Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה סרטונים:

תלתן:

רגילה:

גם האמריקאים קיבלו סיבוב:

First Drive: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio | Automobile

2017-Alfa-Romeo-Giulia-front-three-quarter-in-motion-19.jpg?interpolation=lanczos-none&fit=inside%7C906%3A535&crop=906%3A535%3B%2A%2C%2A

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה מתחילה כבר בכותרת - Audi fighter? לא ממש. ג'רמי קלארקסון הטיב לתאר את לקוחות אאודי כמנהלי ביניים מדוכאים של חברות צמנט גרמניות. אלו אינם נמנים, ככל הנראה, על קהל היעד שהנהלת אלפא רומאו רואה מול עיניה.

עם יעד סופר דופר שאפתני של 400 אלף מכוניות עד סוף 2018, אין לך שום מקום לברור אם אתה רוצה שהלקוח יהיה מנכל חברת צמנט או פלייבוי קשיש מלוגאנו.

אתה חייב להעיף מכוניות כמו לחמניות לכל מי שיש לו מספיק כסף וגם למי שיש לו "מספיק קרוב".

עניינית להערה של האהבל, כאילו מעניין מישהוא באוודי למי הם מוכרים, כל עוד המכירות בקצב הזה.

כאילו מנכ"ל קיה יושב בקוריאה בתוך הר של כסף ובוכה על זה שהוא מוכר לפרולטריון ולא לגברדיה של מרקל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית שותף לה בלי קשר למה שייכתב על האוטו, איך שהאוטו ייסע או איך שהוא ייראה, ממילא. אז מה זה משנה באמת? :roll:

צודק 100%, אבל זה לא בגלל איזה שנאה אבסולוטית שאתה רומז עליה אלא ממניעים הרבה יותר פרגמטים.

מהנסיון שלי, פרויקט שנכשל מספר פעמים וסובל מעיקובים רבים ומהחלפת מנהלים באמצע הדרך, בד"כ יוצא כמו שזה נשמע.

אני לא מאלה שמאמינים בניסים, בשביל תוצאה מתוקתקת צריך לעבור דרך מסויימת והן המהמורות בדרך והן הויתור על פיתוח על הכביש בעיניי זה תמרור אזהרה.

והלוואי ואתבדה ואלפא תאכיל את המשולש הגרמני קצת האמבל פאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם יעד סופר דופר שאפתני של 400 אלף מכוניות עד סוף 2018, אין לך שום מקום לברור אם אתה רוצה שהלקוח יהיה מנכל חברת צמנט או פלייבוי קשיש מלוגאנו.

אתה חייב להעיף מכוניות כמו לחמניות לכל מי שיש לו מספיק כסף וגם למי שיש לו "מספיק קרוב".

עניינית להערה של האהבל, כאילו מעניין מישהוא באוודי למי הם מוכרים, כל עוד המכירות בקצב הזה.

כאילו מנכ"ל קיה יושב בקוריאה בתוך הר של כסף ובוכה על זה שהוא מוכר לפרולטריון ולא לגברדיה של מרקל.

בוודאי, רק שאנחנו מדברים כנראה על דברים שונים. אני מניח ששמעת על פילוח שוק וקהלי יעד.

אף אחד, לא באלפא ולא בב.מ.וו או אאודי יגיד לפלוני "לא, אתה לא מתאים לנו לפרופיל ולכן אינך יכול לרכוש את המוצר שלנו". מנגד, מוצר נבנה על בסיס קהל יעד מסויים אשר מכתיב כיצד יראה המוצר.

אלפא ג'וליה ואאודי A4 אמנם יושבות באותו סגמנט ומחירן דומה, אך קיימת חפיפה חלקית בלבד בין קהלי היעד שלהן. ג'וליה וסדרה 3 לעומת זאת חולקות קהל יעד גדול יותר.

אגב, מדברים על 2020, לא 2018.

מהנסיון שלי, פרויקט שנכשל מספר פעמים וסובל מעיקובים רבים ומהחלפת מנהלים באמצע הדרך, בד"כ יוצא כמו שזה נשמע.

אני לא מאלה שמאמינים בניסים, בשביל תוצאה מתוקתקת צריך לעבור דרך מסויימת והן המהמורות בדרך והן הויתור על פיתוח על הכביש בעיניי זה תמרור אזהרה.

פרוייקט שנכשל מספר פעמים - מתי? רק עכשיו יצא לאוויר העולם.

מי אמר לך שויתרו על פיתוח על הכביש?

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*לא הרכב נכשל, פרוייקט התכנון שנדחה מספר פעמים והחליף מנהלים באמצע ואיזה אינסידנט בטיחותי שהוכחש נמרצות.

אבל עזוב, זה מאחוריינו, עכשיו הרכב צריך להוכיח את עצמו "על הכביש".

כרגיל, נאחל לו הרבה בהצלחה.

*פעם אחרונה שראיתי, דיברו על 2018 אבל אם גם בזה יש דחיות, מי אני שאתפלא על אלפא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מה שהוא אמר מהשניה הראשונה. שזו הרגשה שלו (שאני שותף לה).
ברור שזה מה שהוא אמר, לא מבין את פישרה של החזרה שלך על האמירה, כן מבין את הצורך לומר שגם אתה שם, לא חדש וגם די מרגיע שבסך הכל אנחנו מצויים במקום של יציבות. העובדה שנדרשתי להגיב נגעה לטענה שייחסתי "הכרזה חגיגית" למי שלא הכריז.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה מה שהוא אמר, לא מבין את פישרה של החזרה שלך על האמירה, כן מבין את הצורך לומר שגם אתה שם, לא חדש וגם די מרגיע שבסך הכל אנחנו מצויים במקום של יציבות. העובדה שנדרשתי להגיב נגעה לטענה שייחסתי "הכרזה חגיגית" למי שלא הכריז.

יודע מה, אתה באמת דרמטי.

לא נדרשת לשום דבר.

לקחת את ציון התחושה שלי, תחושה - וניפחת אותה לממדי הכרזה.

יש לי ספקות, לגיטימי.

ראיתי את המכונית וישבתי בה בז'נבה - לא נפלתי מהכיסא. גם כן לגיטימי.

ההסטוריה של אלפא רצופת הבטחות לא ממומשות וכמעטים - את זה גם אתה יודע.

לא נראה לי שבגירה, אני או כל אחד אחר בפורום היה שמח לראות את הג'וליה כושלת. נהפוך הוא.

אבל זה לגיטימי להביע ספקות ולא ללעוס את כל מה שמאכילים אותך בכפית.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה נורות אדומות שנדלקו בדרך להשקת הרכב, אני לא מאמין שיש חובב רכב אחד בעולם שרוצה לראות את אלפא נכשלת עם הרכב הזה.

חובת ההוכחה היא על הג'וליה עכשיו, גם בהשקה וגם בשנים שאחריה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה, אתה באמת דרמטי.

לא נדרשת לשום דבר.

לקחת את ציון התחושה שלי, תחושה - וניפחת אותה לממדי הכרזה.

יש לי ספקות, לגיטימי.

ראיתי את המכונית וישבתי בה בז'נבה - לא נפלתי מהכיסא. גם כן לגיטימי.

ההסטוריה של אלפא רצופת הבטחות לא ממומשות וכמעטים - את זה גם אתה יודע.

לא נראה לי שבגירה, אני או כל אחד אחר בפורום היה שמח לראות את הג'וליה כושלת. נהפוך הוא.

אבל זה לגיטימי להביע ספקות ולא ללעוס את כל מה שמאכילים אותך בכפית.

עזוב את ענין ההכרזה, אתה בשלך, אני בשלי, מי שרוצה לראות למה התכוונתי יתכבד ויקרא שוב את הפוסט המקורי לו התייחסת. קשה מצד שני שלא להבחין ולא בפעם הראשונה שחברים כאן מעלים השערות מופרכות, כאלו המתייחסות למכוניות שאינם מכירים, לא התנסו בנהיגתן, אין להם מושג על מיצובן ויכולותיהן למעט מה שפירסם היצרן, והנה להם כבר יש הרגשה שהאוטו הזה שהתכוון להיות משהו אחד, הוא בכלל משהו אחר, בכלל לא דומה ורק למחיר יש קשר לאותה הצהרת כוונות והכל בליווי הסברים מלומדים ולוגיקה מבטון. אז אותי הלוגיקה הזו לא משכנעת, רחוק מכך ולמיטב הבנתי גם זה לגיטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

בחייתאק, אני רק אמרתי (בדיוק כמו שימרון) את האני מאמין שלי.

אם זה כ"כ קשה לך אפילו לשמוע מה אחר חושב שאתה ישר מתנפל עלינו, נו, זה לא חדש בשרשורים שאלפא מופיעה בכותרת אבל חבל, חבל שזו תרבות הדיון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, הויכוח מיותר.

תסמונת מבקר המסעדות/תיאטרון וכו' ממשיכה.

יש שקוראים בשקיקה ומקבלים ויש שרואים דרך הביקורת. לא תשנה דרכי עולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

בחייתאק, אני רק אמרתי (בדיוק כמו שימרון) את האני מאמין שלי.

לפחות עכשיו די ברור מה ה"אני מאמין" שלך בנוגע לאלפא [emoji6] לא שלא היה ברור לפני כן, אבל, מה שנקרא, ההודאה היא מלכת הראיות [emoji6]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לדייק, ה"אני מאמין" שלי בנוגע לגו'ליה לאור השתלשלות הארועים בפרויקט יצירת הרכב.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...