Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2008 נורות

FishnZone
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב שמספר נורות לא עובדות אצלי,

כל הנורות המסומנות בתמונה אינם עובדות לי:

http://prntscr.com/5ttkyr

כולל נורות הילוכים ליד הידית.

זה פיוז או שהנורות נשרפו? או שיש עוד אפשרויות לכך?

ומה הפיוזים למקרה וזה הפיוזים ?

בנוסף,

איך מוציאים את הפיוזים? ניסיתי עם מברגז שטוח להקפיץ אותם החוצה לא הצלחתי.

שאלה אחרונה, במידה וזה נורות, כיצד מפרקים את הפלסטיקה על מנת להגיע לחלק האחורי של בקרת המזגן?

עד לפירוק המצת כולל המצת אני יודע.

לקחו לי על משהו קטן 200 שקל והייתי בשוק באיזה קלילות הוא העיף את החלקים כאילו זה לגו עבודה של דקה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טוויזר מיוחד לשליפת פיוזים. אם אין לך נגיש, גם חברה עם ציפורניים ארוכות זה תחליף סביר :-P.

סביר שזה נורות שרופות, ולא פיוז.

לגבי הפירוק-

א. פתח את תא הכפפות. בצד ימין למעלה שלו, תמשש ותמצא מעין שקע בTRIM המאורך הזה, שעוטף גם את השעון/תצוגת רדיו/טמפ' מזגן. (אצלי הוא בצבע עץ).

ב. תכניס אצבעות לשקע, ותמשוך את הTRIM הזה אליך, תוך שאתה מכופף אותו. (יש לו שן גדולה בצורת "ר" שהולכת ימינה, לכוון הדלת. אנחנו מנסים לשחרר אותה). אחרי שהשן בחוץ, מושכים את הTRIM (באמת סליחה, אין לי מילה עברית לזה) בזהירות ישר אלינו.

ג. אחרי שכל הTRIM בחוץ (וב"ה לא נצטרך לחזור שוב על המילה הזו :-P) אתה תראה מעל הרדיו שני ברגים. אתה מוציא אותם ושולף את הרדיו. תנתק אותו מהקונקטורים שיהיה לך נוח לעבוד. אל דאגה - הוא לא ננעל.

ד. ברגע שהרדיו בחוץ, הוא לא מחזיק יותר את המזגן (כן, מהנדסים גאונים. בנו את זה כמו מגדל...) מאחורי הפאנל של המצית ונורת כרית אוויר נוסע , שכבר פירקת, בטח ראית שני ברגים. תפתח גם אותם. עכשיו המגירה של המזגן סו"ס תשלף.

עריכה: מצאתי לך תמונות, מפרויקט אחר שלי. עד חצי הדרך... (המשכתי משם לא למזגן, אלא למקום אחר)

2013-06-15 12.46.21.jpgהמקום של החריץ להכניס את היד

2013-06-15 12.18.01.jpg הברגים של הרדיו

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טוויזר מיוחד לשליפת פיוזים. אם אין לך נגיש, גם חברה עם ציפורניים ארוכות זה תחליף סביר :-P.

סביר שזה נורות שרופות, ולא פיוז.

לגבי הפירוק-

א. פתח את תא הכפפות. בצד ימין למעלה שלו, תמשש ותמצא מעין שקע בTRIM המאורך הזה, שעוטף גם את השעון/תצוגת רדיו/טמפ' מזגן. (אצלי הוא בצבע עץ).

ב. תכניס אצבעות לשקע, ותמשוך את הTRIM הזה אליך, תוך שאתה מכופף אותו. (יש לו שן גדולה בצורת "ר" שהולכת ימינה, לכוון הדלת. אנחנו מנסים לשחרר אותה). אחרי שהשן בחוץ, מושכים את הTRIM (באמת סליחה, אין לי מילה עברית לזה) בזהירות ישר אלינו.

ג. אחרי שכל הTRIM בחוץ (וב"ה לא נצטרך לחזור שוב על המילה הזו :-P) אתה תראה מעל הרדיו שני ברגים. אתה מוציא אותם ושולף את הרדיו. תנתק אותו מהקונקטורים שיהיה לך נוח לעבוד. אל דאגה - הוא לא ננעל.

ד. ברגע שהרדיו בחוץ, הוא לא מחזיק יותר את המזגן (כן, מהנדסים גאונים. בנו את זה כמו מגדל...) מאחורי הפאנל של המצית ונורת כרית אוויר נוסע , שכבר פירקת, בטח ראית שני ברגים. תפתח גם אותם. עכשיו המגירה של המזגן סו"ס תשלף.

עריכה: מצאתי לך תמונות, מפרויקט אחר שלי. עד חצי הדרך... (המשכתי משם לא למזגן, אלא למקום אחר)

[ATTACH=CONFIG]410874[/ATTACH]המקום של החריץ להכניס את היד

[ATTACH=CONFIG]410875[/ATTACH] הברגים של הרדיו

תודה רבה,

היום בדקתי את קופסאת הפיוזים עם נורת ביקורת (כולם תקינים - כל כך קיוותי שלא, כי זה שניה להחליף), כנראה שזה נורות שרופות.

הזמנתי נורות T4 - לידית ההילוכים, ואני משער שזה אותן נורות במזגן (?) מחר הנורות יגיעו.

דרך אגב,

המירו את המצת לחיבור USB, הוא בקושי ומטעין (אם בכלל), בעיה במבנה USB או חשמל?

ובתור אחד שעושים פרויקטים, יש לי חיבור AUX & USB שמחובר למערכת שיוצא מתא הכפפות (לא חשבתי על מקום טוב יותר),

יש עוד דרך להטמיע את זה ליד הרדיו שיראה מובנה? כלומר לעשות חור בצורת ריבוע, להביע קליפסים ולתפוס שם את קצה קבל ה USB בצורה שזה יראה מובנה? משהו בסגנון? (כנ"ל ל AUX) או שאני סתם בעל דמיון פרוע?

ומשהו אחרון קטנטן אם כבר שאלתי את כל זה, שמתי לב שיש לך ליד הרדיו שליטה על הבלוטוט,

קיים אצלי אנטנה, רמקול (היכן שהמושב ליד הנהג שם רגלים), ורמקול נוסף היכן שיש את מסתיר השמש (או שזה מיקרופון?)

אני די חושב שזה של הבלוטוט שהיה לאדם לפני שקניתי, מה חסר לי בשביל שזה יעבוד? (או שכדי בכלל להוציא את זה?)

עריכה אחרונה על ידי FishnZone
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

היום בדקתי את קופסאת הפיוזים עם נורת ביקורת (כולם תקינים - כל כך קיוותי שלא, כי זה שניה להחליף), כנראה שזה נורות שרופות.

הזמנתי נורות T4 - לידית ההילוכים, ואני משער שזה אותן נורות במזגן (?) מחר הנורות יגיעו.

אין לי מושג. כשתפרק, תגיד גם לי :-P. גם אצלי הנורות שרופות, ואני מתעצל להתעסק עם זה :oops:

דרך אגב,

המירו את המצת לחיבור USB, הוא בקושי ומטעין (אם בכלל), בעיה במבנה USB או חשמל?

כנראה המטען USB לא איכותי מספיק

ובתור אחד שעושים פרויקטים, יש לי חיבור AUX & USB שמחובר למערכת שיוצא מתא הכפפות (לא חשבתי על מקום טוב יותר),

יש עוד דרך להטמיע את זה ליד הרדיו שיראה מובנה? כלומר לעשות חור בצורת ריבוע, להביע קליפסים ולתפוס שם את קצה קבל ה USB בצורה שזה יראה מובנה? משהו בסגנון? (כנ"ל ל AUX) או שאני סתם בעל דמיון פרוע?

גם אצלי זה בתא כפפות+מתאם BT H2DP שמשדר לי שירים מהסמארקפון. בהונדה שהיתה לי בעבר, עשיתי פריוקט דומה, אבל לא חוררתי את הדש עצמו, אלא הגעתי למכסה דמי של מפסק (ככה"נ של פנסי ערפל שלא היו קיימים בדגם שלי) וחוררתי אותו. ככה, אם אתה מתחרט/מפשל בחירור, זה עולה 0.5$ באיביי למכסה חלופי, ולא דש שלם...

ומשהו אחרון קטנטן אם כבר שאלתי את כל זה, שמתי לב שיש לך ליד הרדיו שליטה על הבלוטוט,

קיים אצלי אנטנה, רמקול (היכן שהמושב ליד הנהג שם רגלים), ורמקול נוסף היכן שיש את מסתיר השמש (או שזה מיקרופון?)

אני די חושב שזה של הבלוטוט שהיה לאדם לפני שקניתי, מה חסר לי בשביל שזה יעבוד? (או שכדי בכלל להוציא את זה?)

אז חסר לך "רק" המוח של הדיבורית... אפשר למצוא כאלה כמו חול ביד 2, או לקנות BURY כמו שלי, שעובר איתי מרכב לרכב כבר 16 שנה, ועולה היום פחות מ-300 שקל.

תשובות באדום.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות באדום.

לגבי המנורות, כל הנורות הם T4 עם כיסוי אדום שאתה מעביר מנורה לנורה (ידית, מזגן ואני משער גם האלו שבתוך הרדיו).

הפירוק היה די קל לפעם ראשונה וגם ההרכבה, רק בסיום שמתי לב שהמזגן סוג של כזה יכול לזוז (טיפ טיפה) ואני לא מבין מדוע, הרי יש בסה"כ 2 ברגים שתופסים אותו.

אשמח אם תוכל לבדוק לי אצלך ולהגיד לי אם אצלך הוא יושב חזק ויציב כמו הרדיו או שהמכסה שלו טיפה זז.

עריכה אחרונה על ידי FishnZone
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אצלי הוא יושב כמו יצוק בבטון. אולי לא חיזקת טוב את הברגים הפנימיים של הפאנל של המזגן ליחידת המזגן.

טוב,עכשיו אין לי תירוצים לעצלנות. צריך להזמין נורות ולהחליף.

האמת שזה די מפריע בנהיגה (כשצריך להעביר למשל למב הפשרת אדים והכל שם חשוך).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אצלי הוא יושב כמו יצוק בבטון. אולי לא חיזקת טוב את הברגים הפנימיים של הפאנל של המזגן ליחידת המזגן.

טוב,עכשיו אין לי תירוצים לעצלנות. צריך להזמין נורות ולהחליף.

האמת שזה די מפריע בנהיגה (כשצריך להעביר למשל למב הפשרת אדים והכל שם חשוך).

לא הבנת, גם אצלי הוא חזק ויציב, אבל הכוונה שאפשר לדחוף אותו כזה אחורה והוא חוזר חזרה קדימה (מן פלסיק בפנים שמתעקם וחוזר חזרה).

בכל אופן אני אפתח מחר כי היום כבר חושך מצרים.

מאיפה הזמנת את הנורות?

אפשר קישור?

תודה

בעקרון אני הלכתי לחנות של מנורות רכב (חבר עובד שם) והזמינו לי את הנורות.

במחשבה שניה כל חנות של נורות שמתעסקת בדברים כאלו יכולה למכור לך וזה עולה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לערוך את ההודעה הקודמת (?).

בכל אופן, פירקתי שוב למרות החושך, וחיברתי 2 ברגים של המזגן, הקליפסים של המכסה מזגן יושבים טוב, בין הרדיו למזגן יש קליפס נוסף שבעצם תופס את המזגן גם הוא מחובר.

ומשני צדדי המזגן למעלה יש קליפסים שנתפסים ע"י הרדיו גם הם מחוברים.

עכשיו זה יושב יותר טוב (אין מדרגה - מי שמכיר), וגם המזגן תפוס חזק יותר, אבל עדין אם אני אתאמץ אצליח לדחוף אותו אחורה (כמובן שהוא יחזור בחזרה קדימה).

הצעות למשהו שלא עשיתי טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...