Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כיף ! פרצו לי לאוטו !

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאוניד, בטח בעוד כמה ימים תקבל טלפון עם שחיה לא מזוהה ובחור עם מבטא ערבי יציע לך לקנות ממנו בחזרה את הדיסקים שלך בחצי מחיר. מקום המפגש- רמאללה. זאת השיטה. :wink:

או שהוא יחזיר לו את הדיסקים עם מיכתב נאצה

וירוץ לכלי התיקשורת לספר (שוב) איך הישראלים מנסים להרוג אות הערבים, בשיטות שונות

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מכין דיסק שרשום עליו "אום כול טום" או משהו כזה. וצורב שם את השיר של התקווה

תחשוב, היו משמיעים את זה בהלוויה של הטמבל הזה, והיו שומעים התקווה

היו שם צעקות, ראשים היו עפים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שהתיקווה הייתה גורמת לכל זה

גם בלי זה היו שם צעקות

ויריות אקראיות ולא מאורגנות באויר

אישית אם היו משמיעים את התיקווה בלהוויה של ערפאת

אני הייתי מחכה ליראות את ''השמן עם הסיגר''

חבל הוא כבר ניקבר

אבל זאת יכלה ליהיות מתיחת הגלקסיה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה היו צריכים דיסקים נורמלים לכבוד אחרון לעראפת, ולא היה להם מה להשים.

אז שלחו את "אנשיהם הטובים" כדי לתת לראיס כבוד אחרון.

ואולי לך תדע, אולי מתחילה שם אופנה חדשה....

בכל מקרה יצאת בזול, לא מזמן השתתפתי בדיון על 306 שהשחיטו לה פלסטיקים ומנעולים באוטו בפריצה.

זה מזכיר לי, אתמול הייתי במפגש בר"ג ופתאום משום מקום בהמולה שכרגיל יש שם עברה אישה בכביש עם האוטו הפרטי הממוצע שלה ושאלה אותי "מה יש כאן מסיבה? מה כולם עושים פה?" אז אמרתי לה שיש מפגש מכוניות רגיל כל שבוע באותם שעות.

והיא "מה?! לא שומעת..".

אז אני לא מטומטם, מה אני אצעק לה שיש מפגש סטנדרטי כל שבוע ואני נוהג להגיע לשם ליד 200 איש?

אז אמרתי לה "חוגגים שערפאת מת" והיא "וואו באמת?! כל הכבוד אנחנו איתכם!!" ונסעה...

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד כן חבל: אבא שלי הוא נאמן דיסקים מקוריים, והיו שם דיסקים מקוריים בשווי מאות שקלים.... :(

אל תהיה כל-כך עצוב.

הגנב לקח לך כמה חתיכות פלסטיק, אבל את הזכות להשתמש במוסיקה על הדיסקים האלו אי אפשר לגנוב.

צרוב מחדש את כל התוכן שנגנב לך וסע לשלום. (זה חוקי לחלוטין - מי שמחזיק בדיסקים גנובים הוא הגנב, אתה שילמת כסף מלא עבור הזכות לשמוע את המוסיקה הנ"ל ללא הגבלת זמן או מדיה)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה כל-כך עצוב.

הגנב לקח לך כמה חתיכות פלסטיק, אבל את הזכות להשתמש במוסיקה על הדיסקים האלו אי אפשר לגנוב.

צרוב מחדש את כל התוכן שנגנב לך וסע לשלום. (זה חוקי לחלוטין - מי שמחזיק בדיסקים גנובים הוא הגנב, אתה שילמת כסף מלא עבור הזכות לשמוע את המוסיקה הנ"ל ללא הגבלת זמן או מדיה)

ואני לתומי חשבתי שעל מוזיקה קלאסית אין זכויות יוצרים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לתומי חשבתי שעל מוזיקה קלאסית אין זכויות יוצרים....

על הלחן זכויות היוצרים כבר פקעו (כי עבר מספיק זמן)

אבל יש בהחלט זכויות יוצרים על הביצוע! (למעט ביצועים ישנים מאוד מתחילת המאה שעברה - ואלו בד"כ באיכות הקלטה גרועה. בגלגל"צ השמיעו בדיוק את אלו כשהיה להם את הכסאח עם אקו"ם ולא היה להם רשיון השמעה במשך כמה שעות בלילה)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הלחן זכויות היוצרים כבר פקעו (כי עבר מספיק זמן)

אבל יש בהחלט זכויות יוצרים על הביצוע! (למעט ביצועים ישנים מאוד מתחילת המאה שעברה - ואלו בד"כ באיכות הקלטה גרועה. בגלגל"צ השמיעו בדיוק את אלו כשהיה להם את הכסאח עם אקו"ם ולא היה להם רשיון השמעה במשך כמה שעות בלילה)

כן, לפי זה חשבתי. כי נזכרתי שהיה כתוב בעיתונים שגלגלצ תשמיע מוסיקה קלאסית ולא מודרנית בגלל שהם היו בכאסח עם אקו"ם ששולטים על רוב המוזיקה בארץ.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...