Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש לסטודנט תקציב 70K

Cleaner
שימו לב! השרשור הזה בן 3304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

אשמח אם תוכלו לסייע לי להחליט איזה רכב לקנות.

אני נוסע פעם בשבוע לדרום לצרכי לימודים, מת''א לבאר שבע (בערך 100 ק״מ לכיוון) עם נסיעות בתוך העיר בעיקר בסופ"ש

עיקר ההתבלטות שלי היא בין קיה פינקטו החדשה ליונדאי i10. (אשמח לשמוע המלצות גם לגבי רכבים אחרים).

1. האם החסרון בכוח הוא קריטי, או נסבל? (לאור הצרכים שלי)

2. מה צריכת הדלק האמיתית של הרכבים המצויינים לעיל? שמעתי הרבה דעות על כך שהן לא כל כך חסכוניות במציאות, אשמח לשמוע ממשיהו שמכיר את הנושא.

אני מעוניין ברכב שישרוד אצלי הרבה זמן שטיפולים והאחזקה שלו לא יקרים.

*תקציב באזור 70K אפשר גם פחות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוטומט או ידני? זה יכול לשנות מאוד את התמונה משום שהדגמים הידניים זהים אבל בדגם האוטומטי ליונדאי מנוע 1 ליטר או 1.2 והקיה נמכרת עם 1.2 בלבד.

אם אתה בקטע של גיר רגיל לדעתי שווה לבדוק את הפיג'ו 107 החדשה בדגם החזק והידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גש לסוכנות פיג'ו להתרשם מה-108 החדשה (התבלבלתי בפוסט הקודם), לדעתי בידניות היא מנצחת בזכות תא נוסעים מעוצב, אבזור לא רע ויחידת הנעה חזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו מציעים לפסח גם את הקליאו ב 70,היא פחות זריזה אבל מרווחת יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על התגובות! אני הוספתי את המלצתכם פ'יגו 108 ואלך לבקר היום בארבעת סוכניות הבאות: פ'יגו 108, ניסאן מייקרה, יונדאי i10 וקיה פיקנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכת את סוכנות רנו.

באמת כדאי לבקר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיציות לא ממש בטיחותיות, שווה לבדוק מבצעים של הפיאסטה בגרסה ידנית, זה כבר "אוטו של גדולים" מהרבה בחינות ואפילו נחשב מהנה לנהיגה.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור החדש של פיגו/טיוטה/סיטרואן זכה ל4 כוכבי בטיחות ככה שהם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רשמים ממה שהספקתי היום (שזה לא הרבה):

פיג'ו 108 - אני 1.83 מטר והרגשתי כאילו דוחפים אותי לקופסת סרדינים אז די ירד לי ממנה.

I10 - האבזור סביר, יותר מרווחת מהפיג'ו אבל לא התלהבתי מההתנהגות שלה על הכביש היא הרגישה לי ממש קשה ולא כל כך זריזה, מה גם שהרגשתי כל מהמורה בכביש.

ניסאן מיקרה - הכי התלהבתי ממנה, הרגישה לי זריזה, מרווחת וממש נהניתי לנסוע בה.

לגבי הפיקנטו קבעתי נסיעת מבחן ליום חמישי ואולי על הדרך אקפוץ לבדוק גם את הקליאו.

מבחינת מחירים הכי זולה היא היונדאי ב 58 אלף, בקיה לא הסכימו כרגע לרדת ממחיר מחירון אבל אמרו שאולי אחרי נסיעת המבחן יש על מה לדבר לפי מה שהבנתי יש סיכוי לרדת ל 61 אלף. לגבי המיקרה ההצעה הכי טובה שהצלחתי להוציא היא 65 אלף.

כרגע אני נוטה לכיוון המיקרה אלא אם כן מישהו פה רואה איזה סיבה מיוחדת לא ללכת עליה, אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ממש סיבה,אמינות טובה,מרווחת יחסית,אני מניח הרגשת את ההבדל בין המנוע שלה לבין היונדאי,אות הזריזות שלה גם תרגיש לעומת הפיקנטו.

הקליאו תהיה פחות זריזה אבל המושבים לי לפחות היו הרבה יותר טובים,גם המראה הרבה יותר עדיף,ומושב אחורי משמעותית נוח מזה של הניסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב שכדאי לך לפזול לכיוון הדאצ'יה סנדרו, שמגיע עם כל הטכנולוגיות של רנו מבחינת מכלולים, ועושה רושם של רכב נהדר לקהל היעד אותו אתה מייצג. כדאי להזמין נסיעת מבחן, ולשקול אותו ברצינות, בתקציב שלך תקבל מנוע וגיר על הסנדרו, בדיוק כמו אלו שנמצאים על הקליאו 0.9 טורבו.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רשמים ממה שהספקתי היום (שזה לא הרבה):

פיג'ו 108 - אני 1.83 מטר והרגשתי כאילו דוחפים אותי לקופסת סרדינים אז די ירד לי ממנה.

I10 - האבזור סביר, יותר מרווחת מהפיג'ו אבל לא התלהבתי מההתנהגות שלה על הכביש היא הרגישה לי ממש קשה ולא כל כך זריזה, מה גם שהרגשתי כל מהמורה בכביש.

ניסאן מיקרה - הכי התלהבתי ממנה, הרגישה לי זריזה, מרווחת וממש נהניתי לנסוע בה.

לגבי הפיקנטו קבעתי נסיעת מבחן ליום חמישי ואולי על הדרך אקפוץ לבדוק גם את הקליאו.

מבחינת מחירים הכי זולה היא היונדאי ב 58 אלף, בקיה לא הסכימו כרגע לרדת ממחיר מחירון אבל אמרו שאולי אחרי נסיעת המבחן יש על מה לדבר לפי מה שהבנתי יש סיכוי לרדת ל 61 אלף. לגבי המיקרה ההצעה הכי טובה שהצלחתי להוציא היא 65 אלף.

כרגע אני נוטה לכיוון המיקרה אלא אם כן מישהו פה רואה איזה סיבה מיוחדת לא ללכת עליה, אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה

אם אכן ירדו איתך עם הפיקנטו לאזור ה61K אז נראה לי ששווה לשקול את זה ברצינות.

הכי טוב שתעשה נסיעת מבחן קודם ככה או ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...