Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש לסטודנט תקציב 70K

Cleaner
שימו לב! השרשור הזה בן 3276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ידני מציע לך לא לפסול את הפיקנטו עד שאתה עושה נסיעת מבחן, ואני חושב שיש סיכוי טוב שתשנה את דעתך אחרי זה. מהניסיון שלי המנוע שלה חזק ומספק ביצועים טובים, היא מאוד מרווחת ביחס לרכב מיני ושים לב שזה גם המיני היחיד שיש לו 5 מקומות ישיבה למקרה שזה רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפיקנטו זה לא המיני היחיד עם 5 מקומות,גם ליונדאי I10 יש 5 מקומות,ספארק עם 5 מקומות ישיבה.

המנוע של הפיקנטו חזק ביחס לאיזו מיני בדיוק? הסיאט מיי חזקה ממנה,הספארק גם חזקה ממנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

agent_amos

אישית אני מעדיף יותר רכב מיני \ סופר מיני שהוא חסכוני בדלק ובעלות התחזוקה וטיפולים מאשר ג'יפ דאצ'יה סנדרו שהוא מעבר לדרישות שאני מחפש. אבל תודה לך בכל מקרה על תגובה.

ביום חמישי הקרוב אני אערוך נסיעת מבחן בפיקנטו, נראה איך ייצא חווית נהיגה ועד כמה אצליח להוריד את המחיר של הרכב. עד אז אהיה איתכם בקשר.

בינתיים אני אשמח לשמוע עוד חוות דעת של בעלי רכב ניסאן מיקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל רוצה לבלב אותך עוד יותר, אבל לדעתי סיאט מיי מועדפת על כל המיני שמופיעוץ אצלך ברשימה. עשיתי סקירת שוק מעמיקה לפני כשנתיים ושללתי את כל המכוניות מסיבות שונות. סיאט הכי זול מבין סקודה סיטיגו ופילקסואגן אפ. תא מטען הכי גדול. גיר דור חדש (לא מרגישים רובוטיקה). לא מאובזרת (חסכון במחיר סופי של רכב) וחסכונית בטירוף - קצת פחות מבאק ליותר מ700קמ!!!! (בניגוד ליונדאי וקיה). אל תחשוב יותר מדי - מיני הכי טובה שיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שרוב האנשים חושבים כמוך,היא די כישלון במכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט מי די יבשה. אגב, אומנם קצת יקרה יותר, אבל מישהו יודע לתת רשמים על קיה ריו 4 דלתות ידנית? על הנייר יש לה נתונים יפים (אני מניח שמוגדרת כסופר מיני?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו אכן סופר מיני,היא מרווחת מאוד מאחור,אבל בנסיעה מרגישה נוקשה,בעל כזה רכב פירסם שמקבל בין עירוני כ 1/15 באזור של כרמיאל מעלות שזה יפה לכזה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה לגבי הסאנדרו, הוא סופר מיני מוגבה במעט, טיפולים יחסית זולים, ובכלל יותר חזק, מכל המתחרות שמנית, ויתאים יותר לנסיעות ארוכות, מאשר מיני חלשת מנוע שהכסף שלך קונה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,

הרכב מאובזר יפה ביחס למחיר(4 ח"ח מערכת עם AUX USB וחיבור יעודי לIPHONE) - שלי מגיעה בנוסף מהמבצע של חבר עם מערכת מולטימדיה סינית חביבה מצלמת רוורס חיישנים ומרימי שמשות.

בנוי טוב עד עכשיו(שנה עוד מעט על הכביש בלי קרקושים ובלי בעיות), פלסטיקה קצת פשוטה בפנים, מנוע זריז באופן מפתיע בהאצות ביינים(אבל לא אוהב מהירות גבוהה, 110 קמ"ש על 2700 סלד הילוך שישי),ההגה רך וקל נוח לתמרון בעירוני דורש הסתגלות בבין עירוני, מרווח יחסית בגאז' גדול יחסית,מתלים על הצד הקשיח של הסקאלה אבל מטפלים במה שצריך מבחינת שברים על הכביש.

בטיפול האחרון הרפידות מאחור התעייפו מוקדם יחסית(ב16 אלף) ממה שהבנתי מכמה אנשים היה לי עוד כמה אלפי-עשרת אלפים קילומטר עליהם, אבל השגתי מחיר סביר להחלפה ולא רציתי להגיע להגיע למצב של להגיע לסמן, העדפתי כבר להחליף ולקבל שקט עד הטיפול הבא.

יש שמועה שהפסיקו לייבא אותה חדשה, בדקת עם היבואן? או שאתה מצאת משומשת?

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...