Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להחליף אסלה קומפלט זה קל?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 3063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מיכל המים של האסלה עשה את שלו, הקפיץ לא חוזר, הוא נוזל מים והצבע שלו ישן ומגעיל.

הלכתי לקנות מיכל ניאגרה חדש.

עולה בין 170-190 שקל בתלפיות ירושלים {טובול, אקלטרוסליל, המגרש, כדורי}

נפתחה חנות חדשה באומן 18 של חומרי בניין.

אסלה+מיכל+קרש לאסלה -200 שקל.

ברור שאקנה שם.

שאלתי, האם זה קל להחליף אסלה?

סוג של PLUG אנד PLAY?

תודה

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא בשלב ראשון שהחיבור של האסלה לצינור הביוב האחורי מתאים מבחינת הגובה והמרחק ביניהם.

אם כן, מכאן זה די פשוט. לאחר החיבור לצינור והאיטום (עם סוג של פלסטלינה), מקבעים את האסלה לרצפה, ואז ממקמים את מיכל המים, בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האסלה לא נוזלת, אין טעם להחליף אותה, עדיף רק את הניאגרה.

ואסלה קומפלט ב200 שקל, מהר מאוד תתחיל לנזול, ואף מסוגלת להישבר תחת עומס.

כנ"ל מיכלי ניאגרה במחירים האלה (מאמין שאפשר לתקן את הקיים בזול הרבה יותר).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד שלום,

אני לא רואה סיבה מיוחדת להחליף גם את האסלה, אלא אם כן היא שבורה, לעניין ההחלפה ניאגרה זה לא בעיה, והאסלה תלוי איך היא מחוברת (אם חיברו אותה עם בטון / הרבה סופר 7 בחלק מהמקרים יהיה קשה לנתק אותה מהרצפה ותאלץ לשבור אותה), את החיבור של האסלה לרצפה מבצעים בעזרת סופר 7, מנקים את הרצפה טוב טוב ומייבשים אותה, ואח"כ ממקמים את האסלה במקומה כשהיא כבר מחוברת כמו שצריך ליציאה של ה-4 צול (מומלץ על הדרך להחליף את הגומיה של החיבור לאסלה, או את השרשורי תלוי מה יש לך שם - סביר להניח שהם כבר יבשים וסיכוי טוב שהם יגרמו לנזילות לאחר ההחלפה, הגומיה עולה כמה שקלים והשרשורי כ 20-30 ש"ח) ואח"כ מרימים את האסלה בעזרת מברג או משהו דומה ומלאים מתחת לרגל של האסלה (באיזור שנוגע ברצפה) סופר 7 (את השאריות של הסופר 7 מנקים בעזרת מגבונים) מחכים כ-12 עד 24 שעות עד שזה יתייבש ואז האסלה מוכנה לשימוש.

תמונות יעזרו להסביר יותר טוב איך ומה לעשות.

נ.ב. אם צריך עזרה אני מוכן לעזור.

עריכה אחרונה על ידי kobi.idan2

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים שלי לא הייתי שם קומפלט ב200 ש"ח, בטוח ב100% שזה זבל.

כמו שאמרו לך, אל תחליף את האסלה, תקנה ניאגרה של חברת פלסון, עולה 220-270 ש"ח תלוי בדגמים, וזה יחזיק לך לפחות 10 שנים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...