Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנהג צעיר תקציב 40-50K

tomerturg
שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה...

אני מחפש רכב בשבילי עם העדפה להאצ'בק או 5 דלתות. לא בדיוק יודע מה המינוח הנכון אבל הכוונה לרכב לא גדול שיתאים לצעיר בן 24 ופחות מכונית משפחתית. סופר מיני לא ככ באה בחשבון.

אני מעוניין בשנתון 09 לכל הפחות, בתקציב של עד 50K. אוטומט בלבד חשוב לציין.

אני נוסע קילומטרז' שנתי ממוצע, בעיקר בתוך העיר.

חשוב שכ"ס לא יהיה נמוך מידי (יוצא לפעמים מחוץ לעיר עם כמה נוסעים) אך מצד שני שתהיה כמה שיותר חסכונית.

אני לא כ"כ מבין בתחום, אבל אני אזרוק כמה רכבים ששמתי עליהם עין בהתאם לתקציב פחות או יותר בלי לדעת הרבה מאוד אודותיהם

איביזה

קיה ריו/סיד

יונדאי i20/i30

סקודה פאביה

פורד פוקוס/פיאסטה

אשמח אם תוכלו לייעץ מה הכי טוב במסגרת המגבלות, בין אם מאלה שרשמתי או אם יש אחרות יותר משתלמות.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רוצה סופר מיני ולא משפחתית,אבל נתת דוגמאות בדיוק של רכבים כאלו.

גם לא רשמת רם ידני או אוטומט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי "אוטומט בלבד חשוב לציין".

כנראה שאתה צודק לגבי החלוקה הלא נכונה שלי לקטגוריות. אני לא ממש בקיא בסיווג זה.

אני אפשט ואגיד שבגדול הכוונה היא לרכב לא גדול מידי ויזואלית ולא כבד מידי שיאכל דלק. (לרוב אני נוסע לבדי ברכב לעבודה).

אתה יכול להתעלם מההצעות שנתתי ולהמליץ על רכבים אחרים גם.

מה שהכי חשוב למעשה זה שיהיה אוטומט, שנתון 09 ומעלה ועד 50 אלף. על כל השאר אני מוכן להתפשר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא קיה פיקנטו? ככה אתה יכול לעלות קצת בשנתון.... רכב חזק שמתאים לצעירים. כל הקריטריונים שכתבת הם בסדר אבל שכחת את הבטיחות שחשוב שלנהג צעיר כמוך יהיה ברכב. בכל אופן זה אחד הרכבים הבטיחותיים שיש היום.

סקודה נראה לי שיהיה לך קצת קשה למצוא במחיר שאתה מחפש או להתפשר על שנתון נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש יונדאי i20,אמינה די מאובזרת כבר בגירסה הבסיסית

פורד פיאסטה עם מנוע דומה אבל איכות חומרים טובה יותר.

פונטו איוו יש לה גיר רובוטי כלומר בעיר הוא פחות חלק מאוטומט רגיל,אבל היא חיסכונית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מלא מעט אנשים שהפיקנטו מוצלחת, אבל האמת שמחפש משהו קצת יותר מפואר ומרשים. גם חיצונית וגם פנימית

הi20 כרגע נראית לי האופציה הכי נכונה, למרות שגם ממנה לא נופל לגמרי.

עוד הצעות חבר'ה?

אני פתוח גם למשפחתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בדיוק מה זה אומר מפואר ומרשים בתקציב הזה, אבל לטעמי האישי פונטו איבו היא היפה בהפרש ניכר מהאופציות שהועלו כאן, והיא גם המאובזרת ביותר (תסתכל בswitch.co.il לדוגמא, יש שם שני אקזמפלרים MY STYLE 2012 שמגיעים מאובזרים בטירוף ונראים סוף הדרך).

בנוסף האיבו חסכונית בדלק, עם אמינות בסדר גמור ממה שאני מכיר (באופן אישי ומבעלי איבו אחרים), ונוחה לנסיעה ולהסעה.

החסרונות? מנוע חלש - ביצועים חלשים, והילוך שישי חסר. גיר רובוטי/ידני בלבד, ויש אנשים שלא מוכנים לשמוע על כך. לי אישית אין בעיה עם הגיר הרובוטי של הפיאטים אבל זה לגמרי עניין של טעם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...