Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - ציפוי Nanolex Si3D

שימו לב! השרשור הזה בן 2882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אין מושג (התנסיתי רק באופטי קוט, יישום קל ונוח למשתמש המתחיל שיודע לנגב היטב אחרי כל פאנל) אבל החברה הזאת (ננולקס) לא מריחה לי טוב. אבל אל דאגה, עוד מעט יאיר עזר יבוא ויסביר לכם הכל

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאחור, העתיד היום זה מציאות מדומה. בקרוב תיישם ציפוי דמיוני על הפרארי המדומה שלך.

(הם כבר משווקים ציפוי מדומה לזה)

חולה על התגובות שלך, אתה גם מקצועי וגם משעשע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אין מושג (התנסיתי רק באופטי קוט, יישום קל ונוח למשתמש המתחיל שיודע לנגב היטב אחרי כל פאנל) אבל החברה הזאת (ננולקס) לא מריחה לי טוב. אבל אל דאגה, עוד מעט יאיר עזר יבוא ויסביר לכם הכל

יאיר עזר רצה להגיב בנושא, אבל הוא טוען שמחקו לו את התגובה והוא שלח לי בפרטי, אני לא מפרסם את התגובה כי לא הבנתי מה לא בסדר במה שהוא רשם שהביא למחיקת התגובה לדבריו, התגובה נראית לגיטימית לחלוטין, אבל אני ממתין שיענו לי על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב אלטר היקר מסר הודעה לעיתונות:

"לכל שאלות של חומרים מי שקונה ממני יכול לפנות אלי

תלמידים שלי או אלו שרכשו ואו אלו שעובדים עם חומרים שאני נציג לא רוצים מלחמות וגם אני

מי שמתאים לו חומר זה או אחר בבקשה

בקרוב יהיי לי אתר עם כל הסברים ומתורגם לעיברית מגרמנית עבור כל חומרים כולל ננו קרמי s3id וגם סידרה למורשים סגורה s3id hd

תעודות אחריות מnanolex גרמניה כולל שלי ברכישת כל מוצר לפי הוראות כל יצרן כולל ננולקס

טל שלי לשאלות והדגמות

0544257236

חינם.

כל אחד מוזמן להדגמות ולקבלת דוגמיות חינם אני לא מחפש מלחמות עם נציגי ננו אחרים עם חלקם אני ביחסים טובים ולא מחפש לריב בפורום ואמרתי לעזר לא להיכנס למריבות וגם לאחרים לא לעשות מלחמה עם נציגים שהם ספונסרי הפורום. אני כן בעד תחרות אבל תחרות הוגנת כמו באירופה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלחמות?

ריבים?

זה פורום פתוח, כל אחד מוזמן לתת את דעתו וחוות דעתו מנסיונו האישי/לא אישי על כל מוצר כזה או אחר.

זה שיש העדפה ברורה, לפחות בשרשור הזה, למוצר אחר ממה שיעקב משווק, לא אמור לגרור לשום דבר.

זכותו של כל אחד להביע דעה, זכותו של יעקב לא להסכים/לאהוב/לכבד אותה.

אבל מכאן ועד למושגים כמו ריב ומלחמה?

משחקי הכס זה כאן?

כולה הובי לא מזיק, ואנשים שאוהבים לקבל תמורה מלאה לכסף להתדיין על כך תוך שיתוף אחרים.

לנחות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רקע לדברים, עזוב. תדאג לפופקורן וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע ולא מעוניין לדעת על שום סכסוך כזה או אחר, אני מביע את דעתי האישית, אני לא מייצג אף אחד מלבד את עצמי, לא משווק שום מוצר ולא מקבל כסף משום יצרן.

אני פה בשביל לעזור לאחרים וגם ללמוד דברים חדשים תמיד, זכותו של כל אחד לדעתו, ויותר מזה, חובה להתדיין ככול הניתן.

אחרת מה הטעם? אותי לא מעניין מי ספונסר פה ומי מתחרה, ומי מקבל מה ממי, כל עוד שאפשר להתדיין באופן חופשי ופתוח עם תרבות דיון נורמלית, הכול בסדר.

עזוב את הפופקורן ולך תשתה מים, רקע יש לי במחשב והוא די אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...