Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלופה לסופרב החדשה

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 191
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב בקיצור מפה לשם קיבלתי טלפון ממנהל הסוכנות ברעננה , הוזמנה סופרב L&K 220 , לבנה עם סלון בהיר.

הבאסה - צפי הספקה כרגע בין ינואר למרץ 2017 (יש סיכוי כמובן שיהיה גם לפני) , לא האמתי שאסכים אי פעם לחכות כ"כ הרבה זמן לרכב , מאוד מקווה שאקבל טלפון בחודשים הקרובים שמועד ההספקה יהיה הרבה יותר קרוב מהמצופה.

פשוט הזוי אך אני באמת לא רואה אלטרנטיבה במחיר הזה.

תודה רבה לכולם.

הוזמן רכב ! השרשור לא אמור להנעל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איפה ראית את המבצע? אני שואל עבור החבר, כי כשהיינו בסוכנות ביום שני לא אמרו לנו מילה.

רוברט הוא צודק, המבצע החל אתמול למיטב הבנתי והוא למשך שבוע.

בגדול.. תמיד ניתן לסחוט מחיר טוב על האימפלה, כשמסתכלים על רכבים כמו קאדילק אימפלה וכו׳, אני לא מבין איך דלק מהווה שיקול מכריע בכלל..

חוץ מזה שהוא אונייה.. זה פשוט רכב נפלא, והגודל והמשקל פשוט מתגמדים לעומת הכוח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת מאוד אוהב את האימפלה באמת רכב שעונה על הכל , אבל צריכת דלק של 1 ל 9 בנסיעה רגועה זה פשוט מוגזם :/

מה גם שיש עוד כמה וכמה דברים שחסרים בא לאומת הסופרב , כגון קרוז קונטרול אדפטיבי , מתלים אדפטיבים וכו..

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Jeka.E

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איפה ראית את המבצע? אני שואל עבור החבר, כי כשהיינו בסוכנות ביום שני לא אמרו לנו מילה.

מתוך אתר בשם ICAR (לא יודע אם חוקי להביא פה לינק וכאלה)

"

השנה המבצע ייערך בתאריכים 22-29 למאי ובמסגרתו תציע חברת UMI, יבואנית שברולט לישראל, הנחות של אלפי שקלים על מגוון דגמים, בהם ארבעת הדגמים שהושקו בתחילת השנה עם חידוש ליין הדגמים של שברולט ישראל."

"

שברולט אימפלה LT מנוע 3.6 ליטר

- מחיר מחירון: 229,900 שקל; הנחה: 30,000 שקל; מחיר מבצע: 199,900 שקל."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, אם תשאל אותי האימפלה ממש לא אטרקטיבית, אולי היא ענקית ולמי שאוהב אמריקאיות היא מאוד תקרוץ אבל החבילה שהסופרב החדשה מציעה (בפרט באבזור) היא בכלל לא משהוא שאפשר להשוות לאימפלה. זמני הספקה הזויים באמת יוצרים פה בעיה אני פשוט לא הייתי קונה שום רכב, במצב הזה "לחכות" נשמע ההחלטה הכי טובה. אולי יצאו דגמים חדשים אולי זמני ההספקה יישתנו ואולי סתם תחכה... אני לא קונה רכב כשאני לא סגור ב120% עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...