Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Xiaomi Mi4C: התרשמות ראשונית

sperial
שימו לב! השרשור הזה בן 2946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-LETV הוכרז, אבל כנראה יחלפו עוד כמה חודשים עד שיושק. כיון שיש לפחות עוד חצי תריסר מכשירים מבוססי 820 בדרך לא הייתי מהמר על מי שיהיה הראשון בשוק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מדובר באפליקציית גוגל מקורית, אבל מספיק דומה כדי שלא יהיה כל קושי להתרגל אליה. לי עדיין יותר נוח עם המקורית, אבל אחרי 2.5 שנים כנראה לוקח כמה ימים להתרגל לממשק קצת שונה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הזמנתי את המכשיר בבלאק פריידיי (יש מצב שאני זה שהעלה את הלינק למכירה שלו ב-GEARBEST) ולצערי הוא עדיין בסטטוס "נשלח מהולנד לישראל). מת לקבל אותו כבר :x

הקטע המצחיק הוא שאתה הזמנת אותו באותו היום שאני הזמנתי או יום אחריי, שניינו גרים בחיפה ואני תרם קיבלתי את המכשיר. מתסכל... :-(

אני ביגוד אליך מתכנן להחליף את הרום המקורי ברגע שהמכשיר יגיע אליי.

מאיפה אתה בדיוק? אולי אנחנו בכלל קרובים ואשמח להציץ על המכשיר ולהתנסות עם MIUI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר באפליקציית גוגל מקורית, אבל מספיק דומה כדי שלא יהיה כל קושי להתרגל אליה. לי עדיין יותר נוח עם המקורית, אבל אחרי 2.5 שנים כנראה לוקח כמה ימים להתרגל לממשק קצת שונה.

דווקא לא אוהב את האפליקציה של גוגל.

תהנה מהמכשיר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי ש-GB מכריזים על 180 אירו, לא רחוק מהמחיר האמיתי. מקווה שיעלה לך רק 34%, מה שמשאיר את הקניה כדאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הנוט 2 רד מי , שאומנם קצת ישן וכבר יצא 3 אבל אעשה עליו סקירה למי שרוצה (עלה לי 130 דולר) , ולצערי אצטרך לשלם עוד 176 שקל מכס :-(.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא החליף את המוטו שעתיים לאחר הביקור בדואר. היה צורך להתקין שורתאפליקציות, וזהו. הבעיה המרכזית שבה נתקלתי הוא "סירוב" של המכשיר להוריד אליקציות דרך רשת הסלולר (אלא ב-WiFi בלבד) - הבעיה נפתרה על ידי כניסה לתפריט הורדות וביטול הגבלת גודל קובץ להורדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המכשיר בשימוש שלי כ-3 שבועות. מוסיף להיות מהיר וזריז, וקישוריות ה-4G מצויינת (ברוב המקומות מהירות הורדה וההעלאה סביב 30 מס"ש לפי speedtest.

יצרתי קישורים לטלפונים של בני המשפחה על המסך הראשי, והמכשיר הוצא אליהם שיחות לא מבוקשות (וכנראה גם לא Pocket calls שגרתיים, השיחות יצאו במסך נעול). היום יצרתי לי מגירה של קישורים אליהם כך שהגישה תצריך הקשה נוספת, מקוה שהבעיה תפתר.

בעית המצלמה נפתרה לפי המלצה שקיבלתי בפורום - התקנת אפליקציית Open Camera. מבחינתי איכות המצלמה לא קריטית, מה שיש מספק. השראתי גם את ה-FV5 לעת הצורך.

אין שום בעיה בקליטת GPS.

יש בעיה בהתראות - גם עם התקנת Nils לא כל התראה מופיעה על מסך הנעילה או על וילון ההתראות.

למכשיר אין אפליקצית דואר מובנה, התקנתי משהו שנקרא Blue Mail שנראה סביר לגמרי (חוץ מעניין ההתראות, אבל זה כנראה משהו כללי ב-MIUI 7).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר בשימוש שלי כ-3 שבועות. מוסיף להיות מהיר וזריז, וקישוריות ה-4G מצויינת (ברוב המקומות מהירות הורדה וההעלאה סביב 30 מס"ש לפי speedtest.

יצרתי קישורים לטלפונים של בני המשפחה על המסך הראשי, והמכשיר הוצא אליהם שיחות לא מבוקשות (וכנראה גם לא Pocket calls שגרתיים, השיחות יצאו במסך נעול). היום יצרתי לי מגירה של קישורים אליהם כך שהגישה תצריך הקשה נוספת, מקוה שהבעיה תפתר.

בעית המצלמה נפתרה לפי המלצה שקיבלתי בפורום - התקנת אפליקציית Open Camera. מבחינתי איכות המצלמה לא קריטית, מה שיש מספק. השראתי גם את ה-FV5 לעת הצורך.

אין שום בעיה בקליטת GPS.

יש בעיה בהתראות - גם עם התקנת Nils לא כל התראה מופיעה על מסך הנעילה או על וילון ההתראות.

למכשיר אין אפליקצית דואר מובנה, התקנתי משהו שנקרא Blue Mail שנראה סביר לגמרי (חוץ מעניין ההתראות, אבל זה כנראה משהו כללי ב-MIUI 7).

יש כזה במבצע -170 דולר. 16 גיגה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן.

מהיכן ניתן לרכוש את ה XIAOMI MI4C מבלי לפחד מזיופים? האם אתר גייקביינג אמין?

מוכרים אותו גם בארץ בMDK ב1400 ש"ח, האם הם יבואנים רשמיים?

עריכה:

מצאתי את המכשיר במחיר טוב בחנות: ibuygou

https://www.ibuygou.com/categories/eu-direct-2.html

האם החנות אמינה? יש להם אפשרות לשלוח מספרד. אומנם יותר יקר אך כתוב שזה כולל מיסים. האם זה כולל את המיסים של ישראל או של ספרד?

עריכה אחרונה על ידי שגיא 601
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ייקביינג אמין אבל טיפה יקר ונותה לעקב משלוחים בכמה ימים.

לגבי השני אני לא יודע.

אגב סוף חודש יוצאת גרסה חדשה לNOTE 3 אקא PRO, ואז לא יהיה סיבה להעדיך את MI4C בכלל.

בNOTE 3 PRO תקבל מסך טיפה יותר גדול, סוללה עדיפה בהרבה , מצלמה מחודשת, מעבד חזק יותר וקר יותר, איכות בנייה טיפה עדיפה(מתכת מול פלסטיק) , קורא טביעות אצבע.

כול זה בעלות של 5$ תוספת :)

עריכה אחרונה על ידי Ave

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...