Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם מחליפים ברקסים בגלל רעשים אך ברקסים תקינים לחלוטין?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצל אבי חלפים ב-33 שקל:

http://www.justmotor.co.il/products/705135/%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%AA-%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%96-%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%97%D7%95%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94

או באיביי חצי קילו ב-33 שקל כולל משלוח:

http://www.ebay.com/itm/1-x-500g-COPPER-GREASE-TIN-MULTI-PURPOSE-COPPA-PASTE-EASE-SLIP-ANTI-SEIZE-/200961972813?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2eca445a4d

תלוי כמה דחוף אתה צריך את זה.

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

לפי הסרטון הזה הוא מורח גריז על כל גב הרפידה:

נראה לי גם אעשה בשיטה הזאת.

למרות שלא היו לי אף פעם בעיות של רעשים, רק שהרפידות לקראת סוף חייהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות רועשות בגלל שלא מורחים גריז נחושת ו/או מרכיבים את הפחיות לגב הפרידה, פחיות שכל ייעודן בחיים הוא... להשתיק רעשים.

אני מדבר על הפחיות שבתמונה המצורפת. מוסכניק חאפר זורק אותן עם הרפידות הישנות ולא טורח להעביר אותן לרפידות החדשות.

איתמר

P40804-153648.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלנטיס שלנו, בטיפול האחרון, התגלה שהרפידות האחוריות היו אכולות כמעט עד סופן, וגם הקדמיות היו במצב דומה. ממש עוד קצת והן כבר היו חורצות לעומק את הצלחות. הרכב בלם בצורה שנראתה לנו נפלאה עד לרגע שנכנס למוסך.

רפידות אכולות כמעט עד סופן שיש בהם עדיין חומר בילום יבלמו היטב בדיוק כמו רפידות חדשות, אין משמעות לכמות חומר הבלימה שעל הרפידה אלא רק לעצם קיומו של החומר. הדבר שקול לעט שיכתוב היטב עד שיגמר בו הדיו וכל עוד יש דיו הוא גם יכתוב.

במה מועיל הגירוז הזה?
הגירוז נועד למנוע צווחת הבלמים, וברשותי שפורפרת גריז המיועדת לגירוז מוליכי הקליפר וגב הרפידה - הגירוז בפרוש מונע את הרעש הזה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בוא נגיד שאם הייתי נכנסת למבחן, הייתי מעדיפה שזה יהיה עם עט שיש בו הרבה דיו...

הבנתי את התוצאה של הגירוז, פשוט מעניין אותי להבין מה בפעולה של הגירוז מתקן את המצב הקודם.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמה עם העט באמת לא מתאימה, כי העט נחלש וכבר בקושי כותב לקראת סופו.

דוגמה טובה יותר תהיה אייפון - הוא עובד בדיוק אותו דבר ב-100 אחוז סוללה וב-1 אחוז סוללה. עד שבבת אחת הוא נכבה.

למרות שבמבחן עדיף שתהיה לך סוללה מלאה :)

הגריז מאפשר לרפידות לנוע בצורה חלקה אחורה וקדימה על התושבות.

התמונה הזאת תעזור לך להבין באיזה חלקים הרפידות נוגעות בתושבת, שימי לב לנחושת בקצוות הרפידות:

2nignimyox2y.jpg

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו, עכשיו הסתדר הפאזל... מעולה, תודה רבה על ההסבר :)

לגבי הרפידות- אני זוכרת שהקדמיות היו דקות מאוד כבר (ראיתי בהשוואה לחדשות, היו אולי עשירית בעובי). כנראה שבלבלתי עם הסכנה בחריצה... יכול להיות שהתכוונתי לבלמים האחוריים, שהם תוף (נדמה לי)?

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה בוודאות למנוע את הרעשים תקנה בלמים מקוריים

לטויוטה קורולה 2007 להחליף את כול הבלמים רפידות + צלחות אחורה וקדימה עולה 2600 שקל

אני מאמין שהמחיר נע בסביבות זה גם ברכב שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לרוץ לאיביי ולקנות קילוגרמים של גריז נחושת. ספריי שמן פשוט מחזיק כמה זמן. ספריי גריז ליותר זמן. לא חייבים לפרק כלום פשוט לרסס מבחוץ עם קשתית של הספריי.

תעשה סיבוב ותעלה ממצאים.

שבוע טוב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה קטנה:

ראיתי רכב שחומר הבילום שבבלמים שלו נשחק עד סופו, גם אז הרכב לא איבד את כושר הבלימה אלא נדרשה לחיצה בריאה על דוושת הבלם כדי לייצר מספיק כוח בלימה.

במקרה כזה בסיס הרפידה העשויה ממתכת היא שנלחצת אל מול הדיסק ובולמת את הרכב, תוך כמובן חריצת הדיסק וגרימת לו נזק בלתי הפיך.

אבל עדיין - הרכב עוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיקון לאו דווקא יעלה הרבה כסך ולא ידרוש החלפה של שום דבר

תעשה רק חריטה ל צלחות מקדימה ותקפיד להרכיב את הדיסקיות עם גריז יעודי בכל הנקודות מגע עם הקליפר והבוכנה ולהתקין את הפחיות רעשים כמו שצריך ולא אמורים להיות יותר לא רעשים ולא רעידות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...