Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזקי פח מברד הבוקר - קיה פיקנטו 14

רוכב_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד שחוזרים אליך, תצפה בזה.

[video=youtube;kpm7ewSU-to]

לי זה חסך בזמנו תיקון יקר, אחרי שמנוול דפק לי את הכנף האחורית, והתחפף בלי להשאיר פרטים.

נסה פומפה של שירותים, אם כבר :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים להבהרה,

לגבי הביטוח, כל פוליסת ביטוח מקיף לרכב מכסה נזקי סערה וסופה. לגבי פגיעה בפרמיה בשל תביעה, ישנם הרבה חברות ביטוח שלא מחשיבות נזקי טבע כתביעה כך שמבחינה ביטוחית מלבד השתתפות עצמית לא יהיה תשלום נוסף. פוליסת ביטוח גם תשלם לך ירידת ערך אך שים לך שלגבי ירידת ערך יש השתתפות עצמית נפרדת ( לרוב 1.5% כלומר ה 1.5% הראשונים בירידת ערך הם עליך).

לגבי יבואן אין מה לפנות, היבואן לא אשם שירד ברד ובטח לא אחראי לנזק.

כך שניתן בהחלט לפנות לביטוח רק שיש לקחת בחשבון שמדובר ברכב חדש ומוסכים רגילים של פחחות לא מתעסקים ב PDR וגם אם ישלמו לך ירידת ערך יהיה מאוד קשה למכור רכב עם גג צבוע, לך תסביר שזה מהברד.

העניין שלא תוכל לקבל הערכת תיקון לפני דו"ח שמאי וזה אומר שצירך להפעיל את הפוליסה בפועל ולאחר מכן די קשה לרדת מתביעה וגם תצטרך אולי לשאת בעלות דו"ח השמאי ,כך שיש לך בעצם שתי אפשרויות שהייתי ממליץ:

1 - פנה לאחד המוסכים או מכוני PDR וקבל הצעת מחיר, לאחר מכן פנה לסוכן הביטוח שלך שיתן לך את העלות של התביעה ( השתתפות עצמית או אפשרות של תשלום בפרמיה מוגדלת בגין התביעה באם חברתך עדיין מחשיבה את הנזק כתביעה כמובן) ולאחר מכן הפעל שיקול דעת האם שווה או לא שווה להפעיל את הביטוח.

2 - נסה לברר עם הסוכן האם באפשרותך לקבל מחברת ביטוח מה שנקרה "פיצוי גלובלי" מונח זה נכנס לא מזמן לתחום הביטוח ואומר, שחברת הביטוח במקום לשלם למוסך על התיקון ישרות כפי שהיה עד היום, תפצה אותך בכסף בגין התיקון ואתה כבר תבחר אם לתקן ואם לא ובמקרה זה תוכל באמת לגשת מאחר ממכוני PDR ולבצע את העבודה ללא צביעה ומבלי להוציא שקל מכיסך וזה פתרון עדיף בשבילך. רק קח בחשבון שלא כל חברות הביטוח עדיין נותנות לזה פתרון וכן חברת הביטוח יכולה לבקש ממך הוכחה כי הרכב תוקן כדי להמשיך לבטח.

בהצלחה, מאוד מקווה שזו הנזק האחרון שתחווה, סע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שצריך מקום באזור חיפה ובקריות שמשתמש בPDR שישלח הודעה או שיחכה למחר אחרי התיקון שיכלול תמונות ומחיר עבודה.

אני אשמח לקבל את שם המקום שעוסק ב-PDR באזור חיפה כאן בפורום ולא בהודעה פרטית למען הדורות הבאים.

יש לי איזה דנט במיכל הדלק של האופנוע שאולי אוכל לתקן בשיטה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך סבלנות+ידיים ימניות שווה לנסות להוריד את הדיפון העליון וללחוץ כנגד על השקעים.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

v.ch תודה על המידע הרב והמפורט, אבדוק ואעדכן.

אני אשמח לקבל את שם המקום שעוסק ב-PDR באזור חיפה כאן בפורום ולא בהודעה פרטית למען הדורות הבאים.

יש לי איזה דנט במיכל הדלק של האופנוע שאולי אוכל לתקן בשיטה זו.

כתובת: המסילה 22 נשר

טל לפרטים: 054-4959142

עדיין לא הייתי אצלם, אין לי מושג לגביי מחירים או טיב עבודה

אם יש לך סבלנות+ידיים ימניות שווה לנסות להוריד את הדיפון העליון וללחוץ כנגד על השקעים.

תומר

יש לי ידיים טובות אבל בשביל סכום כזה ברכב חדש אעדיף איש מקצוע.

עריכה אחרונה על ידי רוכב_צעיר

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברד שהיה בירושלים לפני כעשור נפגעו כולם כולל כולם, ממכוניות יוקרה ועד הזולות ביותר, מהמזרח דרך אירופה ועד לאמריקאיות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות השרשור ומכת הברד שנפלה על הקריות נזכרתי שלפני שנה + במהלך טיול שטח עם האופנוע נפלתי עקב צינור השקייה חקלאי בולט ובעקבות כך נותר שקע מעצבן בקוטר של כשני ס"מ על מיכל הדלק של האופנוע שנותר מהמפגש עם מגיני הברכיים שלי בזמן הנפילה.

בכל פעם שאני רוכב על האופנוע אני מתעצבן כשאני רואה את הדנט הזה.

היום עשיתי מעשה והלכתי אחרי העבודה לאלומה קאר דיזיין שאת פרטיו רוכב צעיר סיפק.

היה קצת קשה למצוא את המקום (כי אין בכלל שלט).

קיבל אותי במקום דמיטרי שבסבלנות אין קץ הסביר על התהליך והחל להדביק דבק חם על מקום הפגיעה ומשך אותו החוצה ע"י שימוש במכשיר שאיבת אויר (כמו כשעושים כוסות רוח) ודפיקות קלות מאוד על הפח עם פטיש ועוד איזה מכשיר מוזר.

הוא התנצל על כך שאין לו כלים מתאימים לאופנוע והבטיח שבקרוב הוא ירכוש את הכלים מארה"ב ואמר לי שהכלים לשימוש ב-PDR הם יקרים מאוד ולכן הוא מוסיף כל פעם עוד כלי ועוד כלי (ויש לציין שיש לו שם מבחר מרשים שם כלים בכל מיני גדלים - ולא לא הלכתי לחנות סקס... תחסכו מאיתנו את הבדיחות :wink:).

לסיכום מכיוון שלא היה לו כלי מתאים לאופנוע (שכן הוא מכניס אותו לתוך מיכל הדלק ומיישר אותו בעדינות) הוא היה יכול להשתמש רק בשיטת הדבק החם ולכן הוא הצליח כרגע להקטין את השקע בכ-80% והבטיח להתקשר אלי ברגע שיגיע הכלי המתאים לטיפול באופנוע ואמר שבוודאות כשיגיע הכלי המתאים השקע ייושר.

ההבדל בין המצב שהיה לפני התיקון ואחריו הוא שמיים וארץ אך לצערי לא צילמתי תמונות של לפני ואחרי.

בסופו של התהליך כששאלתי את דמיטרי מה מגיע לו, הוא אמר לי שום דבר (והוא עבד על האופנוע חצי שעה) ושהוא נהנה לעבוד על האופנוע שלי וללמוד.

בקיצור, מדובר בבעל מקצוע ישר ומקצועי ואני ממליץ עליו בחום.

WP_20141104_001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גר באיזור שבו ירד הברד המוגזם הזה השבוע. עם כל הנאחס שלי גם ראיתי בבוקר שהשארתי את הגג שמש במצב חצי מציץ במשך הלילה ורצתי מבוהל לאוטו לראות אם נכנסו מים. למזלי הכל היה יבש וגם על הפח של הגג לא היה נזקים. בכל מקרה עזרת לי מאד שמצאת מקום שעובד עם PDR פה באיזור חיפה ( יש לי מכה קטנה בכנף שמציקה לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר חברות שלקחו את מקרה הברד החריג בצפון הארץ כחלק מהפול', במקרים כאלו ההתנהלות הינה כך:

1. שליחת שמאי לבית הלקוח לאמוד את הנזקים. במידה והרכב ניתן לתיקון (ומשתלם כלכלית) מפנים למוסך. ישנו מקום אחד או שניים בישראל שיודעים לטפל עם מכשור מיוחד בפגיעות ברד מבלי לבצע תיקוני צבע וצביעה מחדש. חברת הביטוח מבצעת הפעלה של הפול', ישנה השתתפות עצמית כמובן ואותו מקום יוצר עימך (הלקוח) קשר ומתאם הגעה למקום.

2. במידה והלקוח לא מעוניין להגיע לאותו מקום, או ללכת ל"פחח" שיבצע לו תיקוני פח, אפשרי כמובן וההתנהלות הינה עם השתתפות עצמית לפי מוסך הסדר / לא בהסדר כפי שרשום לו במפרט הפול'.

3. כל המכוניות שנפגעו מברד ויתוקנו אצל פחחים , סביר להניח שיפגעו מירידת ערך חדה של לא פחות מ10 אחוזים בעקבות התיקונים המדוברים. אם יידרש גם עניין צביעת רכב בעקבות הנזקים - אחוז ירידת הערך ינסוק מעלה.

4. היות שמדובר בהפעלת פול' , תהיה פגיעה בהנחת העדר תביעות ל3 השנים הבאות.

5. ולכל הליצנים - בואו נתבע גורמים בגין הנזקים, תרדו מזה, הדבר היחידי שתוכלו לתבוע אותו זה אלוהים. לא מעבר. נ.ב - אם תצליחו להשיג תשובה ממנו (: תעדכנו.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י ישנו מקום אחד או שניים בישראל שיודעים לטפל עם מכשור מיוחד בפגיעות ברד מבלי לבצע תיקוני צבע וצביעה מחדש.

אני מת על זה שאתה קובע נחרצות, אני מכיר לפחות 4 מקומות שעושים PDR ואם זה שפורסם בשירשור זה כבר הפך ל5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על זה שאתה קובע נחרצות, אני מכיר לפחות 4 מקומות שעושים PDR ואם זה שפורסם בשירשור זה כבר הפך ל5.

מהיכן הסקת שקבעתי נחרצות? יכול להיות שיש גם 1000 מקומות שעושים PDR, אני פשוט לא מכיר אותם, מכיר 1 או 2 שראיתי את עבודתם ויכולתיהם ולכן כתבתי זאת, אם לא הייתי ברור - אז זו היתה הכוונה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...