזה יפתח להם פתח להסרת אחריות מנושאים נוספים.

אני מאוד אשמח לבצע את ההחלפה, במידה שהמחיר יהיה סביר ונושא האחריות יהיה ברור. נושא חוסר התמיכה מאוד מציק לי.

עברתי על הפוסט המלא, לבחור (לפחות לפי העידכון) לא הצליחו להתקין בצורה מלאה את DISCOVERY MEDIA. יש לו בעיות עם ה BT לטלפון והניווט הפנימי. יכול להיות שעם ה DISCOVERY PRO הוא הצליח להתגבר על הבעיות...

quote_icon.png

Originally Posted by
cosm
viewpost-right.png

Have you found the way to resolve your issue? I am experiencing exactly the same one, and hoping you point me out the right way to make my Discover Media navigation work. Thanks in advance.

No , there seems to be no solution for the Discover Media units . It's finally easier with a Discover Pro unit

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שלא. הייתה לי טראומה מהפעם האחרונה שכן. כדי להיות הוגן, אני אתקין ונראה איך זה עכשיו.

הכי קריטי, זה מצלמות ומשטרות BUILT IN, אם אין את זה - זה מאוד בעייתי.

מצלמות יש. משטרות - לא יודע. תוכל לתקין את הגרסה מההפניה כאן (אני העברתי אותה דרך גוגל דרייב). כמובן שצריך להתרגל לממשק השונה/חדש שם. מוד 3D די 'מגניב'...

אני מאוד אשמח לבצע את ההחלפה, במידה שהמחיר יהיה סביר

כדאי מאוד שנצא כולנו מהסרט הזה, ולא נחייה באשליות. זה להבנתי אלפים רבים של שקלים.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי מאוד שנצא כולנו מהסרט הזה, ולא נחייה באשליות. זה להבנתי אלפים רבים של שקלים.

אין פה סרט. סרט זה היה במידה והיה בלתי אפשרי להתקין מערכות משודרגת.

אפשר לבצע השדרוג במחיר של כ5000 שח. זה לא רחוק מהמחיר של האנדרואיד.

כפי שציינתי, יש חברה בגרמניה שגם מוכרת מכשירים מקודדים. אני מאמין שהם יהיו קצת יותר זולים מהפולנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה לך את החשבון הסופי, כולל עבודה/התקנה כאן - נדבר... :)

עלות המערכת שגילקאר מתקינים כתוספת - כ350-450$ להערכתי (ללא התקנה).

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...