Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע מוטורי בגרמניה

Guy30
שימו לב! השרשור הזה בן 3026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע וחצי + יכלול בתוכו כ-3-4 ימים המוקדשים בשביל הרינג בלבד.

אני מוכרח להתחיל קודם את המסלול מוזאונים מאילוצים כספיים, כיוון שדני יכול להגיע לרינג החל מה-08 לאפריל ונוצר לי יותר זמן פנוי, והזמן הזה עולה לי כסף בשורה תחתונה.

אני שוקל בחיוב רב להתחיל ממוזאון בוגאטי, אך השאלה היא האם יהיה אפשרי להחזיר את הרכב בגרמניה?

אשמח לקבל ממכם גם מקומות מוזלים להזמין מהם טיסה מלימה לצרפת, וחזרה לארץ מגרמניה.

ובנוסף, אני בכוונה לוקח כחמישה-שישה ימים לכל היעדים, כי אני לא מחפש לרוץ ומעדיף לכבוש כל יעד בכיף ובנוחות. אחרי הכל זו לא תהיה הפעם האחרונה שלי בגרמניה.

בנוגע לנסיעה באוטובאן- בין כל המקומות בהם אני הולך לבקר, אשמח לדעת איפה הם הקטעים של הכביש שלשמם באמת שווה להערך מראש עם איזה רכב נחמד+.

בכל מה שקשור לזמני נסיעות ארוכים זה לא מפריע לי, אני רגיל לנהוג שעות ארוכות על הכביש, ואפילו מחפש את זה, בייחוד אם יש קטעים טכניים מהנים.

לא קשור לנושא אבל לא אפסיד אם אשאל- אני מחפש לשחק פוקר טקסס על הדרך, למכירים מבניכם, יש מקומות מומלצים?

אגב מוזאונים, אם יש דרך להוזיל עלויות כניסה אשמח לדעת עליהם. ואגב, אני מתכנן לרכוש סים מקומי לאותה התקופה. ווייז עובד בגרמניה?

ושוב, תודה לכולם על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השדה התעופה שנמצא ליד מילוז זה יורו איירפורט, יש טיסות ישירות של איזי ג'ט מהארץ לשם. השדה התעופה הוא משותף לבאזל, פרייבורג ומילוז.

לא ממליץ להשכיר בצרפת ולהחזיר בגרמניה. עלות ההחזרה תהיה משהו כמו 200 יורו. אם אתה נוחת ביורו איירפורט, קיימת חברת נסיעות שמסיעה לפרייבורג. עדיף לך להשכיר בפרייבורג ולהחזיר במקום אחר בגרמניה.

אני זוכר שנסעתי לרינג בכביש A3 מפרנקפורט ורובו לא היה מוגבל מהירות. כמו שציינתי באחד הפוסטים - כביש A5 רובו כן מוגבל מהירות עד 120, בחלקים רבים ממנו גם אפילו 80 עקב שיפוצים.

הנסיעה למינכן ושטוטטגרט תהיה דרך כביש A8, חלקו מוגבל וחלקו לא מוגבל. כמובן תלוי בתנועה שתהיה באותו זמן.

* וויז כן עובד בגרמניה, אני קניתי סים מקומי בגרמניה בשדה התעופה, עלות 20 יורו וקיבלתי איתו 1GB גלישה.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, אך אחרי כמה בירורים יש כמה שינויים.

בגלל טיסה יקרה באופן מטורף ב-1.4 אני מעדיף להגיע ב-7.4, לעבור את הקורס, ולהמשיך ב-12.04 לשאר היעדים.

לכן חשבתי להחזיר את הרכב בשטוטגארט ומשם להגיע לצרפת. אילו דרכי הגעה יש לי להגיע משטוטגארט למילוז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעולה לי בראש, זה רכבת משטוטטגרט עד לפרייבורג ומשם לקחת את ההסעה לכיוון השדה תעופה של מילוז.

אני משער שמשם בטוח יש איך להגיע לעיר.

זה האתר של חברת ההסעות:

http://www.freiburger-reisedienst.de/en/airportbus/timetable.php

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, אך אחרי כמה בירורים יש כמה שינויים.

בגלל טיסה יקרה באופן מטורף ב-1.4 אני מעדיף להגיע ב-7.4, לעבור את הקורס, ולהמשיך ב-12.04 לשאר היעדים.

לכן חשבתי להחזיר את הרכב בשטוטגארט ומשם להגיע לצרפת. אילו דרכי הגעה יש לי להגיע משטוטגארט למילוז?

בדוק טיסות פנים. יש מצב שזה די זול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה רגע לפני שאתה רץ.

המסלול שלך, בנוי קצת עקום.

לנחות בשטוטגארט ,לסוע דרומה למינכן ואז שוב צפונה לנרברגרינג , זה עקום לחלוטין.

אתן לך כמה עצות מניסיון שלי:

-אין מה לעשות 3 ימים ברינג, חוץ מלנהוג, זה אזור דיי מבודד .

-באוטובאן אפשר להנות גם אם "סתם" אוודי , אני שכרתי A4 דיזל סטיישן והיה לי כיף, הקטעים שאתה באמת יכול לסגור בהם 200+ קמ"ש דיי קצרים, ורוב הסיכויים שכמות התנועה לא תאפשר לך להחזיק כאלה מהירויות הרבה זמן.

-לגבי מוזיאונים, בשטוטגארט יש את המוזיאון של פורשה, שהוא חביב, אם כי קצר,

ואת המויזאון של מרצדס שהוא מעולה, שווה לבדוק גם לגבי סיור במפעלים .

במינכן יש את המוזיאון של במוו שהוא מאד נחמד, אני עשיתי גם סיור במפעל שלהם שם ומאד נהנתי.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המסלול שלי נכון לעכשיו-

7.4 נחיתה בנורבורג ונסיעה למלון באזור המסלול

8.4-11.4 - קורס נהיגה מתקדמת עם דני גלטר שיכלול בתוכו לו״ז שלם לכל הימים הללו.

12.4 השכרת רכב+ נסיעה לאינגלשטש וביקור באאודי

13.4 נסיעה למינכון וביקור בב אמ וו

14.4 נסיעה לשטוטגארט וביקור במפעל פורשה

15.4 ביקור במפעל מרצדס, החזרת הרכב והגענ למילוז בצרפת בתחבורה ציבורית

דני אמר לי שטיסות מזילות מאוד את השכרת הרכב, אבל פשוט כל כך בא לי לנהוג וזה נכנס לי בתקציב, שאני מעוניין ללכת על האופציה הזו.

נייט סטוקר- שים לב שבתמונה על המפה המסלול הזה הוא דווקא הגיוני מאוד.

אם מצאת דרך עדיפה אשמח לשמוע עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, איך השגת ביקור במפעל בפורשה ומרצדס? אתה בטוח שהכוונה לא למוזיאון?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לא התכוונתי לרשום מפעל, אבל לפורשה אכן יש סיור במפעל שאליו אני מתכוון להגיע.

מרצדס מצד שני ענו תשובה יבשה שממנה ניתן להסיק שאין כניסה למפעל.

אגב מצאתי אצל אוויס קופר s ידנית שזרקה לי קריצה ב-320 יורו לארבעה ימים. שאני אסרב לה?! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מהודעת הפתיחה שלך היכן אתה נוחת.

לגבי רכב - במידה ויספק אותך - תוכל לשכור את הקבוצה של BMW סידרה 1 (אם אני לא טועה, זו גם הקבוצה של ה-GTI).

לגבי מקומות לביקור: אם אתה באיזור של שטוטגרט אז אני ממליץ (המלצתי גם בעבר פה בפורום) על מוזיאון הרכב בזיסנהיים:

http://sinsheim.technik-museum.de/en/

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחיתה בפרנקפורט ומשם ישירות לנורבורג למספר ימים בשביל הנהיגה ברינג.לאחר מכן נוסע לפרנקפורט ולוקח טיסה לשטוטגארט, שם יחכה לי רכב למספר ימים.בשטוטגארט אהיה יומיים בשביל מרצדס ופורשה, ומשם אמשיך ישירות לאינגלשטאט לאאודי. באינגלשטאט אשהה לילה אחד, ולמחרת אמשיך ישירות ל-bmw.זה בגדול התכנון.והקופר s קורצת לי הרבה יותר מסדרה אחת.אבדוק את המוזאון שהצעת, תודה.

עריכה אחרונה על ידי Guy30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שלך לרכב יקרה. אני מניח שזה גם מוגבל בק"מ וגם לא כולל את הביטוחים הנדרשים?

אם אתה יכול, שתף אותי בפרטים לגביי הביקור במפעל פורשה. ממפעל AMG ביקשו ממני VIN של AMG. מאיפה אביא להם כזה? כתבתי להם שאם הם רוצים אני יכול לתת להם VIN של פיאט 500 :lol:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אם באלך כן לראות משו ליד הנורברינג,טירת נורבורג נמצאת קרוב מאוד והיא קטנה ונחמדה אפשר לראות ממנה נוף מדהים בימים בהירים,שאר האזור באמת דיי כפרי ואין יותר מידי באזור,40 דקות משם נמצאת קובלנץ עיר יפה מאוד על גדות הריין והמוזל וגם אחלה שופינג ואוכל.

כמה עצות לגבי האוטובאן,אם אתה תיפוס שמשקים מוקדם הייתי ממליץ לך לעשות נסיעות בשעות הבוקר המוקדמות , בלילה הכבישים לא מוארים בניגוד למה שאנחנו רגילים בארץ וההבדל הוא משמעותי,עלי אישית הקשה בצורה מפתיעה הענין הזה וממש לא הרגשתי בנח לסוע במהירות גבוהה בהרבה מהמהירות הממוצעת גם עם על פי חוק יכלתי,בין 3-6 המצב פקוק,במהלך היום בחלקים בהם 2 נתיבים לרוב תמצא את כולם עוקפים משאיות שמפוצצות את הנתיב הימני אך כשהכביש מתרחב כיף מאוד ואפשר להרביץ ולהנות.

עצה - תשתדל מאוד לנהוג הכי הרבה ביום ראשון , עשיתי כמעט 300 קמ בבוקר יום ראשון בA7 כשחוץ ממנהרות הקטע של הגבלת מהירות היה דבר נדיר,הכביש היה פנוי מאוד ומצאתי את עצמי בנהיגה ידידותית עם גרמני בן 25 באופל אסטרה שמאוד הופתע לראות איך זוג ילדים הם מי שנסע איתו בצורה נמרצת כלכך צפונה מ200:lol:

עריכה אחרונה על ידי shayasher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחיתה בפרנקפורט ומשם ישירות לנורבורג למספר ימים בשביל הנהיגה ברינג.לאחר מכן נוסע לפרנקפורט ולוקח טיסה לשטוטגארט, שם יחכה לי רכב למספר ימים.בשטוטגארט אהיה יומיים בשביל מרצדס ופורשה, ומשם אמשיך ישירות לאינגלשטאט לאאודי. באינגלשטאט אשהה לילה אחד, ולמחרת אמשיך ישירות ל-bmw.זה בגדול התכנון.והקופר s קורצת לי הרבה יותר מסדרה אחת.אבדוק את המוזאון שהצעת, תודה.

אני הייתי לוקח רכבת בפרנקפורט לשטוטגרט ולא טיסה, אם תזמין מראש כמה שבועות תמצא כרטיסים בהנחה נכרת, אני לדוגמא נסעתי בדיל משולב של דויטשה בין מקלן לאיינדובן שבהולנד עם עצירה אחת, חלק ברכבת חלק באוטובוס קומותיים מפואר המחיר מגוחך של משהו כמו 15 יורו סך הכל, נח יעיל ומשתלם- כמובן המחיר בהזמנה מראש.

אולי בגלל שזה בתוך גרמניה שווה לבדוק עלות רכב לקטע הנקודי, זה משהו כמו שלוש ארבע שעות לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטוטגרט לפרנקפורט ברכב לוקח כשעתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...