Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: לקסוס RC-F בישראל. מחיר החל מ-689 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי אכלתי צהרים במסעדת מיט באר בהרצליה פיתוח ליד סוכנות לקסוס. כשחזרתי לאוטו ראיתי פתאום "סובארו BRZ" חונה מחוץ לסוכנות. רק שהתקרבתי באתי על טעותי. ה RC-F רכב מדהים ביופיו. אין לי מושג למה לא צילמתי. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לשכן שלי ברומניה יש כזאת. עלתה לו משהו כמו שמונים אלף יורו אם אני זוכר נכון.

יש לאוטו צליל מדהים שאני מאוד אוהב אבל בדרגת מחיר הזאת של השמונים אלף יורו יש יותר מידי אופציות אחרות מכדי ללכת על הדגם הזה.

אולי עוד איזה חמש שנים שהמחיר של המשומשות יהיה סביבות העשרים אז נחשוב.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבחני רכב מחו"ל אומרים שזה חרא של אוטו,

לא חרא ולא נעליים. אני לא קראתי/צפיתי באף כתב רציני שקטל את הרכב ברמה כזו.

מי שכן, הוא כנראה חרא של נהג/כתב/עיתונאי מטעם/השלם בעצמך.

ולא הייתי כותב את הנ"ל לולא הייתי מתנסה עם המכונית בעצמי. כן, היא כבדה, למרות שזה לא הכי מורגש - וכן, אין לה מנוע מוגדש וזה אומר שהביצועים עדיין טובים מאוד, אבל אופיים שונה ממנוע מוגדש.

אישית, אני גם מתחבר מאוד לעיצוב. נועז. בוטה. IN YOUR FACE.

ועם כל זאת, הייתי בוחר לעצמי M235i. חצי מחיר. עוד יותר פאן וגם שימושית יותר.

כן, ב.מ.וו קלעו BULLSEYE עם המכונית הזו, עד כדי כך שהיא מייתרת לנהגים רבים את ה-M4, מהירה יותר ככל שתהיה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

790 +\-

אלא אם כן העלו את המחירים בחודש - חודשיים האחרונים המחיר הוא 700.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חרא של אוטו...לא חרא של אוטו...מה שמשנה שבמחיר של 700.000 שקל לא הייתי קונה מכונית בארץ. זה שווה ערך ל-168,000 יורו!!!!! מה שאומר שזה כבר כמו המחיר של פרארי קליפורניה בחו"ל או למבורגיני גייארדו (עם שארית של עשרים אלף יורו ביד).

אני אישית לא מוכן לשלם מחירים מנופחים כאלו למכוניות בארץ. אף פעם לא קניתי רכב יד ראשונה בארץ ואף פעם לא אקנה רכב מעל 200 אלף בארץ. אולי זה רק אני אבל אין שום הצדקה לכך.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרונט נגנב מהבאטמובייל!

זה נראה כמו שואב אבק

כן חרא של אוטו...לא חרא של אוטו...מה שמשנה שבמחיר של 700.000 שקל לא הייתי קונה מכונית בארץ. זה שווה ערך ל-168,000 יורו!!!!! מה שאומר שזה כבר כמו המחיר של פרארי קליפורניה בחו"ל או למבורגיני גייארדו (עם שארית של עשרים אלף יורו ביד).

אני אישית לא מוכן לשלם מחירים מנופחים כאלו למכוניות בארץ. אף פעם לא קניתי רכב יד ראשונה בארץ ואף פעם לא אקנה רכב מעל 200 אלף בארץ. אולי זה רק אני אבל אין שום הצדקה לכך.

סבבה, אבל אם אתה חי בארץ אין לך ממש ברירה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך לקסוס RC-F אמורה להתחרות במרצדס AMG GT שעולה פי 2 ושונה ממנה בכל פרמטר אפשרי.

לגבי הלקסוס, העיצוב שלה אכן נועז מאוד אבל לטעמי כזה שיבריח לא מעט לקוחות לקסוס “מסורתיים“, הפכו את המכונית ממשהו מאוד סולידי למשהו מאוד IN YOUR FACE וכשלא מעט לקוחות המותג הם כאלה שרצו יוקרה ואיכות מבלי להוציא את העיניים לשכן- יש כאן פספוס לטעמי.

ובכל מקרה, אני לא חושב שהיא הולכת לאיים על M4 או C63, אין לה את החדות של בימר ואין לה את האטרף של מרצדס.

ביום חמישי אכלתי צהרים במסעדת מיט באר בהרצליה פיתוח ליד סוכנות לקסוס. כשחזרתי לאוטו ראיתי פתאום "סובארו BRZ" חונה מחוץ לסוכנות. רק שהתקרבתי באתי על טעותי. ה RC-F רכב מדהים ביופיו.

ועל זה כבר נאמר design fail, אם מישהו מתבלבל בין העיצוב של לקסוס של 700k+ שקל לבין סובארו של 200k- כנראה ששוב יש כאן קצת פספוס...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עלייה נסיעת מבחן בטופ גיר, בשורה התחתונה קלארקסון הדגיש כי זה חרא של אוטו בשביל המחיר שלו.

עד השנים האחרונות, הביקורות של קלארקסון עוד היו ראויות לציטוט, גם אם מעולם לא ניחן במקצועיות של טיף נידל.

בשנים אחרונות, השתן עלה לראשו במקביל לשינוי באופיה של התכנית לבידורית יותר, אז לא הייתי ממהר לצטטו.

כולנו יודעים איך זה נגמר.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד השנים האחרונות, הביקורות של קלארקסון עוד היו ראויות לציטוט, גם אם מעולם לא ניחן במקצועיות של טיף נידל.

בשנים אחרונות, השתן עלה לראשו במקביל לשינוי באופיה של התכנית לבידורית יותר, אז לא הייתי ממהר לצטטו.

!!!!!

(סוף סוף מישהו אומר את זה)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...