Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בבלימה!

the_player
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו היה במוסך שבועה (לאחר תאונה). ועכשיו שעשיתי עליו סיבוב קצר, הבלמים מאוד קשים, ומגיבים מאוד לא טוב, וגם כשניסיתי לנעול גלגלים, הם לא ננעלו. מה יכולה להיות הבעיה?

קשה לי להאמין שבמוסך אם נגעו ב מערכת הבלמים, אז לא ניקזו אויר!

יכול להיות שזה בגלל שהאוטו לא היה יותר משבועה בשימוש, אז יקח כמה לחיצות עד שזה יסתדר?

כי אחרי איזה 5 לחיצוץ הם הגיבו קצת יותר טוב, אבל עדיין רחוק מהאופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בחיי בלא מעט מוסכים שלא טרחו לנקז אויר מהבלמים כמו שצריך, אבל במקרה כזה אתה אמור לקבל דוושת בלם רכה וספוגית.

אם היא קשה מאוד, יכול להיות שניתקו לך את הבוסטר - מגבר הבלם. יש צינור אויר שאמור לרוץ מסעפת היניקה לכיוון תוף מתכת גדול שנמצא בין משאבת הבלם לקיר האש (החתיכה של האוטו שבין המנוע לתא הנוסעים). בדוק שהוא מחובר.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא החליפו רפידות!

התחושה כאשר רני לוחץ כאילו יש ABS, ולא ממש נירא לי שהוא עשה לי בונוס והתקין על חשבונו :)

התחושה היא שהגלגל פשוט לא ינעל, ולרגע הוא ננעל, וגם זה בלחיצה חזקה, ואז מיד שומעים שהוא משתחרר.

כאילו שחסר לחץ שם או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו היה במוסך שבועה (לאחר תאונה). ועכשיו שעשיתי עליו סיבוב קצר, הבלמים מאוד קשים, ומגיבים מאוד לא טוב, וגם כשניסיתי לנעול גלגלים, הם לא ננעלו. מה יכולה להיות הבעיה?

קשה לי להאמין שבמוסך אם נגעו ב מערכת הבלמים, אז לא ניקזו אויר!

יכול להיות שזה בגלל שהאוטו לא היה יותר משבועה בשימוש, אז יקח כמה לחיצות עד שזה יסתדר?

כי אחרי איזה 5 לחיצוץ הם הגיבו קצת יותר טוב, אבל עדיין רחוק מהאופטימי.

שלום.

יש רק בעיה רוצים לעזור אבל אי אפשר כי אנחנו לא קוסמים!!!

אתה שואל שאלה אבל לא מציין איזה רכב ומה סוג התאונה ואייך אתה מצפה לתשובה רצינית?

כמו כן מה תוקן ברכב אנה הסבר ונישתדל לעזור.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך רואה מה זה משנה מה קרה ואיזה רכב, סך הכל שאלתי מה יכולות להיות הסיבות לזה, והאם זה יכול להיות פשוט זמני. אבל אין בעיה!

הרכב הוא מיצובישי לנסר 89.

התאונה ניגרמה כתוצאה מעליה על מכסה ביוב פתוח, והלך המשולש, וכל מערכת ההיגוי בגלגל הימני.

הנזק היה הסך של 3700 ש"ח (מקווה העיריה תחזיר).

אני לא בטוח שבכלל נגעו במערכת הבלימה, רוב הסיכוים שלא.

וכמו שאמרתי, האם זה יכול להיות כתוצאה מכך שהאוטו עמד 9 ימים, ואולי נוזל הבלמים קצת שינה את צמיגותו במזג אוויר הזה, ויקח לו כמה עשרות קילומטרים לחזור לקדמותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...