Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השם של הפלטפורמה, גימיק או לא, מעניין אותי פחות מאשר תוצאות האח הגדול לדורותיו. מעניין אותי התכלס. התכלס אומר רכב חדש, שמהתרשמות סטטית מאד מצא חן בעיניי, ועיתונות הרכב העולמית, כולל מקטרגי אלפא מסורתיים כמו EVO, בינתיים משפריצים ניטים. אז מה שנקרא - so far, so good, ומבחינתי שיקראו לפלטפורמה ז'וז'ו חלסטרה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שנאה במצוטט הוא אותו תהליך מדורג שמתחיל בספק קל, מהול בשאלות תם, חלקן אולי מתבקש ועד לסיום המוחץ גם אם ה"עדין", זה שמספר לנו שיש כאן כנראה ענין עם מה שאינו יותר מפאסאט בלבוש אקזוטי עם תג מחיר הזוי. עוד צעד אחד קטן ואפשר להכריז בחגיגיות שמדובר בעוד פלופ מבית פיאט. וכל זה מבלי לראות ( טעיתי יש דווקא רשמים מממצב סטטי, מתנצל ), מבלי לנהוג, אכן מרשים.

אוי, כמה שאתה דרמטי...

כשהתלהבתי מהטיפו ומה-124 (סטטית, מבלי לנהוג) אני מבין שזה עבר את מבחן הרועי :wink:

לא הכרזתי חגיגית, רשמתי שיש לי הרגשה.

ניפגש בעוד שנה לראות הכצעקתה.

בינתיים, ביקורת נוספת שנראית לי מאוזנת ולא מתלהבת/מתלהמת;

http://www.whatcar.com/news/2016-alfa-romeo-giulia-22-multijet-180-review/

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורת אומרת, בגדול, שהרכב מצטיין דינאמית ונחות מהגרמניות באיכות הפנים. בגדול, טרייד-אוף סביר.

אכן, רק בהסתייגות מובנת כי הרכב נבחן רק בבאלוקו...

המבחן האמיתי מחכה בחוץ, על כבישים אמיתיים ובמבחנים השוואתיים.

אגב הטרייד אוף שציינת, ביגואר XE המצב הרבה יותר רע מבג'וליה, הן מבחינת עיצוב ואיכות חומרים והן מבחינת מרווח מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-XE - ישבתי בה, כידוע לך, ומהתרשמותי היא נחותה לעומת רוב המתחרות שלה, והג'וליה בכלל זה. לגבי נהיגה - כמה וכמה מחבריי שנהגו בה התאכזבו מאד.

לגבי מבחן בבאלוקו - אני לא חושב שהוא רלוונטי לדגמי הג'וליה הרגילים שאינם QV.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מבחן בבאלוקו - אני לא חושב שהוא רלוונטי לדגמי הג'וליה הרגילים שאינם QV.

רק שזה מה שהיה. הזמינו עשרות רבות של עתונאים וכולם נהגו מספר הקפות במגוון דגמי ג'וליה במסלול.

היו שם דיזלים בכמה ורסיות ו-QV, בשני המקרים עם תיבות ידניות ואוטומטיות להתרשמות.

בכל הביקורות שקראתי, אגב, העדיפו את התיבה האוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק מה היה. פשוט לדעתי מבחן למכוניות מסוגן של ה-QV/M3/ATS-V/C-AMG במסלול רלוונטי, ומבחן לדגמים הבסיסיים הרבה פחות. זה אולי נותן אינדיקציה להיבטים כמו בידוד רעשים וכו', אבל לא לענייני נוחות או נהיגה מנהלתית, כי אני ממש רוצה לראות חבורת עיתונאי רכב נוהגת מנהלתי במסלול.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, כמה שאתה דרמטי...

כשהתלהבתי מהטיפו ומה-124 (סטטית, מבלי לנהוג) אני מבין שזה עבר את מבחן הרועי :wink:

לא הכרזתי חגיגית, רשמתי שיש לי הרגשה.

ניפגש בעוד שנה לראות הכצעקתה.

לא צריך לעוות בכדי להמחיש טיעון, ה"הכרזה החגיגית" היא היפותזה אצלי, ה"הרגשה" שמדובר במשהו דמוי פאסאט, שהיא שלך, לא מתבססת על כלום ולשם כיוונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרות היום היא קשה, אני עדיין מופתע בכל בוקר מהאיכות של הקאדילק, החומרים, ההרכבה והשילוב המוצלח של כל החומרים, הקרבון, אלומיניום, עור, עור הפוך ופלסטיק.

הכל בצורה הרמונית מאוד, חתיכת קפיצת מדרגה מהדור הקודם.

ועוד נקודה קטנה לציון, הקאדילק בעיני הרבה יותר מהנה מהסדרה 5 המקבילה.

אני מחכה לאלפא ואני לא סקפטי.

9a292c34af402c740e7de89d97747fe3.jpg592116b6c7b20cfa5b958d6190db3780.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"הרגשה" שמדובר במשהו דמוי פאסאט, שהיא שלך, לא מתבססת על כלום ולשם כיוונתי.

אבל זה מה שהוא אמר מהשניה הראשונה. שזו הרגשה שלו (שאני שותף לה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוזנת היא לא, ובמקומך לא הייתי מצפה ממגזין ירוד כמו WhatCar למשהו בעל ערך. היא רצופה בכל מיני תהיות תמוהות וספקולציות שלא ממש ברור על מה הן מבוססות.

הבעיה מתחילה כבר בכותרת - Audi fighter? לא ממש. ג'רמי קלארקסון הטיב לתאר את לקוחות אאודי כמנהלי ביניים מדוכאים של חברות צמנט גרמניות. אלו אינם נמנים, ככל הנראה, על קהל היעד שהנהלת אלפא רומאו רואה מול עיניה. אני חושב שזה די ברור שהמתחרה הכי ישירה של הג'וליה היא כמובן ב.מ.וו סדרה 3.

הם ממשיכים עם ציון המעבר להנעה אחורית בג'וליה כמהלך המאפשר לאלפא להתחרות טוב יותר באאודי A4. אאודי A4 הוא רכב הנעה קדמית (בעיקר). לא ברור.

בשלב מסויים הם אף מגיעים למסקנה שיכולות השיוט שלה פחות טובות מאשר אצל המתחרים מבלי לבחון את יכולות השיוט שלה.

אחד ה"שיאים" בסקירה של אלפא רומאו ג'וליה הוא בסרטון המצורף - בסרטון אנחנו רואים סקירה מצולמת של...לא, לא אלפא...אאודי A4. הגיוני לחלוטין. :puzzled:

בקיצור, אוסף של אמרות לא ברורות ומסקנות לא מבוססות. הקו המנחה הוא אנטי-אלפא/פרו-ואג ותיכף נראה גם למה.

הנה כמה עובדות מעניינות: קיימת קבוצת מדיה בשם Haymarket וממש במקרה קונצרן VAG הוא לקוח שלהם. צירוף מקרים נוסף הוא שקבוצת המדיה הזו היא הבעלים של כל מיני מותגים, ביניהם: Autocar, Whatcar and Pistonheads. אני לא צריך להסביר, נכון?

בשורה התחתונה, כל ה"כתבה" הזו נראית כאילו נכתבה במשרדי אאודי ואז רק הוסיפו לה מדבקת Whatcar - ולאור העובדות הנ"ל, בנוגע לטיב היחסים בינם לבין ואג, זה גם כנראה לא ממש רחוק מהמציאות.

מקורות:

- Editorial Assistant at Haymarket

- Haymarket Media Group | Our Brands

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...