Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על שיפור של 1.2TSI

שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך זה יכול להיות ששיפור ע"י תוכנה מוצהר להעלות הספק וקג"מ וגם באותו זמן להקטין את צריכת הדלק? המון תוכנות כמו APR וכו' טוענים שהשיפור נותן שיפור בצריכת הדלק - האם זה אפשרי?

אני מדבר ספציפית על 1.2 שאולי משהו אפשרי במנוע הקטן הזה ויש פשרה בין הספק לצריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה היא שההספק והמומנט הסופיים גדולים יותר, ושבנסיעה רגועה תתקבל צריכת דלק טובה יותר. בלחיצה תתקבל צריכת דלק גרועה יותר.

לא יודע אם הטענה נכונה או לא.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההספק והמומנט גבוהים יותר לאורך כל נקודות הסל"ד,

בנסיעה רגועה הצריכת דלק טובה יותר, גם בתוך העיר וגם מחוץ לעיר.

הרכב הפרטי שלי VW CADDY עם המנוע הזה ואני נוסע עם תוכנת APR.

הצריכת דלק שלי כיום היא 1:16 -/+

אני נוסע הרבה עם נגרר והרבה בתוך העיר. כך שזה מאוד משתנה.

בכל מקרה אחרי צריבת התוכנה המדיניות של APR מאפשרת לך להחזיר את התוכנה ולקבל את כל כספך חזרה במקרה ולא תיהיה מרוצה.

כל הפרטים על התוכנה 1.2TSI

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע לגבי צריכת הדלק חד משמעית היא פחות טובה , ואני מדדתי על קרוז קונטרול באין ספור נסיעות , על 110-100-120.

המקום היחיד שראיתי שיפור הוא באזור ה 80-90 קמ"ש שעליו אף אחד לא באמת נוסע.

מה שכן אני יכל להגיד שבנסוע רגילה צריכת הדלק אומנם לא משתפרת אך גם לא היית גרוע יותר בהרבה.

ההדלים אצלי היו בין סדר גודל של 1/14-13 בין עירוני לפני התוכנה וירד ל 1/13-12 אחרי התוכנה.

בלחיצות כמובן שזה כבר סיפור אחר לגמרי , בתוך העיר יש הבדל מורגש הרבה יותר לרעה.

ומילה טובה לגבי פיט סטופ באמת נותנים חודש ואכן מחזירים הכל עד השקל בלי פרצופים משיכות ושטויות.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב .

את מנועי ה - 1.2 , אנו משפרים כבר יותר מ 6 שנים ,כאשר מאחורינו יותר מ 250-200 מנועים זהים -משופרים .

המנוע הנ"ל נחשב כאמין מאוד והותקן ברכבים מרכבי הקונצרן .

בשידוך לתיבת ה DSG-7 המנוע מרגיש זמין ,זריז ומציג תוצאות יפות מאוד .

שדרוג התוכנה יעלה את ההספק מ 105 כ"ס ל 133 כ"ס והמומנט עולה ל 22-23 קג"מ.

צריכת הדלק תרד במהירויות שיוט בממוצע בין 7-10 % ותעלה ב 5-10% בנהיגה מאומצת .

הצריבה מתבצעת דרך שקע הדיאגנוזה ,אורכת כ 20 דקות בלבד והשיפור מורגש כבר בלחיצה הראשונה.

נסיון חינם תוכל לקבל אצלנו , ב E&A AUTOSPORT ובמידה ולא תהיה מרוצה -מלוא כספך יוחזר.

מכיוון שאנחנו מוסך מורשה ,תוכל להמשיך ולטפל ברכבך אצלנו ואנו נתעד את היסטורית הטיפולים בספר הרכב.

עריכה אחרונה על ידי E&A-AUTOSPORT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב .

את מנועי ה - 1.2 , אנו משפרים כבר יותר מ 6 שנים ,כאשר מאחורינו יותר מ 250-200 מנועים זהים -משופרים .

המנוע הנ"ל נחשב כאמין מאוד והותקן ברכבים מרכבי הקונצרן .

בשידוך לתיבת ה DSG-7 המנוע מרגיש זמין ,זריז ומציג תוצאות יפות מאוד .

שדרוג התוכנה יעלה את ההספק מ 105 כ"ס ל 133 כ"ס והמומנט עולה ל 22-23 קג"מ.

צריכת הדלק תרד במהירויות שיוט בממוצע בין 7-10 % ותעלה ב 5-10% בנהיגה מאומצת .

הצריבה מתבצעת דרך שקע הדיאגנוזה ,אורכת כ 20 דקות בלבד והשיפור מורגש כבר בלחיצה הראשונה.

נסיון חינם תוכל לקבל אצלנו , ב E&A AUTOSPORT ובמידה ולא תהיה מרוצה -מלוא כספך יוחזר.

מכיוון שאנחנו מוסך מורשה ,תוכל להמשיך ולטפל ברכבך אצלנו ואנו נתעד את היסטורית הטיפולים בספר הרכב.

בדיוק היום בדרך לבסיס ראיתי פולו לבנה עם מדבקה של E-A :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...